Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Genel

Bugüne kadar dünya literatüründe yerini almis, defalarca alintilanmis birçok bilimsel yayinimin yaninda ganoderma lucidumun sagliga olan etkileri üzerine kitap yazmak bana ayri bir keyif, farkli bir heyecan verdi. Bunun iki nedeni vardi. Birincisi yaklasik bir yil öncesine kadar sadece adini duydugu..
114,66TL
Vergiler Hariç:114,66TL
Baglanma, yavru ile onun sosyallesmesini saglayan bir anne veya annelik yapan kisi (kisiler) arasinda olusan, sevgiye ve ilgiye dayali bir bag kurma olayidir. Belirli bir kritik devrede meydana gelmesi gereken baglanma olgusunda yasanacak herhangi bir eksiklik, zedelenme insanin sonraki hayatinda gü..
175,77TL
Vergiler Hariç:175,77TL
Otizm su anda, bütün dünyada salgin hastalik gibi yayiliyor. Veba gibi... Sorumlusu hepimiziz. Dünyayi kirletenler... Analarinin rahminde bile onlara ulasmayi basaran zehirlerden kurtulamiyor bazi bebekler. Bazilari büyüyünce hastalanmasinlar diye vurulduklari asidan, antibiyotikten, bazilari annele..
274,05TL
Vergiler Hariç:274,05TL
“Biyolojik ölümsüzlük” olarak da bilinen yaşlanmadan yaş almanın bir yolu olsaydı...Çoğu insanın ölümünün ve acısının altında yatan neden kanser ya da kalp hastalığı değil, yaşlanma. Bunama ve hastalıklara kapı açan biyolojik değişimler dizisi, bizi kırışık ve gri hale de getiriyor. Her bir hastalığ..
379,89TL
Vergiler Hariç:379,89TL
CLZ404 Deccal Tabakta
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Saglik ve Gida Güvenligi Hareketi Dernegi Genel Baskani Kemal Özer’in kaleme aldigi Deccal Tabakta olay yaratacak bir kitap. Gidalarimiz üzerinde oynanan kirli oyunu ve bu oyunun sogukkan-li deccalî oyuncularini desifre ediyor. Insanligin en ivedi ve hayati meselesi olan gida emperyalizmin..
86,13TL 228,39TL
Vergiler Hariç:86,13TL
CLZ404 Doktor Bitkiler
STOK TÜKENDİ
Dogadan gelen sifa kaynagi bitkilerle saglikli ve huzurlu bir hayatin kapisini aralayacaksiniz. A'dan Z'ye tüm hastaliklarin bitkilerle tedavi yollari, bitkilerin bilmedigimiz yönleri, bitkileri bir sifa kaynagi olarak kullanmanin sirlari bu kitapta sizleri bekliyor. Dogal maskeler, bitkisel karisim..
125,70TL
Vergiler Hariç:125,70TL
CLZ404 A’dan Z’ye Aromaterapi Karışımları 4 Depresyon,Stres ve Kaygı,Performans,Enerji, Odaklanma,Uykusuzlu
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Dört profesörden altı ana temada hazırlanan 346 özgün karışım…Aromaterapide kullanılan uçucu yağların kişinin ruh halini, davranışını ve üretkenliğini değiştirebileceği yıllar içinde bilimsel olarak kanıtlanmıştır.19’uncu yüzyıl başlarında Fransız hekimlerin hastalıkların tedavisindeki potansiyelini..
143,98TL 401,94TL
Vergiler Hariç:143,98TL
CLZ404 İbn-i Sina Bilgeliğinde Sağlıklı Yaşam
STOK TÜKENDİ
İnsan bedeniyle ilgili bin yıl önce yaptığı keşiflerle modern tıbbın babası olarak kabul edilen İbn-i Sina’nın tavsiye ve önerileri birçok saygın hekim tarafından kabul görmektedir. Hastalıklardan korunmanın onları iyileştirmekten daha önemli olduğunu söyleyen İbn-i Sina, insan vücudunun kendini iyi..
149,31TL
Vergiler Hariç:149,31TL
CLZ404 Haşimoto Protokolü
%65 İndirim STOK TÜKENDİ
Bugün 35 milyondan fazla Amerikalı, tiroid bezini etkileyen ve vücudun kendi hücrelerine saldırmasına neden olan otoimmün hastalık Haşimoto’dan mustariptir. Günümüzde bu sayı bütün dünyada misliyle artmış durumdadır. Kronik öksürük, asit reflü, IBS, alerjiler, kronik ağrı, saç dökülmesi, beyin sisi ..
185,77TL 527,31TL
Vergiler Hariç:185,77TL
CLZ404 Krem - Cilt Sağlığı'nın ABC'si
STOK TÜKENDİ
Pürüzsüz, isil isil parlayan bir cilt herkesin hayalini süsler. Güzelligin ve estetigin ilk adimi olarak görülse de cildimiz aslinda sagligimizin da bir aynasidir. Bazen cildinizdeki bir kizariklik, aniden beliren bir ben ya da kasinti sizi bir hastalikla ilgili uyariyor da olabilir. Iste bu kitap a..
245,70TL
Vergiler Hariç:245,70TL
CLZ404 Ayurveda Sağlık ve Mutlu Yaşamın Sırları
STOK TÜKENDİ
Ayurveda, kökeni 5000 yıl öncesi Hindistan kültürüne dayanan en eski tıp sistemidir ve kelime anlamı olarak yaşam bilgisi demektir. Ayurveda’nın amacı, doğa ile uyumlu yaşamak ve bedenimizdeki dengeyi sağlamaktır. Dr. Kulreet Chaudhary, aldığı modern tıp eğitimiyle Ayurveda arasında bir köprü inşa e..
314,25TL
Vergiler Hariç:314,25TL
CLZ404 Nasıl Ölürüz  Yaşamın Son Döneminden İzlenimler
STOK TÜKENDİ
Bugüne dek okudugum en güçlü ve duygusal, en sert ve acimasiz kitap. ? Oliver SacksBir hayat öpücügüdür Nasil Ölürüz, ölümün kasveti, çekildigimiz kösemize gelip çöktügünde. Aslinda korktugumuz ölüm degil bizi o kaçinilmaz sona götüren süreçtir. Ölümle uykuda karsilasmayi isteriz; geldigini hissetti..
448,41TL
Vergiler Hariç:448,41TL
CLZ404 Hippokrates Külliyatı
STOK TÜKENDİ
Batı tıp literatürünün günümüze gelen ilk metinleriyle birlikte, Yunanistan’da tıp sanatının M.Ö. 5. yüzyılda gerçek bir bilim halini aldığı görülür. Bu ilerleme ve gelişme, genellikle bir adla, Koslu Hippokretes’in adıyla ayrılmaz şekilde bağlantılıdır, genellikle ona “tıbbın babası” denir, destand..
532,35TL
Vergiler Hariç:532,35TL
CLZ404 Kanser İyileşir
STOK TÜKENDİ
Yillardir yanlis yaptik! Kanseri, ‘kötü hastalik’, ‘ölümcül hastalik’ gibi farkli isimlerle adlandirip teshis konuldugu anda ona ‘teslim’ olduk. Kimi doktorlar da ‘iyilesmez’ diyerek karamsarligi körükledi durdu. Ama artik gerçekler gün yüzüne çikiyor! Bu kitapla birlikte kanser hakkinda bildiklerin..
548,10TL
Vergiler Hariç:548,10TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)