Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Diğer Tesisat Malzemeleri

CLZ202 Ege Yıldız 50 mm Pvc Körtapa 3,2 mm
%51 İndirim
50 mm çapındadır bu çaptaki boruların kapatılmasında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur su..
CLZ202 Ege Yıldız 75 mm Pvc Körtapa 3,2 mm
%51 İndirim
75 mm çapındadır bu çaptaki boruların kapatılmasında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağm..
CLZ202 Ege Yıldız 50X45 Pvc Açık Dirsek 3,2 mm
%51 İndirim
50 mm çapında 45 derece açısındaPVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kullanılır. &n..
CLZ202 Ege Yıldız 50X90 Pvc Kapalı Dirsek 3,2 mm
%51 İndirim
50 mm çapında 90 derece açısındaPVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kull..
CLZ202 1/2 Ayarlı Hortum Eki Kelepçe Gerektirmez
%51 İndirim
1/2 inch bahçe hortumları için Ek yapması çok pratiktir. Ek için ayrıca kelepçe gerektirmez. Kesinlikle su kaçırmaz..
CLZ202 Ege Yıldız 50 mm Pvc Kelepçesi
%51 İndirim
50 mm çapındadır bu çaptaki boruların yatay yada dikey duvara montajında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma siste..
CLZ202 Ege Yıldız 75 mm Pvc Kelepçesi
%51 İndirim
75 mm çapındadır bu çaptaki boruların yatay yada dikey duvara montajında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma ..
CLZ202 Ege Yıldız 110 mm Pvc Körtapa 3,2 mm
%51 İndirim
110 mm çapındadır bu çaptaki boruların kapatılmasında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağ..
CLZ202 Ege Yıldız 50X50 Pvc Kayar Manşon 3,2 mm
%51 İndirim
50 mm x 50 mm çapında 50 mm çapında kırık yada eklememek boru için kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri ..
CLZ202 Ege Yıldız 75X90 Pvc Kapalı Dirsek 3,2 mm
%51 İndirim
75 mm çapında 90 derece açısındaPVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kull..
CLZ202 Ege Yıldız 75X45 Pvc Açık Dirsek 3,2 mm
%51 İndirim
75 mm çapında 45 derece açısındaPVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kullanılı..
CLZ202 Ege Yıldız 125 mm Pvc Körtapa 3,2 mm
%51 İndirim
125 mm çapındadır bu çaptaki boruların kapatılmasında kullanılır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağ..
CLZ202 Ege Yıldız 50X50 Pvc Tek Çatal  3,2 mm
%51 İndirim
50 mm x50 mm çapında 45 derece çatal açısıPVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kull..
CLZ202 Ege Yıldız 50X150 Pvc Boru 3,2 mm
%51 İndirim
50 mm çapındadır 15 cm uzunluğundadır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kullanıl..
CLZ202 Ege Yıldız 50X500 Pvc Boru 1,8 mm
%51 İndirim
50 mm çapındadır 50 cm uzunluğundadır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel atık su hatları için havalandırma sistemleri Bina yağmur suyu tesisatlarında kul..
CLZ202 Ege Yıldız 75X50 Pvc Redüksiyon 3,2 mm
%51 İndirim
75 mm x 50 mm çapında pvc boruları büyültmek yada küçültmek için kullanılır. büyük çap contasız küçük contalı kısmısıdır.PVC pis su boru ve ek parçaları, segmanlı, sabit contalı olarak Türkiye'de ilk defa Egeplast tarafından üretilmiştir. Kullanım Sahası: Evsel atık sular(sıcak-soğuk) Evrensel at..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 109 (6 Sayfa)