Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Akü ve Şarj Cihazları

CLZ202 Einhell Power X-Charge 18 Volt Li-ion Akü Şarj Cihazı CLZ202 Einhell Power X-Charge 18 Volt Li-ion Akü Şarj Cihazı
%51 İndirim
Einhell Power X-Change ailesindeki tüm 18 Volt aküleri hızlı ve güvenli şarj edebilen Power X-Charger akü şarj cihazıdır. Şarj durumunun takibi için 6 kademe durum göstergesi vardır ve derin deşarj olan aküler tamir modunda şarj edilir. 1,5 Ah kapasiteli akü için yaklaşık şarj süresi 30 dakikadır. Ö..
CLZ202 Einhell Power X-Fastcharger 4A Hızlı Şarj Cihazı
%51 İndirim
Ürün açıklamasıEinhell Power X-Fastcharger 4 A ile Power X-Change sistem serisinin aküleri daha da hızlı şarj edilebilir. Tek akü - tüm cihazlar için: Power X-Change aküleri, güçlü Einhell sistem serisinin tüm atölye ve bahçe aletlerinde kullanılabilir. Serideki şarj cihazları evrensel olarak tüm PX..
CLZ202 Einhell Power X-Change 2,5 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti
%51 İndirim
Tüm Power X-Change şarj edilebilir cihazlar için evrensel kullanılabilirlik:Para tasarrufu, çevreyi koruma ve esneklikPil özellikleri:ABS proses kontrollü pil yönetim sistemimak. güvenlik, optimum performans, çalışma süresi + kullanım ömrüKablosuz çalışma özgürlüğü: Karışık kablolar ve serbest çalış..
CLZ202 Einhell Power X Twincharger 3 A Akü Şarj Cihazı 18 Volt
%51 İndirim
Ürün açıklamasıEinhell Power X-Change serisi aküler için 3 A'lik çift slotlu hızlı şarj cihazı Power X-Twincharger. Twincharger şarj cihazı ile aynı anda 2 adet farklı kapasitedeki PXC aküyü paralel olarak şarj edebilirsiniz. Power X-Change serisindeki tüm cihazlar aynı tip akü ve şarj cihazı ile ku..
CLZ202 Einhell Power X-Change 4 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti CLZ202 Einhell Power X-Change 4 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti
%51 İndirim
Einhell aktif akü sistemi ile proses kontrollü pil yönetimimak. güvenlik, optimum performans, çalışma süresi + kullanım ömrüKablosuz çalışma özgürlüğü: Karışık kablolar boğuşmaya son .Hafıza etkisinin olmadığı yüksek kaliteli Li-Ion pil hücreleriKendi kendine deşarj düşük yüksek, sabit güçŞarj seviy..
CLZ202 Einhell Power X-Change Li-on Akü 18 Volt 4,0 Ah Plus
%51 İndirim
Tüm Power X-Change cihazları için çok amaçlı kullanılabilir:Ev ve bahçede paradan tasarruf edin, çevreyi koruyun.En yeni hücreler maksimum performans için %100 daha fazla güç sağlar.ve %13 daha kompakt tasarımın yanı sıra %12 daha düşük ağırlıkPLUS teknolojisi: yüksek performanslı (yoğun) çalışma iç..
CLZ202 Einhell Power X-Change Li-on Akü 18 Volt 5,2 Ah Plus
%51 İndirim
Özellikler Power X-Change® ailesindeki tüm ürünlere uygun Li-ion akü 3 kademe LED akü doluluk göstergesi Yüksek darbe dayanımı Einhell Aktif Akü Yönetim Sistemi (7'si 1 arada) Mikro işlemci teknolojisi ile ısı, voltaj gibi anahtar parametreler sürekli kontrol altında. Derin deşarj olan aküler onarım..
CLZ202 Einhell Power X-Change 5,2 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti
%51 İndirim
Tüm Power X-Change sistemi ürünleri ile birlikte kullanılabilir.Akü Özellikleri; İleri teknoloji sayesinde artırılmış performans, Einhell aktif akü yönetim sistemi ile maksimum güvenlik, Özel şarj döngüleri ile daha uzun akü ömrü, Yüksek kaliteli Li-ion hücreleri sayesinden sıfır deşarj, Son teknolo..
CLZ202 Cat Power 270 Akü Şarj Cihazı 6-12 Volt Otomatik
%51 İndirim
 Otomatik Akü Algılama6V - 2 Ah - 12 Ah2 Ah - 12 Ah12V Kurşun-Asit Akü4 Ah - 120 AhSoğuk Hava Şarjı  ÜRÜN AVANTAJLARI-Dijital Gösterge-Dijital Ayar-Tüm Aküleri Şarj Etme Özelliği-Hızlı Ve Yavaş Şarj Etme Özelliği-Doluluk Oranı Göstergesi-Amper ve Volt Ölçme Özelliği-Dolum Bitince Otom..
CLZ202 Einhell  Twincharger 2X3,0 Ah Akü ve Şarj Aleti CLZ202 Einhell  Twincharger 2X3,0 Ah Akü ve Şarj Aleti
%51 İndirim
Power-X-Twincharger 3 AParalel şarj sayesinde harekete daha hızlı hazır: 2 * 18 VÖzel şarj döngüleri ile daha uzun akü ömrüAkıllı şarj yönetimi sayesinde maksimum güvenlikOptimum şarj için akü durumu sürekli izlenir6 kademeli şarj sistemi sayesinde anlık şarj bilgisiKullanıcı dostu entegre duvar ask..
CLZ202 Einhell Power X-Change Li-on Akü 18 Volt 5-8 Ah CLZ202 Einhell Power X-Change Li-on Akü 18 Volt 5-8 Ah
%51 İndirim
Tüm Power X-Change cihazları için çok amaçlı kullanılabilir:Ev ve bahçede paradan tasarruf edin, çevreyi koruyun.MULTI-Ah teknolojisi: Maks. kapasite (şarj seviyesi) için 8Ah veya 5Ah aküAküyü 3 kat daha uzun kullanım ömrü için korumakŞarj seviyesinin % de oranını hassas olarak gösteren dijital ekra..
CLZ202 Einhell Twincharger 2X4,0 Ah Akü ve Şarj Aleti CLZ202 Einhell Twincharger 2X4,0 Ah Akü ve Şarj Aleti
%51 İndirim
Einhell Twincharger 2X4,0 Ah Akü ve Şarj Aleti Paralel şarj sayesinde aküler kullanıma daha çabuk hazır 2x18V.Özel şarj döngüleri ile daha uzun akü ömrü.Akıllı şarj yönetim sistemi ile maksimum güvenlik.Optimum şarj için akü durumu sürekli izlenir.6 aşamalı şarj sistemi ile anlık şarj bilgisi.Kullan..
CLZ202 Einhell Power X-Change 4-6 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti CLZ202 Einhell Power X-Change 4-6 Ah Akü ve Şarj Cihazı Seti
%51 İndirim
4–6 Ah Multi-Ah akü özellikleri:Tüm Power X-Change cihazlarıyla evrensel olarak uyumludurMulti-Ah teknolojisi: Maksimum kapasite için 6 Ah moduAkü üzerindeki yükü azaltmak ve 3 kat daha uzun akü ömrü için 4 Ah moduPlus teknolojisi: Yoğun çalışma için daha fazla güçOptimum akü izleme için akü yönetim..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)