Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Genel

Her karis topragi tarih kokan Istanbul’un semtleri, mahalleleri, abideleri türlü türlü efsanelere konu olmus, güzelligini ilahi bir iksirden almis gibi gizemlidir. Dilden dile söylenen, kusaktan kusaga aktarilan Istanbul semt efsanelerinden derlediklerimizi; elimizin erdigi, dilimizin döndügü, gücüm..
179,55TL
Vergiler Hariç:179,55TL
"Inceligi olan nokta, sanirim surasidir: Yasama biçimleri ve mekanlari, uzun yillarda kusaklarin birbiri üzerine koyarak biriktirdigi, bir toplum kültürü biçimi olusturuyordu. Sürekliligi olan kusaklar, sürekliligi olan mekanlarda, kendilerine özgü bir yasama biçemi olusturuyordu. Mekanlarda, toplum..
234,36TL
Vergiler Hariç:234,36TL
Bu kitap, Hamza Gündogdu, Necdet Isli, Ahmet Emre Bilgili, Bahaddin Ataç, Bekir sidki Albayrak, Birol Biçer, Mehmet Kirisçi, Mesut Mezkit, Askin Seker, Sema Göncüoglu, Ahmet Kökler, Nigari Erdem, Teyfur Erdogdu, Esma Opçin, Lale Göncüoglu, Samet Altintas, Akin Kurtoglu, Avni Çelik, Mahmut Mutlu, Hay..
433,14TL
Vergiler Hariç:433,14TL
CLZ404 %100 İstanbul-Tarih,Mekan ve Sırlar
STOK TÜKENDİ
Roma, Bizans, Osmanli...Istanbul; Yerebatan Sarnici’na bitisik evlerden sepet sarkitilarak sazan baligi yakalanan büyük kent…Bazilika günümüzde de zaman zaman çesitli sanat etkinliklerine ev sahipligi yapan bir müze olarak faaliyet gösteriyor.Insanlar, medeniyetler, çaglar degisiyor. Istanbul ayni k..
379,02TL
Vergiler Hariç:379,02TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)