Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Colezium Resmi Blog

05 Nis Bu Senenin Moda Renkleri 2022/2023
0 375
Bu senenin moda renkleri hem ev dekorasyonlarında hem de erkek ve kadın kıyafet kombinlerinde hızlı bir şekilde yer almaya başlıyor. Öne çıkmaya başlayan yılın moda renkleri çerçevesinde doğaya dönüş ..
12 Kas ColeziuM.com XML Bayilik Şartları
0 1352
Colezium.com web sitemizde Dropshipping modelimiz : ColeziuM fiziki olarak kurulu bayan giyim ve iç giyim mağazasıdır. Ayrıca ColeziuM bir E-Ticaret yazılım firması ve Pazaryeri Entegrasyon Firmasıdır..
22 Haz 3- Pazar Yeri Mağazanızda Ürün Fiyatlarımızı Nasıl Ayarlarız.
hmmz 0 313
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız;Bu makalemiz ve videomuzda pazaryeri mağazalarımızda ürün fiyatlarımızı nasıl ayarlamamız gerektiğini öğreneceğiz. Bu işlem ürünlerimizi mağazamızda kaç  TL den satışa ..
22 Haz 6- Pazar Yeri Entegrasyonumuzda Yeni gelen Ürünleri Nasıl Görebilirim
hmmz 0 275
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonumuz da mağazamıza yeni gelen ürünleri nasıl takip edebileceğinizi göreceğiz.İyi Seyirler...
02 Ara 7- Pazar Yeri Entegrasyonum İle Mağazama Nasıl Ürün Gönderebiliri Ders - 1
0 442
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonumuz ile mağazalarımıza nasıl ürün aktarımı yapabilirim sorunuzun ilk dersini göreceksiniz. Pazaryeri magazalarınıza ürün gönderimi..
13 Tem Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yükleme
0 1421
Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yükleme işlemlerini anlattığımız kısa tanıtım videomuzu mutlaka izleyiniz.Colezium.com Dropshipping Bayi Sipariş Verme ve Kargo Etiketi Yü..
13 Tem Pazaryeri Kargo Etiketi (PDF) Düzenlenmesi
0 592
zaryerlerinde siparişlerinizde size verdiği kargo etiketini sisteme eksiksiz yüklemeniz gerekmektedir.Örnek Trentyol Kargo Etiketi için Tıklayınız.Pazaryerlerinde siparişlerinizde size verdiği kargo e..
22 Haz 8- Pazaryeri Entegrasyonu İle Mağazanıza Ürün Gönderme
hmmz 0 417
Merhaba Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde pazaryeri entegrasyonunuz ile mağazalarınıza nasıl ürün gönderimi yapıçağınıza ait videomuzu izleyecegiz. İyi seyirler...
05 Şub Çin Pazarındayız.  Saç Aksesuarları Ürünleri.
hmmz 0 31
Merhaba Değerli Bayilerimiz.Aksesuarları ürünleri yelpazemizi genişletmek yeb yeni ürünleri sizlerle buluşturmak adına ÇİN devletinde toptan ürün alımlarımıza devam ediyoruz. ÇİN devleti toptan pazar ..
13 Tem Colezium.com Sipariş Verme Aşamasında Üründe Kargo Seçimi
0 434
Dropshipping bayilerimiz sipariş esnasında her üründe ürüne özel kargo seçim alanı mevcuttur. Kargo seçim alanı ürün kodunun hemen altındadır. Hemen alttaki resimde işaretli bölümde kargo secim alanı ..
04 Nis Colezium.com Fatura Kesimi ve Fatura işlemleri Duyurusu
hmmz 0 367
Merhaba Değerli İş Ortağımız ;Faturalandırma yapılırken sitemize kayıt olduğunuz bilgiler ile kesilmektedir. Faturaların şirket hesabına kesilmesini istiyorsanız mutlaka aşagıdaki bilgileri web sitemi..
22 Haz 1- Entegrasyon Sistemine Girdiğimizde Neler Yapmalıyız.
hmmz 0 584
Merhaba  Değerli İş Ortaklarımız ;Bu makalemizde ve youtube kanalımızda pazaryeri entegrasyon sistemine giriş yaptığınızda neler yapmanız gerektiği. Pazaryeri magazanıda ürün fiyat ve stok  güncelleme..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)