Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Aksesuarlar

CLZ202 Lavabo Tapası Plastik
%51 İndirim
Lavabo tapası plastik lavabo giderini kapayarak subirikimi sağlayan bir aparattır. Pratik kullanım sunar...
CLZ202 Banyo Aksesuarı Montaj Aparatı
%51 İndirim
Sabunluk - Kağıtlık - Diş Fırçalık - Etajer - Havluluk - Bornozluk Banyo Aksesuarlarına Uyumlu..
CLZ202 Banyo Aksesuarı Aksesuar Montaj Aparatı
%51 İndirim
Sabunluk - Kağıtlık - Diş Fırçalık - Etajer - Havluluk - Bornozluk Banyo Aksesuarlarına Uyumlu..
CLZ202 Taharet Çubuğu Plastik Başlı Kısa 17 cm
%51 İndirim
Taharet Çubuğu Plastik Başlı Kısa 17 cmTaharet çubuğu satın alırken dikkat etmeniz gereken montajı yapılacak olan klozeti için uygun boyda olup olmadığıdır. Yeni montajlarda monte yapacak olan montaj uzmanı ölçüsünü size belirtmesi gerekir. Arızalanan taharet çubuğu değişimi için önceki çubuk ölçüle..
CLZ202 Taharet Çubuğu Plastik Başlı Orta 29 cm
%51 İndirim
Taharet Çubuğu Plastik Başlı Orta 29 cmTaharet çubuğu satın alırken dikkat etmeniz gereken montajı yapılacak olan klozeti için uygun boyda olup olmadığıdır. Yeni montajlarda monte yapacak olan montaj uzmanı ölçüsünü size belirtmesi gerekir. Arızalanan taharet çubuğu değişimi için önceki çubuk ölçüle..
CLZ202 Taharet Çubuğu Plastik Başlı Uzun 34 cm
%51 İndirim
Taharet Çubuğu Plastik Başlı Uzun 34 cmTaharet çubuğu satın alırken dikkat etmeniz gereken montajı yapılacak olan klozeti için uygun boyda olup olmadığıdır. Yeni montajlarda monte yapacak olan montaj uzmanı ölçüsünü size belirtmesi gerekir. Arızalanan taharet çubuğu değişimi için önceki çubuk ölçüle..
CLZ202 Banyo Aksesuarı Montaj Duvara Bağlantı Aparatı
%51 İndirim
Sabunluk - Kağıtlık - Diş Fırçalık - Etajer - Havluluk - Bornozluk Banyo Aksesuarlarına Uyumlu..
CLZ202 Yer Süzgeci Alttan Çıkışlı 10x10mm
%51 İndirim
Yer süzgeci balkon, mutfak, çamaşırhane tipi yer süzgeçleri, endüstriyel tip mutfaklar, çamaşırhaneler, bulaşıkhaneler, tesisat odaları, soğuk depolar gibi insan ve hafif yüklü arabaların dolaştığı mahallerde, zemine dökülen suyu ve cihazların yıkanması veya kullanılması sonucu oluşan atık suyu topl..
CLZ202 Plastik Yer Süzgeci 10x10 cm 50 mm Yandan Çıkış
%51 İndirim
Plastik Yer Süzgeci 10x10 mm 50 Lik Banyo, mutfak, balkon gibi alanlarda su gideri olarak kullanılır. Plastik, metal olarak üretilen yer süzgeçleri yandan ya da alttan çıkışlı olarak farklı ölçüler ile satışa sunulmaktadır. Çıkış 50 mm 10x10 cm Yandan Çıkışlı..
CLZ202 Duş Mafsalı Krom Kaplama
%51 İndirim
Duş Mafsalı Krom Kaplama Duş başlıklarını asmak için kullanılan aparat.Duvara sabitlenir üç kademeli ayarı sayesinde istenilen açıda kullanılabilir.  Ürün özellikleri:Krom kaplama dayanıklı plastikten üretilmiştir...
CLZ202 Duş Mafsalı Plastik
%51 İndirim
Plastik hareketli duş askı aparatı *Plastik ürün oldugu için kırılma yapmaz *Hareketli mafsal oldugu için suyun akış yönü aşagı yukarı ayarlanabilir *Tüm marka duş spiral hortumlara askı yuvası uyumludur...
CLZ202 Krom Duş Başı Sabit
%51 İndirim
CLZ202 Duş Mafsalı Somunlu CLZ202 Duş Mafsalı Somunlu
%51 İndirim
1 Adet Mafsallı Duş BaşlığıDuş başlıklarını asmak için kullanılan aparattır.Üç kademeli ayarı sayesinde istenilen açıda kullanılabilir...
CLZ202 Duş Mafsalı L Tipi
%51 İndirim
CLZ202 Döner Evye Borusu
%51 İndirim
Döner Evye Borusu arıza durumunda değiştirebileceğiniz bir pratikliğe sahiptir. Yedek olarak tüm modellere uyumlu standart bir üründür...
CLZ202 Banyo Paspası 1A 65 Cm 1 Metre Lacivert
%51 İndirim
Banyo Paspası 1A 65 Cm 1 Metre LacivertBanyo, balkon, teras ve veranda da kullanabileceğiniz yumuşak dokulu kaymaz dekoratif görünümlü, renkli yolluk dilediğiniz uzunlukta sipariş verebilirsiniz..
CLZ202 Banyo Paspası 1B 65 Cm 1 Metre Kırmızı
%51 İndirim
Banyo Paspası 1B 65 Cm 1 Metre KırmızıBanyo, balkon, teras ve veranda da kullanabileceğiniz yumuşak dokulu kaymaz dekoratif görünümlü, renkli yolluk dilediğiniz uzunlukta sipariş verebilirsiniz..
CLZ202 Banyo Paspası 222A 65 Cm 1 Metre
%51 İndirim
Banyo Paspası 222A 65 Cm 1 MetreBanyo, balkon, teras ve veranda da kullanabileceğiniz yumuşak dokulu kaymaz dekoratif görünümlü, renkli yolluk dilediğiniz uzunlukta sipariş verebilirsiniz..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)