Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Folklor

Ziya Gökalp ilk kez 1923 yılında yayımlanan kitabında, Türklerin töreyi ne şekilde tanımladığını, töre anlayışlarının nasıl şekillendiğini, töreyle ilgili bilgilerin hangi kaynaklarda ne ölçüde yer aldığını, kısacası Türk töresinin ne demek olduğunu araştırmaktadır. Eserin Başlangıç kısmında Töre Ne..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
Çogumuz "Az gittik uz gittik. Dere tepe düz gittik. Bir de dönüp baktik ki bir arpa boyu yol gitmisiz," diyerek ninelerimizin anlatmaya basladiklari ama günümüzde daha az anlatilir olan masallari dinleyerek büyüdük..Az Gittik Uz Gittik, simdi kimisi Türkiye sinirlari disinda kalan topraklarin ve Ana..
293,28TL
Vergiler Hariç:293,28TL
CLZ404 Türk Dünyası Halk Biliminde Yöntem Sorunları
STOK TÜKENDİ
"Türk Dünyasi Halk Biliminde Yöntem Sorunlari", Sovyetler Birligi'nin dagilmasindan sonra Bati ve Dogu ile daha aktif iliskiler içerisine giren Türkiye'de ortaya çikan büyük degisim karmasasinin, sosyal bilimler alanina yansimalarinin yazarin düsünce dünyasinda yarattigi etkinin halkbilim olay ve ür..
133,08TL
Vergiler Hariç:133,08TL
CLZ404 Ağıtlar
STOK TÜKENDİ
Ölüme karsi etkin bir direnis olan agit, insanoglunun ölümle yüz yüze geldiginde duydugu saskinligi, korkuyu ve inanmazligi dayanilir kilma çabasinin sonucudur. Bin yillardir yakilan agitlar, Anadolu'da da çok büyük bir çesitlilik ve zenginlik gösterir. Yasar Kemal'in Çukurova bölgesinden ve Torosla..
292,95TL
Vergiler Hariç:292,95TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)