Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Ayak Bakım - Aksesuar

Raspa Jileti 10lu (CLZ) Raspa Jileti 10lu (CLZ)
%24 İndirim
 Raspa Jileti 10lu Sadece ayak raspalarında kullanılmak üzere imal edilen özel jiletlerdir. Dünyanın En Kaliteli Raspa Jiletidir. Alman Malıdır. Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabilmektedir...
29,75TL 38,99TL
Vergiler Hariç:24,79TL
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık (CLZ) Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık (CLZ)
%25 İndirim
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık Topuklu ayakkabılarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak tabanlık! Ayakkabılarınızın tabanlarının kayarak size vereceği zararlardan sizi koruyacaktır. Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık sayesinde topuklu ayakkabıyla kaym..
30,48TL 40,86TL
Vergiler Hariç:25,40TL
Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00 (CLZ) Ayak Nasır Önleyici Silikon Ped (2 Adet) U00 (CLZ)
%32 İndirim
Çekiç Parmak Yastığı Çekiç parmak rahatsızlığı olanlar silikon yastıkla iyileşeceksiniz! Küçük ayakkabı giymeden ya da kasların gevşek olmasından kaynaklı ortaya çıkan çekiç parmak rahatsızlığınızdan kurtulmak artık çok kolay! Silikon yastık ile rahatsız olan parmağınızı iyileştireceksiniz. Yapm..
33,87TL 49,46TL
Vergiler Hariç:28,22TL
Ayak Nasır 6lı Ped - Ayak Vurma önleyici silikon ped (CLZ) Ayak Nasır 6lı Ped - Ayak Vurma önleyici silikon ped (CLZ)
%33 İndirim
Ayak Nasır Ağrıları 6lı Ped - Ayak Vurmalarına Son! pads ile ayaklarınızı koruyun.Ayakkabınızın her noktasında kullanabilirsiniz.Topuk vurmasında, Nasır vurmalarında, yan kenarlarda, taban boşluğunda vs.. rahatsızlık duyduğunuz heryerde kullanın.Bay-Bayan herkes kullan..
35,06TL 52,49TL
Vergiler Hariç:29,21TL
2li Tırtıklı Silikon Ayak Topuk Koruyucu- Ayakkabı Vurma Önleyici  (CLZ) 2li Tırtıklı Silikon Ayak Topuk Koruyucu- Ayakkabı Vurma Önleyici  (CLZ)
%34 İndirim
2li Tırtıklı Silikon Ayak Topuk Koruyucu- Ayakkabı Vurma Önleyici Yumuşatıcı Özellikli Topuk Ağrısını Gidermeye Yardımcı Çok Amaçlı Ortapedik İnce Tasarımlı Topuk Koruyucu İnce tasarımlı topuk koruyucu ile topuklarınız artık aşınmayacak yada nasır tutmayacak. Tek yapmanız gereken a..
35,64TL 53,96TL
Vergiler Hariç:29,70TL
Ayak Nasır Koruma 6 lı Delikli (CLZ)
%35 İndirim
Delikli Ayak Nasır Koruma Ayağınızdaki nasırları korumak için kullanacağınız yastıklar!   Ayağınızda oluşan yaraları, nasırları korumak ve iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacağınız koruyuculardır. Ortası delikli yastığı yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştirerek üzerine giydiğiniz ayakka..
36,93TL 57,24TL
Vergiler Hariç:30,77TL
Desenli Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık (CLZ) Desenli Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık (CLZ)
%36 İndirim
Desenli Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık Yüksek topuklu ayakkabılar içerisinde ayağınız daha rahat olacak!   Yüksek topuklu ayakkabı giymeyi sevenler, artık ayakkabılar ayağınıza ağrı yapmayacak. Ayağınıza uygulanan basıncı da azaltacak tabanlık gün içerisinde daha rahat hareket etmenizi..
37,56TL 58,86TL
Vergiler Hariç:31,30TL
Ayak Şeklinde Kaydırmaz Nasır Önleyici Pedler (2 Adet) V20 (CLZ) Ayak Şeklinde Kaydırmaz Nasır Önleyici Pedler (2 Adet) V20 (CLZ)
%38 İndirim
Ayak Şeklinde Kaydırmaz Nasır Önleyici Pedler (2 Adet) V20 Ayakkabınızın ayağınızı vurarak rahatsız etmesini önleyecek silikon pedlerle gününüz mahvolmayacak.   Silikon pedler ayakkabının iç kısmına yerleştirilerek ayak sağlığınızı korumanızı sağlar. Ayakkabı..
39,18TL 62,96TL
Vergiler Hariç:32,65TL
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li (CLZ) Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li (CLZ)
%41 İndirim
Ayak Vurma Önleyici Silikon 2 li Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı rahat ettirecek. ..
43,37TL 73,62TL
Vergiler Hariç:36,14TL
Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97 (CLZ) Ayak Vurma Önleyici Silikon Pedler (6 adet) U97 (CLZ)
%42 İndirim
Ayak Koruyucu Ped: Silikon Ayak Yastığı (6 Adet). Yeni alınan bir ayakkabının oluşturduğu en büyük sorun ayakkabı vurmasıdır. Ayakkabı içine farklı bölgelere yapıştıracağınız Silikon Ayak Pedi ile bu sorunu engelleyebilirsiniz. Ayak Pedi günün aşığı çalışma temposunda ayaklarınızı ..
45,08TL 77,98TL
Vergiler Hariç:37,57TL
Ayakkabı Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Büyük Boy Foam (CLZ) Ayakkabı Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Büyük Boy Foam (CLZ)
%42 İndirim
Ayakkabı Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Büyük Boy Foam Ayakkabıların ayaklarınızı sürtünmesini önler. Uzun bir yürüyüş nedeniyle ayak ağrısından ve topuk vurmasını önleyin Rahat havalı sünger ve nefes alabilen kumaştan yapılmış, ayağınızı destekleyin. Uzun bir yürüyüşte ayaklarınız için endişelenm..
45,29TL 78,52TL
Vergiler Hariç:37,75TL
Kaydırmaz Topuklu Ayakkabı Tabanlığı (CLZ) Kaydırmaz Topuklu Ayakkabı Tabanlığı (CLZ)
%42 İndirim
Silikon Jel Ayak Yastığı   Topuklu ayakkabılar kadınsı aksesuarlardır. Bu yüzden çoğu kadın rahatsız bile olsa topuklu ayakkabı giymekten vazgeçemez. Topuklu ayakkabı giyerken ayağın ön kısmına daha fazla baskı uygulanır ve bu baskı zamanla derisin sertleşmesine ve nasır oluşmasına neden olur..
45,29TL 78,52TL
Vergiler Hariç:37,75TL
Silikon Topuk Koruyucu Topuk Gömleği (2 Adet) U96 (CLZ)
%43 İndirim
Silikon Topuk Koruyucu Topuk Gömleği (2 Adet) U96 Topuk çatlaklarını ve nasır önleyici topuk koruyucu... Topuklara olan baskıyı azaltır. Özellikle kış aylarında  topuklarda çatlaklar oluşabilmektedir. Bu ürünü topuğunuza nemlendirici krem sürdükten sonra kullandığınızda, nemlendiricinin ..
45,68TL 79,49TL
Vergiler Hariç:38,06TL
Topuk Nasır Jileti Raspa (CLZ) Topuk Nasır Jileti Raspa (CLZ)
%43 İndirim
Topuk Nasır Jileti Raspa Ayak topuklarınızdaki nasırlardan kurtulmanın en pratik yolu!   Ayak tabanında oluşan sert nasır ve benzeri katmanların özel jileti ile ayak tabanından arındırılmasını sağlamaktadır. Beraberinde raspa jileti ile kullanılmaktadır. Kolay kullanım ve çabuk etki etme ö..
46,26TL 80,96TL
Vergiler Hariç:38,55TL
Mat Bordo Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ) Mat Bordo Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ)
%44 İndirim
Bordo Tak Çık Tırnak Seti Takma Tırnaklar 12 li Bordo renk olarak 12 adet gönderilir. yanında yapışkanlarıyla gönderilir. söküp takması son derece basit olup estetik bir görüntü sunar. Paket İçeriği : 1 Adet 12 li Takma Tırnak Seti Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönderimi yapılabil..
47,87TL 85,07TL
Vergiler Hariç:39,89TL
Mat Gri Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ) Mat Gri Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ)
%44 İndirim
Mat Gri Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li GRİ renk olarak 12 adet gönderilir. yanında yapışkanlarıyla gönderilir. söküp takması son derece basit olup estetik bir görüntü sunar. Paket İçeriği : 1 Adet 12 li Takma Tırnak Seti gri Önemli Not : Stok durumuna göre farklı renk gönd..
47,87TL 85,07TL
Vergiler Hariç:39,89TL
Mat Pembe Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ) Mat Pembe Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ)
%44 İndirim
Mat Pembe Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li pembe renk olarak 12 adet gönderilir. yanında yapışkanlarıyla gönderilir. söküp takması son derece basit olup estetik bir görüntü sunar. Paket İçeriği : 1 Adet 12 li Takma Tırnak Seti pembe Önemli Not : Stok durumuna göre farklı ren..
47,87TL 85,07TL
Vergiler Hariç:39,89TL
Mat Siyah Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ) Mat Siyah Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li (CLZ)
%44 İndirim
Mat Siyah Tak Çık Tırnak Seti Yapışkanlı Takma Tırnaklar 12 li siyah renk olarak 12 adet gönderilir. yanında yapışkanlarıyla gönderilir. söküp takması son derece basit olup estetik bir görüntü sunar. Paket İçeriği : 1 Adet 12 li Takma Tırnak Seti siyah Önemli Not : Stok durumuna göre farklı ren..
47,87TL 85,07TL
Vergiler Hariç:39,89TL
Parmak Arası Makara ( 2 li ) (CLZ) Parmak Arası Makara ( 2 li ) (CLZ)
%44 İndirim
Parmak arası makara baş parmak ve ikinci parmak arasına yerleştirilerek kullanılır, hallux valgus (içedönük başparmağı) deformitesinde başparmak eksenini düzenlemek için kullanılır ayakkabının bunyon kemiğine vurması engellenir. Başparmak şekil bozukluğunu tedavi eder. Ayak parmaklarının birbiri..
47,87TL 85,07TL
Vergiler Hariç:39,89TL
Kemik Koruyucu (Baş Parmak) (CLZ) Kemik Koruyucu (Baş Parmak) (CLZ)
%44 İndirim
Kemik Koruyucu (Baş Parmak)   Ayak başparmağını doğal olmayan bir pozisyonda sıkan dar ve sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesi sonucunda ayaklarda sorun oluşur Ürün Özellikleri   Yumuşak yapısı sayesinde hiçbir rahatsızlık hissi vermez ve büyük konfor sağlar Yıkanıp tekra..
49,16TL 88,34TL
Vergiler Hariç:40,97TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 95 (5 Sayfa)