Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Program Eğitimi

Scratch ile Yeni Başlayanlar İçin Kodlama sayesinde;-İnteraktif hikayeler, eğlenceli oyunlar ve animasyonlar tasarlayabilir,-Son derece basit ve anlaşılır bir dille aktarılan örneklerle programlama mantığını keşfedebilirsiniz.Scratch hayal gücü, sistematik düşünme ve proje geliştirme yeteneklerini a..
88,20TL
Vergiler Hariç:88,20TL
Bu kitabı 3 boyutlu tasarım ve baskı becerileri edinmek isteyen 9 yaş üstü çocuklar ve bu konuyla ilgili bilgi ve deneyim elde etmek isteyen, tüketen yerine üreten olmayı tercih eden öğretmen ve ebeveynler için hazırladık.Tinkercad, Fusion 360 gibi modelleme araçlarını kullanarak 3 boyutlu tasarım y..
255,78TL
Vergiler Hariç:255,78TL
Yazılım Mühendisliği konusu Donanım, Proje Yönetimi ya da Programcılık ağırlıklı bakış açısıyla ele alınabilir.Normal halde, yazılım mühendisi bu üç konunun yalnızca birisiyle ilgilenebilir.Bu kitabın kapsamı belirlenirken üçüncü bakış açısına ağırlık verildi. Birinci ve ikinci bakış açıları için ge..
274,05TL
Vergiler Hariç:274,05TL
Yeni Başlayanlar İçin HTML5, CSS3 & JAVASCRIPT İle Web ProgramlamaBu kitap hiç HTML, CSS ve JavaScript bilmeyip öğrenmek isteyen veya var olan HTML/CSS/JavaScript bilgisini geliştirmek isteyenler için yazılmıştır. Kitap özellikle okullarda, kurslarda, meslek liselerinde, yüksekokullarda ve üniversit..
365,40TL
Vergiler Hariç:365,40TL
CLZ404 Her Yönüyle C (Dvd Ekli)  Oku, İzle, Dinle, Öğren!
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
C programlama dili getirdigi çesitli alt seviye özellikler sebebiyle ögrenmesi görece zor bir programlama dilidir. Bu kadar yaygin olmasinin sebebiyse ögrenilmesini zorlastiran alt seviye özelliklerinin dile benzersiz bir güç katmasidir. C programlama dili, hafiza erisimin esnekligi, yaygin kütüphan..
157,00TL 441,00TL
Vergiler Hariç:157,00TL
CLZ404 Pyhton Öğreniyorum
STOK TÜKENDİ
Bu kitapta, son zamanların en sevilen ve kullanışlı dillerinden biri olan Python 3, yenilikleri ile birlikte anlatılmıştır. Arayüz ve interaktif kabuk ile başlanıp, kullanılabilecek pek çok komut detaylıca ve örneklere dayandırılarak anlatılmıştır. Birbirinden öğretici, keyifli uygulama ve oyunlar i..
218,31TL
Vergiler Hariç:218,31TL
CLZ404 Excel de Ustalaşma Teknikleri - 300 Ileri Düzey Excel Ve Makro (Vba) Tekniği
STOK TÜKENDİ
Excel uygulamasının sahip olduğu yeteneklerinden avantaj sağlayarak başarılı çalışma sayfaları oluşturabilme kabiliyetini geliştirecek ileri düzey Excel bilgisine, yıllarca kullanım gerektirmeden, sahip olmanın birçok yolu bulunmaktadır. Excel’de Ustalaşma Teknikleri olarak sunulan araçlar, probleml..
228,39TL
Vergiler Hariç:228,39TL
CLZ404 Uygulamalarla Ve Projelerle Swıft Programlama (Eğitim Videolu) - Swift 5.1 İle Uyumlu
STOK TÜKENDİ
Swift 5.0 sürümü ile hazırlanan Swift Programlama kitabımızda yer alan 178 adet Swift playgrounds ve iOS uygulama-projesiyle Swift dilinin inceliklerine hâkim olurken, bölüm sonu soru ve cevaplarıyla bilgilerinizi pekiştireceksiniz.Swift’e Giriş (var, let, print, func)Değişkenler, Sabitler ve Tipler..
228,39TL
Vergiler Hariç:228,39TL
CLZ404 Ağ Yöneticiliğinin Temelleri - Eğitim Videolu
STOK TÜKENDİ
CCNA 200-125 SINAVI HAZIRLIK REHBERİ+ EĞİTİM VİDEOLARIEskiden ağ (network) deyince birkaç bilgisayar, yazıcı ve sunucudan oluşan bir yapı aklımıza gelirdi. Bugün ise IoT (Internet of Things); yani Nesnelerin İnternet’i kavramı karşımıza çıkıyor. Nedir IoT? Evimizdeki kombiden kahve makinesine kadar ..
292,32TL
Vergiler Hariç:292,32TL
CLZ404 Ethical Hacking - Offensive ve Defensive
STOK TÜKENDİ
Hackerlar temelde Siyah Şapkalı ve Beyaz Şapkalı olmak üzere 2’ye ayrılır. Siyah şapkalılar öğrendikleri teknik ve yöntemleri kendi çıkarları için kullandıkları gibi , diğer insanlara zarar vermek içinde kullanabilirler. Beyaz şapkalılar ise siyah şapkalılar ile aynı teknik ve yöntemleri öğrenip; si..
292,32TL
Vergiler Hariç:292,32TL
CLZ404 Yeni Başlayanlar İçin Java - Eğitim Videolu
STOK TÜKENDİ
Java’ya Giriş--Operatörler ve Matematiksel İfadelerin Kodlanması--Temel Giriş- Çıkış İşlemleri--Seçimli Yapılar (if-else, switch case)--Döngüler (Tekrarlı Yapılar)--İç İçe Döngüler--Rastgele Sayı Üretimi ve matematiksel Fonksiyonlar—Metotlar--Hatalar ve İstisnalar (Errors and Exceptions) Karakter Di..
328,86TL
Vergiler Hariç:328,86TL
CLZ404 Python 3
STOK TÜKENDİ
Python, az kod ile çok iş yapmayı sağlayan, nesne yönelimli, yorumsal, modüler ve yüksek seviyeli bir dildir. Basit bir sözdizimine sahip olan Python ile kolay ve keyifli bir şekilde masaüstü uygulamaları, web uygulamaları, veri analizi ve görselleştirme uygulamaları gibi pek çok alanda yazılımlar g..
330,75TL
Vergiler Hariç:330,75TL
CLZ404 Solidworks ve Solidcam
%66 İndirim STOK TÜKENDİ
Günümüz üretim şartlarında hayatımızın bir parçası olan bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri, üretimin de vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bundan 5 ya da 10 sene öncesine kadar böyle bir gereksinim yoktu. Şimdilerde ise mesleki dallara özel, ek (Add-Ins) programların kullanılması herkesin..
414,25TL 1.212,75TL
Vergiler Hariç:414,25TL
CLZ404 Sap PP 1. Cilt
STOK TÜKENDİ
SAP PP kitabı, Üretim Planlama ve Kontrol modülünde kullanılan işlevlerin yer aldığı, özel ve detaylı anlatımların bulunduğu, profesyonel ve kolay anlaşılır bir dil ile ihtiyaç duyulan tüm lojistik süreçlere ve teknik özelliklere genel bir bakış sağlamaktadır. PP modülünün işleyişi, kabiliyetleri, u..
441,00TL
Vergiler Hariç:441,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)