Tüm Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Spor Aletleri

3D Massager Masaj Aleti (CLZ) 3D Massager Masaj Aleti (CLZ)
%55 İndirim
3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti   Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtaracak   Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi tecrübe edinmediyseniz, sizi b..
60,18TL 134,98TL
Vergiler Hariç:51,00TL
Badminton Seti (2 Raket + 1 Top) (CLZ) Badminton Seti (2 Raket + 1 Top) (CLZ)
%57 İndirim
Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)   Evde, ofiste, piknikte, plajda sevdiklerinizle birlikte eğlenirken, spor da yapabileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Badminton Seti ! İster açık ister kapalı mekanda dilediğinizce oynayıp spor yapın. Arkeologlar ve tarihçilere göre günü..
82,02TL 190,49TL
Vergiler Hariç:69,51TL
Dambıl  Seti 5 kg X 2 Set (CLZ)
%59 İndirim
 Dambıl 5 kg X 2 Set ·  El anatomisine uygundur. Egzersiz Setini Kullanarak Çalıştırabileceğiniz Kas Grupları ·  Kol kaslarınız, ·  Omuz kaslarınız, ·  Sırt kaslarınız, ·  Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz ·  Kanat..
202,38TL 496,49TL
Vergiler Hariç:171,51TL
Dambıl Seti 8 kg X 2 Set (CLZ)
%60 İndirim
Dambıl 8 kg X 2 Set ·  El anatomisine uygundur. Egzersiz Setini Kullanarak Çalıştırabileceğiniz Kas Grupları ·  Kol kaslarınız, ·  Omuz kaslarınız, ·  Sırt kaslarınız, ·  Bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz ·  Kanat kasla..
318,60TL 791,97TL
Vergiler Hariç:270,00TL
Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ) Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ)
%55 İndirim
Ele Geçmeli Doğal At Kılı Selülit Fırçası Kusursuz Bacaklar İçin Mucizevi Dokunuş At kılı fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırırken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar içinde çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamakla bir..
56,05TL 124,47TL
Vergiler Hariç:47,50TL
Gymnastic Ball Pilates Topu 65 cm (CLZ) Gymnastic Ball Pilates Topu 65 cm (CLZ)
%59 İndirim
Pilates Topu 65 cm (Pompa Hediyeli) Pilates Topu ile esnekliğinizi ve dayanıklılığınızı arttırıp, kaslarınızı uzatarak ince bir görünüme kavuşun ! Pilates; duruşunuzu düzeltir, esnekliğinizi artırır. Kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kaz..
178,18TL 434,96TL
Vergiler Hariç:151,00TL
Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer (CLZ) Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer (CLZ)
%58 İndirim
Kondisyon Küreği Egzersiz Aleti Body Trimmer   Bölgesel fazlalıklara veda etme vakti geldi!   Egzersiz Yapmayı Zevkli Hale Getiriyoruz   Body Trimmer Jimlastik Aleti İle Kol, Bel ve Basen Bölgeleriniz Aynı Anda Çalışır İstediğiniz Ölçülere Eğlenerek Ulaşırsınız   Bölgesel..
96,76TL 227,98TL
Vergiler Hariç:82,00TL
Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti (CLZ) Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti (CLZ)
%58 İndirim
Kopmayan Lastikli Spor Aleti Karın Kası ve Şınav Aleti   Görüşünüzü geliştirmek isterseniz bu ürün tam size göre, ile şınav ve mekik çekerek sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayrıca egzersizleriniz sonucunda karın ve üst vücut bölgelerinin gelişmelerini garanti ediyor.  ..
116,83TL 278,99TL
Vergiler Hariç:99,01TL
Pilates Bandı (CLZ) Pilates Bandı (CLZ)
%51 İndirim
Pilates Egzersiz Bandı Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kiş..
36,58TL 74,98TL
Vergiler Hariç:31,00TL
Pilates Çemberi (CLZ) Pilates Çemberi (CLZ)
%59 İndirim
Pilates Çemberi /  Yoga Dairesi sayesinde Yoga Yapmak Artık Daha Zevkli!   35 Cm Pilates Egzersiz Çemberi Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılıkta, ayrıca uygun görülen esneme seviyesine sahip olacak şekilde üretilmiştir. Yüksek kalitede fiberglas malzemeden üreti..
143,96TL 347,98TL
Vergiler Hariç:122,00TL
Pilates Egzersiz Direnç Lastiği (CLZ) Pilates Egzersiz Direnç Lastiği (CLZ)
%50 İndirim
Pilates Egzersiz Direnç Lastiği       Direnç seviyesi ya da sertlik derecesi ; pilates lastiğinin her birinin siz egzersiz yaparken vücudunuza harcattığı enerji ve vücudunuzdaki sıkılaşma miktarı ile doğru orantılıdır. Vücudunuzun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlar&h..
33,05TL 65,99TL
Vergiler Hariç:28,01TL
Pilates Topu - Pompa Hediyeli 65 Cm (CLZ) Pilates Topu - Pompa Hediyeli 65 Cm (CLZ)
%59 İndirim
Pilates Topu 65 cm (Pompa Hediyeli)   Pilates Topu ile esnekliğinizi ve dayanıklılığınızı arttırıp, kaslarınızı uzatarak ince bir görünüme kavuşun ! Pilates; duruşunuzu düzeltir, esnekliğinizi artırır. Kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırır. Vücudun hareket kabiliyetin..
175,82TL 428,98TL
Vergiler Hariç:149,00TL
Pilates Topu 65 Cm (CLZ) Pilates Topu 65 Cm (CLZ)
%59 İndirim
Pilates Topu 65 Cm   Pilates Topu ile esnekliğinizi ve dayanıklılığınızı arttırıp, kaslarınızı uzatarak ince bir görünüme kavuşun !   Pilates; duruşunuzu düzeltir, esnekliğinizi artırır   Kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırır   Vücudun hareket kabili..
169,33TL 412,48TL
Vergiler Hariç:143,50TL
Push Up Çok Fonksiyonlu Fitness Platformu  (CLZ) Push Up Çok Fonksiyonlu Fitness Platformu  (CLZ)
%60 İndirim
Push Up Çok Fonksiyonlu Fitness Platformu Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Şınav Tahtası Platformu Fitness Spor Kondisyon Sağlama Aleti Katlanabilir ve taşınabilir tasarım Basit montaj Push-up tahtasını onun yerini taşıyabilirsiniz Minderli, kaymaz el sapları ile; Artanünme, kayma oranını düşürmek...
307,98TL 764,96TL
Vergiler Hariç:261,00TL
Saplı Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ) Saplı Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ)
%57 İndirim
Saplı Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası Kusursuz Bacaklar İçin Mucizevi Dokunuş At kılı fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırırken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar içinde çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağ..
93,81TL 220,47TL
Vergiler Hariç:79,50TL
Sayaçlı İp Atlama Halatı (CLZ) Sayaçlı İp Atlama Halatı (CLZ)
%52 İndirim
Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde!   Sayaçlı İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın o saysın.   Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz.   Sayaçlı ip atlama halatını çantanız..
38,21TL 79,12TL
Vergiler Hariç:32,38TL
Sayaçlı Kilo ve Yağ Ölçerli İp Atlama Aleti (CLZ) Sayaçlı Kilo ve Yağ Ölçerli İp Atlama Aleti (CLZ)
%57 İndirim
Kilo, Yağ Ölçer ve Sayaçlı İp Atlama Aleti ile egzersiz yaparken siz atlayın o saysın! Sayaçlı Kilo ve Yağ Ölçerli İp Atlama Aletini çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, her uygun anda spor yapabilirsiniz. Atladığınız sayıyı sapında bulunan ekranda göstermesi sayesinde de kontrollü bir egzersiz progr..
92,04TL 215,98TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi (CLZ) Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi (CLZ)
%52 İndirim
Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde! İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın . Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz. ip atlama halatın..
40,59TL 85,17TL
Vergiler Hariç:34,40TL
Şınav Çekme Spor Aleti (CLZ) Şınav Çekme Spor Aleti (CLZ)
%58 İndirim
Şınav Çekme Spor Aleti Ürün Özellikleri: Başka ekipmana ihtiyaç duymadan spor yapmanıza olanak sağlar. Şınav çekme aleti push up ,yer kaplamaz çantada kolayca taşınabilir. Mükemmel modern spor salonu ekipmanları ile geleneksel egzersizi entegre eden kullanışlı bir alettir. Boyutlar:  19 x ..
123,90TL 296,97TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Su Geçirmez Dijital Kronometre (Düdük Hediyeli!) (CLZ) Su Geçirmez Dijital Kronometre (Düdük Hediyeli!) (CLZ)
%58 İndirim
Spor yaperken, yüzerken, koşarken v.b sporlarda kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu Su Geçirmez Dijital Kronometre ve düdük bir arada!   Ürün Özellikleri:   Saat, dakika, saniye ve gün gösterme özelliğiyle çok kullanışlı bir ürün   Yanında verilen düdük sayesinde spor müsaba..
100,30TL 236,97TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Teleskopik Taşınabilir Ping Pong Masa Tenisi Filesi (CLZ) Teleskopik Taşınabilir Ping Pong Masa Tenisi Filesi (CLZ)
%59 İndirim
Teleskopik Taşınabilir Ping Pong Masa Tenisi Filesi   Teleskopik Taşınabilir Kaymaz Ping Pong Masa Tenisi Filesi Aparatı     Masa Tenisi Filesi; Evde, ofiste, yazlıkta ve okul müsabakalarında en güzel spor aktivitelerinden birisi için yerden tasarruf eden keyfi katlayan..
202,38TL 496,49TL
Vergiler Hariç:171,51TL
Termal Sauna Atlet ( L ) Neotex Terletme Atleti (CLZ) Termal Sauna Atlet ( L ) Neotex Terletme Atleti (CLZ)
%58 İndirim
Termal Sauna Atlet ( L ) Neotex Terletme Atleti   Notex fiziksel aktivitelere katılmak için kullanılan eşsiz bir kumaş teknolojisidir   Çift kumaş katmanı formülü ile yapılır, iç tabaka ne olursa olsun normal bezler ve dış tabaka ağırlığından 4 kat daha ter emme yeteneğine sahiptir, &..
112,15TL 267,09TL
Vergiler Hariç:95,04TL
Termal Sauna Atlet ( M ) Neotex Terletme Atleti (CLZ) Termal Sauna Atlet ( M ) Neotex Terletme Atleti (CLZ)
%58 İndirim
Termal Sauna Atlet ( M ) Neotex Terletme Atleti   Notex fiziksel aktivitelere katılmak için kullanılan eşsiz bir kumaş teknolojisidir   Çift kumaş katmanı formülü ile yapılır, iç tabaka ne olursa olsun normal bezler ve dış tabaka ağırlığından 4 kat daha ter emme yeteneğine sahiptir, &..
123,11TL 294,95TL
Vergiler Hariç:104,33TL
Termal Sauna Atlet ( S ) Neotex Terletme Atleti (CLZ) Termal Sauna Atlet ( S ) Neotex Terletme Atleti (CLZ)
%58 İndirim
Termal Sauna Atlet ( S ) Neotex Terletme Atleti   Notex fiziksel aktivitelere katılmak için kullanılan eşsiz bir kumaş teknolojisidir   Çift kumaş katmanı formülü ile yapılır, iç tabaka ne olursa olsun normal bezler ve dış tabaka ağırlığından 4 kat daha ter emme yeteneğine sahiptir, &..
112,15TL 267,09TL
Vergiler Hariç:95,04TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 68 (3 Sayfa)