Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Diğer Boya Malzemeleri

CLZ202 Saten Alçısı 1 kg
%51 İndirim
35 kg torbalardan 1 kg tartılıp gönderilmektedir. Pürüzsüz yüzeyler için son kat perdah alçısıdır.İç mekanlarda kullanılır.Boyaya hazır, düzgün bir yüzey oluşturur.Ekonomiktir.Kolay uygulanır.Boyadan tasarruf sağlanır...
CLZ202 Kartonpiyer Alçı 1 kg
%51 İndirim
35 kg torbalardan 1 kg tartılıp gönderilmektedir İç mekanlarda dekorasyon ve tadilat işlerinde kullanılan alçıdır.Estetiktir.Ekonomiktir.Hafiftir.Pürüzsüz yüzey oluşturur.Sağlamdır.Kolay karışır...
CLZ202 Luna Zemin Fırça 1 No 1 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.1 cm genişlikte..
CLZ202 Luna Zemin Fırça 2 No 1,5 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.1,5 cm genişlikte..
CLZ202 Maskeleme Kağıt Bant 19 mm 20 Metre
%51 İndirim
Sprey boyama işlerinizde maskeleme ve koruma çözümleri sunmaktadır. Maskeleme bantlarıyla, sprey boyacılar özellikle zorlu işlerle kolayca mücadele edebilmektedir. Bu bantlar, çok muntazam ve temiz boyanmış kenarlara ulaşmada size yardımcı olur ve mükemmel bir yapışma sağlar. Kıvrımla..
CLZ202 Luna Zemin Fırça 3 No 2 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.2 cm genişlikte..
CLZ202 Euro Star Beyaz Ahşap Tutkal 100 gr
%51 İndirim
Eurostar Beyaz Ağaç Tutkalı Ahşap Yapıştırıcı 1. Uygulama:En İyi Sonucu Almak İçin, Ahşap Yüzeyleri Önceden Yapıştırıcı Uygulamaya Hazırlamak Esastır. Laminasyon İçin, Yüzeyde Makine Kesim İzleri, Kıymık Ve Çentik Olmamalı, Pürüzsüz Rendelenmiş Bir Yüzey Olmalıdır. Genel Olarak, Yüzeylerden Birisi..
CLZ202 Maskeleme Kağıt Bant 24 mm 20 Metre
%51 İndirim
Maskeleme Kâğıt Bant 24 mm 20 MetreYüzeye kolayca yapışan kâğıt bantlardır. Boya esnasında boyanması istenmeyen yüzeylerde maskeleme amacıyla kullanılır. Gerektiğinde iz bırakmadan kolayca sökülebilir. Boya kurutma fırın sıcaklığına dayanıklıdır...
CLZ202 Luna Zemin Fırça 4 No 2,5 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.2,5 cm genişlikte..
CLZ202 Luna Zemin Fırça 5 No 3 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.3 cm genişlikte..
CLZ202 İzmir Fırça Hışır Örtü 10 m2
%51 İndirim
İzmir Fırça Hışır Örtü 10 Mt2 Ölçüler : 10 mt2 Boya uygularken veya tadilat sırasında eşyayı ve zemini boya, toz ve kirden korumak için kullanılır.Uzun süre kullanılmayacak mekanlarda eşyalarınızı örterek tozdan koruyabilirsiniz...
CLZ202 Dyo Kalfa Kestirme Fırça No:1
%51 İndirim
%100 doğal kıldan imal edilmiştir . Sap kısmı ergonomik olarak tasarlanmış plastik malzemeden imal edilmiştir . Her türlü su bazlı ve solvent bazlı boyayı uygulamay müsait, fırçanın kıllarının dökülmesini engelleyecek özel sap geçme sistemi ile epoksi yapıştırıcı ile imal edilmiştir. Uygulama sırası..
CLZ202 Luna Zemin Fırça 6 No 3,5 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.3,5 cm genişlikte..
CLZ202 Maskeleme Kağıt Bant 36 mm 20 Metre
%51 İndirim
Maskeleme Kâğıt Bant 36 mm 20 MetreYüzeye kolayca yapışan kâğıt bantlardır. Boya esnasında boyanması istenmeyen yüzeylerde maskeleme amacıyla kullanılır. Gerektiğinde iz bırakmadan kolayca sökülebilir. Boya kurutma fırın sıcaklığına dayanıklıdır...
CLZ202 Dyo Kalfa Kestirme Fırça No:1,5
%51 İndirim
%100 doğal kıldan imal edilmiştir . Sap kısmı ergonomik olarak tasarlanmış plastik malzemeden imal edilmiştir . Her türlü su bazlı ve solvent bazlı boyayı uygulamay müsait, fırçanın kıllarının dökülmesini engelleyecek özel sap geçme sistemi ile epoksi yapıştırıcı ile imal edilmiştir. Uygulama sırası..
CLZ202 Antares Boya Tavası 15x27 cm
%51 İndirim
Antares Boya Tavası 15x32 cmBoya rulosu ile çalışma rahatlığını bu ürün ile ulaşacaksınız. Boya akmasına, boyama sırasında sızmalara son verecek profesyonel çalışma yapmanıza yardımcı olacak bir üründür. 15 x 32 cm ölçülerindedir...
CLZ202 Win Sentetik Tiner 256 ml CLZ202 Win Sentetik Tiner 256 ml
%51 İndirim
Her tip sentetik boya ve verniklerin fırça, rulo ve tabanca tatbikatlarında inceltici olarak kullanılmak üzere imal edilmiştir. Boya alet ve edevatlarının temizlenmesinde de kullanılır...
CLZ202 Luna Kalın Örtü 10 m2 4X2,5 Metre
%51 İndirim
Boya dökülmesine suya ve toza karşı tam korumaExtra dayanıklı Kullanımı pratik Çevreyi kirletmez..
CLZ202 Luna Zemin Fırça 7 No 4 cm Genişlik
%51 İndirim
Ahşap saplı,sentetik kıllı zemin fırça setimiz zemin boya uygulamalarında size eşlik eder.Boyama ve astarlama için çok uygundur.Ahşap boyamalarda idealdir.Vernik işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.4 cm genişlikte..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 250 (13 Sayfa)