Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Banyo Aksesuarları Dekorasyon

CLZ202 Adaptör Conta 50 mm Beyaz
%51 İndirim
Çamaşır ve bulaşık makinelerinin hortumları için kullanıma uygundur. Haşere ve koku gelmesini, su sızmasını engeller. Plastik ve kauçuktur...
CLZ192 Askı Çoğaltıcı Kanca Seti 10 Adet CLZ192 Askı Çoğaltıcı Kanca Seti 10 Adet
%45 İndirim
ASKI ÇOĞALTICI KANCA SETİ 10 ADETAskı Çoğaltıcı Kanca Seti, elbise askılarını daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan pratik bir üründür. Metal elbise askısı üzerine kolayca takılır ve bir askıyı ikiye çoğaltarak kullanım alanını artırır. Plastik malzemeden üretilmiş olup, dayanıklıl..
CLZ202 Plastik Duş Sügeci
%51 İndirim
Duş Süzgeci Plastik duş borusu ucuna takılabilir dış mekan kullanımına uygun bir üründür. Montajı kolay ve temizlemesi kolay bir üründür.Plastikten üretilmiştir...
CLZ202 Boya Süzgeci 190 Mikron (10 Adet)
%51 İndirim
BOYA SÜZGECİ KAĞIT 190 MİKRON 1 ADETBoyayı tozdan arındırmak için ve boya tortularını süzme işleminde kullanılır.Boya hassasiyetine göre birden fazla süzgeç kullanılabilir.Tek kullanımlıktır...
CLZ192 Dolap İçi Askı Aparatı Organizer CLZ192 Dolap İçi Askı Aparatı Organizer
%45 İndirim
DOLAP İÇİ ASKI APARATI ORGANİZERÜrün ÖzellikleriDolaplarınızın iç karışıklarına askı aparatı ile son verin.Sadece kıyafet değil, aynı zamanda kemer, çanta kolye ve diğer aletleri asmak içinde kullanabilirsiniz.Askı aparatı ile dolaplarınızın iç alanlarından tasarruf sağlayın.Askı uç çapı 1 cm'den uf..
CLZ202 Plastik Duş Başı
%51 İndirim
Plastik Duş Başı ABS MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİRHER DUŞ HORTUMUNA UYGUNDURİĞNE UÇLUDUR.SU TASARRUFU SAĞLAR..
CLZ202 Krom Uzatma 3 cm 1/2 TSE Belgeli
%51 İndirim
Ara musluk ve musluk uzatmalarında kullanılır. 1/2 ölçüsündedir. 1. kalite TSE belgelidir...
CLZ192 Kancalı Ve Yapışkanlı  Dolap Askısı CLZ192 Kancalı Ve Yapışkanlı  Dolap Askısı
%45 İndirim
KANCALI VE YAPIŞKANLI DOLAP ASKISI Mutfak, banyo, dolap veya kapının arkasında çeşitli yerlerde kurulum için uygundur.İster Yapıştırın İster Asın...Nasıl kurulur1. Yapışkan kanca kurmadan önce, yüzeyin temiz, kuru, toz ve yağdan arındırılmış olduğundan emin olun ve önce kurulayın.2. Koruyucu fi..
CLZ202 Alüminyum Duş Süzgeci
%51 İndirim
Duş Süzgeci Alüminyum duş borusu ucuna takılabilir dış mekan kullanımına uygun bir üründür. Mpntajı kolay ve temizlemesi kolay bir üründür.Alüminyum dan üretilmiştir...
CLZ202 Krom Uzatma 5 cm 1/2 TSE Belgeli
%51 İndirim
Ara musluk ve musluk uzatmalarında kullanılır. 1/2 ölçüsündedir. 1. kalite TSE belgelidir...
CLZ192 Geçmeli Klips Eşya Sabitleme Askısı 10 Set CLZ192 Geçmeli Klips Eşya Sabitleme Askısı 10 Set
%45 İndirim
GEÇMELİ KLİPS EŞYA SABİTLEME ASKISI 10 SETŞık şeffaf tasarım, güzel ev dekorasyonu için oldukça uygun olan neredeyse görünmez hale getirir. Çok amaçlı kullanım için şeffaf Geçmeli klips askı Banyo, açık, mutfak, soketle..
CLZ202 Onno Mikra Serisi İkili Askılık
%51 İndirim
Ürün DetaylarıEn (mm) Boy (mm) Derinlik (mm) Malzeme Renk Montaj Şekli Garanti Süresi70 57 47 Pirinç Üzeri Krom Kaplama Parlak KromDuvara5 Yıl..
CLZ192 Hareketli Pantolon Askılığı 5 İn 1 CLZ192 Hareketli Pantolon Askılığı 5 İn 1
%45 İndirim
HAREKETLİ PANTOLON ASKISI 5 IN 1HareketliPantolon Askısı ile beş adet pantolonunuzu organize edebilir, dolaplarınızıdaha düzenli bir hale getirebilirsiniz.HareketliPantolon Askısı, diğer askılardan bir adım önde olan bir üründür, her askı biryer kaplar, her askı bir pantolonu organize ederken, harek..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 79 (4 Sayfa)