Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Spor Aletleri

CLZ192 Koltuk Altı Ter Bandı Underarm Shield CLZ192 Koltuk Altı Ter Bandı Underarm Shield
%50 İndirim
Yaz ayların koltuk altı terlemesi, çok kötü görüntüye, ter kokusuna neden olur. Underarm shield koltuk altı ter ve koku önleyici ped sayesinde, bu kötü görüntü ve kokuya tere son verir.  Ürün Özellikleri: Vücudunuzda alerjiye sebep olacak madde içermez. Ter emici ö..
43,20TL 86,40TL
Vergiler Hariç:36,00TL
CLZ192 Slim Patch Zayıflama Göbek Bandı 10 Adet
%50 İndirim
Göbek bandının içerdiği etken maddeler sayesinde iştahınız azalır,tokluk hissi artar ve metabolizma hızlanarak fazla kalori yakmanızı sağlar. Böylece doğal ve güvenli bir yolla kilo vermenizi sağlar.Kullanım Talimatı:Uygulayacağınız bölgeyi (karın bölgesi) ılık su ile temizleyip havlu ile kurulayın...
43,20TL 86,40TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Kırmızı - Orta Sert (CLZ) Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Kırmızı - Orta Sert (CLZ)
%46 İndirim
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Kırmızı - Orta Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre ser..
52,76TL 97,49TL
Vergiler Hariç:43,96TL
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Mavi- Sert (CLZ) Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Mavi- Sert (CLZ)
%46 İndirim
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Mavi- Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre sertlikleri ..
52,76TL 97,49TL
Vergiler Hariç:43,96TL
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Sarı - Hafif Sert (CLZ) Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Sarı - Hafif Sert (CLZ)
%46 İndirim
Yumurta Top -  Silikon El Egzersiz Topu Sarı - Hafif Sert Silikon El Terapi topu %100 medikal silikon içeriklidir. El kaslarını çalıştırmada ve el egzersizlerinde kullanılmaktadır. Çağımızda klavye ve mause kullanımıyla artan sendromlarda kasları güçlendirip forma sokar. Renklere göre sertl..
52,76TL 97,49TL
Vergiler Hariç:43,96TL
Pilates Egzersiz Direnç Lastiği (CLZ) Pilates Egzersiz Direnç Lastiği (CLZ)
%47 İndirim
Pilates Egzersiz Direnç Lastiği       Direnç seviyesi ya da sertlik derecesi ; pilates lastiğinin her birinin siz egzersiz yaparken vücudunuza harcattığı enerji ve vücudunuzdaki sıkılaşma miktarı ile doğru orantılıdır. Vücudunuzun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlar&h..
54,53TL 101,99TL
Vergiler Hariç:45,44TL
Sayaçlı İp Atlama Halatı (CLZ) Sayaçlı İp Atlama Halatı (CLZ)
%47 İndirim
Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde!   Sayaçlı İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın o saysın.   Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz.   Sayaçlı ip atlama halatını çantanız..
55,59TL 104,69TL
Vergiler Hariç:46,32TL
Pilates Bandı (CLZ) Pilates Bandı (CLZ)
%48 İndirim
Pilates Egzersiz Bandı Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kiş..
57,47TL 109,48TL
Vergiler Hariç:47,89TL
Yoga Bandı (CLZ) Yoga Bandı (CLZ)
%49 İndirim
Yoga Bandı   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir. Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel..
62,78TL 122,98TL
Vergiler Hariç:52,32TL
CLZ192 Çene Egzersiz Topu Çene Çizgisi Güçlendirici CLZ192 Çene Egzersiz Topu Çene Çizgisi Güçlendirici
%50 İndirim
Çene Egzersiz Topu Jawline Çene Çizgisi Güçlendirici çene çizgisinin daha belirginleştirilmesine yarayan bir estetik türüdür fakat çene kaslarının çalıştırılabilir olmasından dolayı estetik operasyonlarına gerek kalmadan Çene Egzersiz Topu'nu kullanarak çok daha kolay bir yol ile güzel bir jawline s..
64,20TL 128,40TL
Vergiler Hariç:53,50TL
Thera Band (CLZ) Thera Band (CLZ)
%49 İndirim
Thera Band   Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir   Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan ..
64,55TL 127,48TL
Vergiler Hariç:53,79TL
Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi (CLZ) Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi (CLZ)
%50 İndirim
Şeffaf İp Atlama Halatı - Fitness Kondisyon Egzersiz İpi Dengeli bir şekilde egzersiz yapmak için bedeninizin kontrolü artık sizin elinizde! İp Atlama Halatı sayesinde egzersiz yaparken siz atlayın . Kolay taşıyabilir ve dilediğiniz her yere götürüp rahatça spor yapabilirsiniz. ip atlama halatın..
65,88TL 130,86TL
Vergiler Hariç:54,90TL
Yuvarlak Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu  (CLZ) Yuvarlak Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu  (CLZ)
%51 İndirim
Yuvarlak Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu   Masaj Aleti vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir. Selülitli bölgelerde kullanılabilir. farklı renkleri mevcuttur Yüksek kaliteli malzemeler ile profesyonel masaj topu. Avuç içi, ayak bileği, kol, boyun ve..
71,04TL 143,96TL
Vergiler Hariç:59,20TL
Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu  (CLZ) Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu  (CLZ)
%51 İndirim
Dikenli Ayak Boyun Masaj Topu Vücut El Duyu Egzersiz Masaj Topu -  Masaj Aleti vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir.Selülitli bölgelerde kullanılabilir. farklı renkleri mevcutturVücutta gezdirilmesi kasların gevşemesine ve rahatlamasına yardımcı olur.Kas gerginliği..
73,40TL 149,98TL
Vergiler Hariç:61,17TL
Titreşimli 3 Fonksiyonlu Masaj Aleti (CLZ) Titreşimli 3 Fonksiyonlu Masaj Aleti (CLZ)
%51 İndirim
Titreşimli 3 Fonksiyonlu Masaj Aleti  Çok Fonksiyonlu Titreşimli Masaj Aleti vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir. Kuvvetli titreşimi sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, vücudunuzu rahatlatır. Üç fonksiyonlu olup, üründen tam anlamıyla fayda sağlanabilmesi için masaj uçlarının öze..
73,40TL 149,98TL
Vergiler Hariç:61,17TL
2 Li Elastik Dizlik - Egzersiz ve Spor Dizliği Büyük Boy 23 cm (CLZ) 2 Li Elastik Dizlik - Egzersiz ve Spor Dizliği Büyük Boy 23 cm (CLZ)
%52 İndirim
Elastik Spor ve Egzersiz Dizliği (Koruyucu Pedli) Özellikle voleybol gibi dizlerinizi riske attığınız sporlarda ve fitness yaparken sizlere maksimum diz ve eklem koruması desteği sağlayacak, Dizlik artık sizlerle. Giyilmesi oldukça kolaydır ve özel yapısı sayesinde hava alır. Diz kısmını saran y..
81,98TL 171,79TL
Vergiler Hariç:68,32TL
Underarm Shield Koltuk Altı Ter Koku Önleyici Ped (CLZ) Underarm Shield Koltuk Altı Ter Koku Önleyici Ped (CLZ)
%53 İndirim
Ter kokusunun giysilerinizde bıraktığı lekelerde şikayetçi misiniz? O zaman size harika bir çözüm; Koltuk Altı Ter ve Koku Önleyici Ped Underarm Shield! Özellikle yaz olmak üzere genel olarak tüm mevsimlerde terleme sorunu yaşıyoruz. Sürekli ter kokusu ve koltuk altının ıslak görünmesi..
85,20TL 179,96TL
Vergiler Hariç:71,00TL
Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ) Doğal At Kılı Fırça - Masaj Ve Selülit Fırçası (CLZ)
%53 İndirim
Ele Geçmeli Doğal At Kılı Selülit Fırçası Kusursuz Bacaklar İçin Mucizevi Dokunuş At kılı fırçası ile yapılan kuru vücut fırçalama, deri altındaki kan dolaşımını hızlandırırken, kuruluktan pullanan ve kıl dönmesi sorunu yaşayan bacaklar içinde çok daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamakla bir..
89,93TL 191,99TL
Vergiler Hariç:74,94TL
CLZ192 Nordmende El Egzersiz Aleti Nrd 1304
%50 İndirim
Spor severler için Ideal Parmak egzersiz aleti.Parmak güçlendirme için ideal bir alet.Sporcuların (kaya tırmanma, fitness, tenis, beyzbol, boks) ve müzisyenlerin (gitar, bas, piyanist ve kemancı) parmak gücünü ve günlük ev işini (sürüş, yazma, çalışma vb.) parmak egzersizleri yapmamıza yarayan ..
97,44TL 194,88TL
Vergiler Hariç:81,20TL
Badminton Seti (2 Raket + 1 Top) (CLZ) Badminton Seti (2 Raket + 1 Top) (CLZ)
%55 İndirim
Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)   Evde, ofiste, piknikte, plajda sevdiklerinizle birlikte eğlenirken, spor da yapabileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor Badminton Seti ! İster açık ister kapalı mekanda dilediğinizce oynayıp spor yapın. Arkeologlar ve tarihçilere göre günü..
119,42TL 266,98TL
Vergiler Hariç:99,52TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 67 (4 Sayfa)