Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Arkeoloji

Tarih boyunca birçok uygarlık du¨nya u¨zerinden silinip gitti.Savaşlar, hastalıklar, iklim değişiklikleri, yanardağ patlamalarıve istilalar gibi olaylar bu medeniyetlerin kaybolmasına sebep oldu.Bu medeniyetlerin dışında yeryu¨zu¨nde yaşayan pek çok kadim halk vardıve bunların birçoğunun ku¨ltu¨rler..
170,58TL
Vergiler Hariç:170,58TL
Soğuk Savaş koşulları yüzünden Dünya, Sovyetler Birliği’nde arkeolojinin gelişimi hakkında bilgi sahibi olamadı. Sovyet Arkeolojisine dönük ön yargılar, Sovyetlerde bilim değil ideolji üretildiği, tartışma ortamı ve farklı ekollerin bulunmadığı gibi algıların oluşmasına sebep oldu. Oysa Sovyetlerde ..
283,68TL
Vergiler Hariç:283,68TL
Hadrianus hayat felsefesi olarak ölümsüzlüğü arayan bir imparatordu. Sanata ve mimarlığa olan hayranlığı belki de onun bu isteğini dolaylı bir yolla başarmasını sağladı. Bugün İmparator Hadrianus dendiğinde akla gelen en önemli eserler hala varlıkları devam eden karmaşık bir geometriye ve plana sahi..
403,98TL
Vergiler Hariç:403,98TL
CLZ404 Eski Yakındoğuda Kent, Bellek, Anıt
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Yeni kentlerin yaratilmasi, Yakindogu kültürlerinin siyasi anlatilarinda ve mitlerinde ideolojik bir proje ya da ilahi bir müdahale olarak düsünülür ve kent mekâninin toplumsal üretimi genellikle maskelenir. Ömür Harmansah, bu kitapta, kent mekânlarinin toplumsal bellek ve kimligi sekillendirdigini,..
88,12TL 234,36TL
Vergiler Hariç:88,12TL
CLZ404 Bir Arkeoloji Dedektifinin Maceraları
STOK TÜKENDİ
Elinizdeki bu çalışma, bilimsel bir arkeoloji kitabı değil... Bunun, içinizdeki detektifi uyandırabilecek, sizleri bu antik kentlere yolculuklara, onlarla ilgili kitaplar okumaya yönlendirebilecek keyifli bir yapıt olmasını istedim... Okuyup bitirdikten sonra, bu duygu size de geçmişse, gözlerinizi ..
156,18TL
Vergiler Hariç:156,18TL
CLZ404 100 Soruda Anadolu Uygarlıkları
STOK TÜKENDİ
Onca araştırmalara rağmen geçmişe dair elimizdeki olan bilgiler, bir bütünün minicik zerreleridir.Zihin, yalnızca gördüğü ve öğrendiği bilgiyi kabul eder. Bilemediği gerçeği ise kabul etmekte zorlanır.İnsan, dünya üzerindeki yetmiş-seksen yıllık ömründe yaşadıklarıyla ne geçmişi ne de geleceği tam ç..
170,58TL
Vergiler Hariç:170,58TL
CLZ404 Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği
STOK TÜKENDİ
Uzaylılar antik çağda dünyamızı ziyaret ettiler mi? Geride ne tür izler bıraktılar? Dünyanın dört bir yanına yayılan şaşırtıcı arkeolojik bulgular neyi gösteriyor? Bütün bu sorulara ve çok daha fazlasına cevap arayan bu ilgi çekici kitap serisinin ilkinde; dünyanın başka bir köşesindeki gizemlerle t..
269,34TL
Vergiler Hariç:269,34TL
CLZ404 Arkeo Duvar 2 (Aşk ve Erotizm, Fal Büyü Tılsım, Oyunun Tarihi)
STOK TÜKENDİ
Basit yalanların büyük mitlere ve kutsal efsanelere dönüştürülmeye çalışıldığı böylesi zamanlarda, eskinin kadim bilgisini günümüze ulaştırmayı amaçlayan Arkeo Duvar, bu toprakların binlerce yıllık tecrübesini kitaplara dökmeye devam ediyor.Aşk, büyü ve oyun, belki de kendilerinin bile unuttuğu geçm..
457,86TL
Vergiler Hariç:457,86TL
CLZ404 Tanrıların Büyücüleri
STOK TÜKENDİ
Hangi Graham Hancock, çoksatan kitabı Tanrıların Parmak İzleri’nin ardından, yirmi yıl sonra tamamen yeni, bilimsel ve arkeolojik kanıtlarla dolu bir kitapla geri dönerek hem geçmişin gizemlerini hem de kayıp uygarlığın izlerini takip ediyor.***12800 yıl önce, yaklaşık Buzul Çağı’nın sonlarına doğru..
658,47TL
Vergiler Hariç:658,47TL
CLZ404 Apicius’un İzinde
STOK TÜKENDİ
Bu kitap sürprizlerle dolu, şimdiye kadar gördüğünüz yemek tariflerinden farklı, bir arada görmeyi ummadığınız malzemeler ustaca birleştirilerek her birinde vurucu tatlar keşfedilmiş, ayrıca aralara serpiştirilmiş sürpriz ipuçları da cabası…“Balın içine bir parça fitil koyup ucuna yak; fitil yanarsa..
1.211,97TL
Vergiler Hariç:1.211,97TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)