Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Emzirme Ürünleri

CLZ193 Emzirme Yastığı ART-76 Yaprak Desen CLZ193 Emzirme Yastığı ART-76 Yaprak Desen
%54 İndirim
Sevi Bebe Emzirme Yastığı ART-76 Özellikleri;Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır.Bebekler için rahat bir beslenme sağlar.Terlemeyi önler.Yumuşak bir yüzeye sahiptir.Yüzeyinde pamuk kumaş, içinde ise silikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır.Eko Emzirme Yastığı Kullanı..
CLZ193 Geleneksel Bitkiler Rezene Çayı 20 Poşet
%54 İndirim
Doğadan Geleneksel Bitkiler Rezene Çayı 20 Poşet Özellikleri;Yemekten sonra 1 kupa rahatlatıcı rezene çayı ile iyi hissedin.Doğadan uzmanlığıyla en doğru bitkilerin en doğru oranda bir araya getirildiği şifalı bitkilerin desteği ile her yudumda iyilik.Şifalı bitkiler, günlük su ihtiyacınızın belirli..
CLZ193 Mycey Anne Sütü Saklama Poşeti 25li
%54 İndirim
Mycey Anne Sütü Saklama Poşeti 25li Özellikleri;Annelerin emzirme döneminde bebeklerinin beslenme saatlerinde her zaman hazır sütlerinin bulunabilmesi için Mycey süt saklama poşetleri en büyük yardımcılarıdır.Sütlerini steril şartlar altında uzun süre koruyabilirler.Akıtmayı engelleyen özel kilit.St..
CLZ193 Pratik Emzirme Yastığı ART-208 Mavi Yıldız CLZ193 Pratik Emzirme Yastığı ART-208 Mavi Yıldız
%54 İndirim
Sevi Bebe Pratik Emzirme Yastığı ART-208 Özellikleri;Yenidoğan bebeği emzirmek göründüğü kadar kolay değildir.Bebeğin kasları gelişmediği için başını göğüste sabit tutamaz. Bu görev de annenindir.Bebek beslenirken terler. Annenin kol sıcaklığı da cabası.Annenin bir süre sonra beli ağrır.Sevibebe emz..
CLZ193 Mycey Emzirme Önlüğü Desenli Pink Bird CLZ193 Mycey Emzirme Önlüğü Desenli Pink Bird
%54 İndirim
Mycey Annemin Emzirme Önlüğü Desenli Özellikleri;-Mycey Emzirme Önlüğü; Bebeğinizi emzirmek kesinlikle gurur duyulacak bir şey!-Bunun yanında pek çok kadın halka açık yerlerde, arkadaş toplantılarında hatta yanında en yakınları varken bile bu durumdan biraz utanırlar.-Mycey Annemin Emzirme Önlüğü'nü..
CLZ193 Mycey Emzirme Önlüğü Düz Mavi
%54 İndirim
Mycey Annemin Emzirme Önlüğü Düz Özellikleri;Geniş boyun askısı sayesinde çok rahattır.Hitap ettiği Yaş Aralığı: 0-18 ayBattaniyenin aksine ince kumaşı ile bebeğinizin aşırı ısınmasını önlüyor.Bebeğiniz sakinleşip sadece emmeye odaklanıyor.Kolayca katlanır ve çantanızda yer kaplamaz.İhtiyaç halinde ..
CLZ193  Süt Saklama Poşeti 20li 558
%54 İndirim
Wee Baby Süt Saklama Poşeti 20li 558 Özellikleri;Bebeğinden uzak olan, her an emziremeyen anneler güvenle sütlerini saklayabilirler.Perfore sistemi sayesinde ilk açan anne olur, max hijyen sağlanır.Dış ambalajı ile hijyenik bir şekilde diğer poşetler de saklanabilir.BPA içermez.FDA onaylı hammaddele..
CLZ193  Klasik Göğüs Pedi 40lı 132
%54 İndirim
Wee Baby Klasik Göğüs Pedi 40'lı 132 Özellikleri;Süper emici saf selüloz dolgu cildin tahriş olmasını önler.Yumuşak ve emici iç yüzey kıyafetlerin temiz kalmasını sağlar.Anatomik yapısı ve yapışkan bantlar kaymayı önler. DESİ : 0.0000..
CLZ193 Hünnap Form Karışık Bitki Çayı 30lu 60gr
%54 İndirim
Hünnap Form Karışık Bitki Çayı 30Lu 60 Gr Özellikleri;Hunnap form çayı Hunnap form çayı 60 gr Içindekiler:Yeşil çay, mate, funda, biberiye, barut ağacı kabuğu, rezene, hibisküs, kiraz sapı, anason, kekik, civanperçemi, sarıkantaron, stevia, guaranaKullanım: süzen poşeti zarfından çıkarınız. Fincana ..
CLZ193 Moje Anne Emzirme Örtüsü Safari Pembe
%54 İndirim
Moje Anne Emzirme Örtüsü Özellikleri;Anne bebeğini istediği yerde rahat ve huzurlu bir şekilde emzirebilmesi için tasarlanmıştır.Bebekler her yerde acıkabilirler. Dışarıda ve istediğiniz her yerde bu ürün sayesinde bebeğinizi rahatça emzirebilirsiniz.Boyun askısını kendinize göre ayarlayarak, bebeği..
CLZ193 Göğüs Pedi 40lı 660 CLZ193 Göğüs Pedi 40lı 660
%54 İndirim
Bebedor Göğüs Pedi 40lı 660 Özellikleri;Bebedor Göğüs Pedi uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.Tene değmeyen dış yüzeyi sütün içerde kalmasını sağlar ve hava akımını engellemeyen polietilen ile kaplanmıştır.Süper emici özel tabaka, sıvıyı emerek jel haline dönüştürür ve jeli pedin içinde tut..
CLZ193 Emzirme Yastığı 109 Ekru Noktalı
%54 İndirim
BabyJem Emzirme Yastığı 109 Özellikleri;Annelerin emzirme durumunda bebeğinin başının altına destek yapmasını sağlar.Bebek boyun ve anne bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.Kolunuza geçirilen bilezik şeklindeki lastikli yapısı sayesinde kaymaz ve bebeğinizin başına tam destek sağlar. DESİ : ..
CLZ193 Emzirme Yastığı 109 Mavi Noktalı
%54 İndirim
BabyJem Emzirme Yastığı 109 Özellikleri;Annelerin emzirme durumunda bebeğinin başının altına destek yapmasını sağlar.Bebek boyun ve anne bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.Kolunuza geçirilen bilezik şeklindeki lastikli yapısı sayesinde kaymaz ve bebeğinizin başına tam destek sağlar. DESİ : ..
CLZ193 Emzirme Yastığı 109 Pembe Kalp
%54 İndirim
Babyjem Emzirme Yastığı Özellikleri;Bebeğinizi emzirirken kolunuza taktığınız bu yastık sayesinde hem bebeğiniz hem de siz rahat bir beslenme vakti geçirebileceksiniz.Bebeğin başını yumuşak olarak desteklerken sizinde kolunuzun ve belinizin ağrımasını engeller.Hitap ettiği Yaş Aralığı: 0-2 yaş Temiz..
CLZ193  Tirle Göğüs Pompası 902 CLZ193  Tirle Göğüs Pompası 902
%54 İndirim
Wee Baby Tirle Göğüs Pompası 902 Özellikleri;Doğum sonrası süt bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasına yardımcı olur.Süt biriktirme haznesi polistirenden imal edilmiş olup kir tutmaz.Pompa kısmı ise termo kauçuktan imal edilmiştir. Doğal, sağlıklı ve esnektir.Her türlü göğü..
CLZ193 Mycey Göğüs Pompası ve Süt Toplayıcı CLZ193 Mycey Göğüs Pompası ve Süt Toplayıcı
%54 İndirim
Mycey Göğüs Pompası & Süt Toplayıcı Özellikleri;MYCey göğüs pompası silikon yumuşak yapısıyla sıkılıp göğse yerleştirildiğinde yarattığı emiş gücü süt kanallarını uyarır ve pompa sütü sağmaya başlar.Yumuşak silikon yapısı tende rahatlık hissi yaratır. Sessiz ve rahat bir göğüs pompası deneyimi yaşat..
CLZ193 Süt Saklama Poşeti 685 CLZ193 Süt Saklama Poşeti 685
%54 İndirim
BabyJem Süt Saklama Poşeti 685 Özellikleri;Babyjem Süt Saklama Poşeti, anne sütünün sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.Sağım yaptıktan sonra, Babyjem Steril Süt Saklama Poşeti içerisinde sütünüzü belirtilen koşullarda muhafaza edebilirsiniz.Tavsiye edilen maksimum süt saklama kapasitesi..
CLZ193 Mochi Anne Sütü Saklama Poşeti 25 Adet 200ml CLZ193 Mochi Anne Sütü Saklama Poşeti 25 Adet 200ml
%54 İndirim
Mochi Anne Sütü Saklama Poşeti (200 ML 25 Adet) Özellikleri;Yeni MOCHİ Anne Sütü Poşeti;200 mL boyutunda yüksek kapasitesi ve annelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş tasarımı ile karşınızda.Çift katlı yapısı sayesinde hava temasını minimuma indirir ve anne sütünün tazeliğini ma..
CLZ193 Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı Seti ve Saklama Kutusu CLZ193 Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı Seti ve Saklama Kutusu
%54 İndirim
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı Seti & Saklama Kutusu Özellikleri;Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddele..
CLZ193 Anne Emzirme Örtüsü Önlüğü ART-6280 Gri Puanlı
%54 İndirim
Sevi Bebe Anne Emzirme Örtüsü Önlüğü Art-6280 Özellikleri;100 % CottonSeyahatte ve kalabalık ortamlarda kolayca giyip,bebeğinizi besleyebilirsiniz.Dışarıda ve insanlar arasında bebeğini emzirmek, pek çok anne için stresli bir durumdur.Pamuklu kumaşı sayesinde, bebeğinizi terletmeden emzirmenizi sağl..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 93 (5 Sayfa)