Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Sağlıklı Yaşam

Ürün Adı: Sigara İçmeli mi, İçmemeli mi?..
95,28TL
Vergiler Hariç:95,28TL
Hayatimiz, doktorlar, ilaçlar, hastaneler, röntgenler, tahliller, ameliyatlarla doldu. Tipla adeta samimi olduk. Samimiyeti ilerlettikçe, bilgili, vakur, idealist sandigimiz tibbin zamana ayak uydurdugunu, ticarilestigini gördük. Gereksiz ameliyatlar yapan, ezbere egitimle ögrencilerin hevesini de b..
164,43TL
Vergiler Hariç:164,43TL
Bir enfeksiyon uzmanı hekim, bir kamu entelektüeli ve nesnel gerçekliğin dinamizmini her türden önyargı, boş inanç ve popülizmden bağımsız kavrama çabası gösteren Esin Davutoğlu Şenol, bu kez, salgınla karşılaşmasını hızla direnişe çevirmeyi başarmış bir yazar olarak karşımızda. Bu kitap yalnızca bi..
179,04TL
Vergiler Hariç:179,04TL
Insülin direncini kirmanin, hipoglisemiyi önlemenin ABC’si!“Insanlar bilinçli olarak yasadiklarinda, sagliklarini korumakta güçlük çekmiyorlar ve mutlu oluyorlar. Iste bu sebeple sagligimizin sorumlulugunu kendi elimize almak ve korumak, en ucuz ve kolay yoldur. Hastalanmamak elimizdedir, yalniz ken..
237,51TL
Vergiler Hariç:237,51TL
Beslenme seklimiz hasta ediyor Bir klinikte yapilan ankette “Insan niçin hasta olur?” sorusuna; insanlarin yüzde yetmis üçü “Allah sevdigine hastalik verir!” sikkini isaretlemistir. Birçok insan hastaligi kaderimizin ya da genetik yapimizin kalitsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme ..
359,10TL
Vergiler Hariç:359,10TL
Dr. Joshua Mezrich, bir organ nakli cerrahı olarak kayıplardan yeni yaşamlar inşa ediyor. Samimi anlatımıyla organ nakli mucizesinin tarihini aydınlatırken bir yandan da bizi kendi cerrahi geçmişinde bir yolculuğa çıkarıyor. Ölüm Yaşamla Buluştuğunda, bilimin insan hayatını iyileştirmek için nasıl i..
362,73TL
Vergiler Hariç:362,73TL
“Seks ancak vücudunuzu anladığınızda ve ne istediğinizi bildiğinizde gerçekten tatmin edicidir.” Emily Nagoski, çok sayıda efsaneyi ortadan kaldırıyor ve son bilimsel araştırmalara dayanarak vücudunuzun gerçekte nasıl çalıştığını açıklıyor. Erkeklerden farklı olarak kadınlarda anatomik farklılıklar ..
417,84TL
Vergiler Hariç:417,84TL
Saglikta dönüsüm projesinin süreçlerini yasadigimiz su günlerde, gerek Aile Sagligi Merkezi'nde (ASM), gerekse Kamu Hastaneler Birligi'nde (KHB) çalisan saglik yöneticisi, genel sekreter, yönetim kurulu üyelerinin yaptiklari isleri kendi içlerinde denetleyebilmeleri (iç denetim) için veri toplama ve..
464,64TL
Vergiler Hariç:464,64TL
Rengârenk taşlar…Bünyesindeki lityumla mor, titanyumla pembe, krom veya demirle kırmızı, bakır veya kromla yeşil, bakırla mavi veya lacivert, magnezyumla yeşil renge bürünen taşlar…Şifalı taşlar, Antik çağlardan bugüne özellikle Türkler, Araplar, Kızılderililer, Mısırlılar, Çinliler, Yunanlılar tara..
751,29TL
Vergiler Hariç:751,29TL
CLZ404 Uyku - Sağlık Depola
%53 İndirim STOK TÜKENDİ
Yorgun olduğumuzda bitkin düşüp hızlıca uykuya dalarız. Peki vücudumuzun uyku sırasında da çalışmaya devam ettiğini ve ne kadar meşgul olduğunu biliyor musun?İyi bir gece uykusunun ne kadar önemli olduğunu öğrenmek ve sağlık depolamak için hazır olun! Bilmeniz gereken temel sağlık ve beslenme kurall..
34,74TL 74,22TL
Vergiler Hariç:34,74TL
CLZ404 Doğru Ye Mutlu Ol İyi Yaşa
%57 İndirim STOK TÜKENDİ
Modern beslenme tarzinin çagimizin en korkulan hastaliklarina davetiye çikardigi, artik bilinen bir gerçek.Saglikli ve iyi bir yasam için, tükettiginiz gidalari en güncel bilimsel bulgular isiginda gözden geçirmeye ve beslenme aliskanliklarinizi yeniden düzenlemeye ne dersiniz?Saglikli beslenme üzer..
44,13TL 102,39TL
Vergiler Hariç:44,13TL
CLZ404 Tıbba İman Çağı
%60 İndirim STOK TÜKENDİ
Dinsel doktrini hem kınayan hem de ona öykünen sınırsız ilerlemeciliğiyle ve tekno-bilimsel hırsıyla modern tıp, ölümsüzlüğü tanrısal bir edayla cennetsi sonsuzluğun ve kusursuzluğun hayali olarak pazarlamaktadır.Tıbba İman Çağı; ilkesel olarak hastalığın kaynağını modern sağlık ütopyasında, esareti..
61,60TL 154,80TL
Vergiler Hariç:61,60TL
CLZ404 Kötü Tavsiye - Bilim ve Sahte Bilim
%60 İndirim STOK TÜKENDİ
Bilim kendi adına konuşmaz. Bilim insanları, kafa karıştırıcı olabilecek konulardaki içgörülerini halkın ihtiyaç duyduğu şekilde ifade edemezler. Ünlüler, taraftarlar, lobiciler ve arkalarındaki fon sağlayıcıları, bilim insanlarının basit yanıtlar verme konusundaki isteksizliklerinden yararlanıp med..
63,38TL 160,14TL
Vergiler Hariç:63,38TL
CLZ404 Diyetisyenin Günlüğünden Notlar  EFT İğnesiz Akupuntur Yöntemi ile Duygu ve Beden Detoksuyla Zay
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Özlem Akin Uzunhasanoglu; EFT teknikleri oto hipnoz yardimiyla “Sanki Teknigi“ uyguluyor ve hayatinizin degisimini size seyrettiriyor. Siz, tat degisikligi terapileri sonrasinda; çikolata, börek, pizza yada cips yeme gibi isteklerinizden kurtuluyorsunuz.Terapi öncesi esiri oldugunuz bu yiyeceklere e..
81,82TL 215,46TL
Vergiler Hariç:81,82TL
CLZ404 Kutsal Makine Beyin
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Farkinda olarak ya da çogunlukla olmayarak çocukluktan itibaren bes duyu ile çevreden edinilentüm bilgiler beyin veri tabanina kaydedilir.Kayitlama esnasinda veri tabani bilgilerine duygular da esgüdümlü olarak eklenir. Kendi hâlinebirakilan beyin, otomasyon hâlinde kiyaslayarak çalisir.Yasadigimiz ..
86,13TL 228,39TL
Vergiler Hariç:86,13TL
CLZ404 Bebek ve Çocukların Uyku Sorunlarına Çözüm
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Uyku, ebeveynler arasında en çok konuşulan konulardan biridir. Bebeğimizin geceleri uyumamasından, yürüyen çocuğumuzun gece çok geç yatmasından, okul öncesi dönemdeki çocuğumuzun erken uyanıp, biz daha güne hazır değilken oyun oynamayı istemesinden dolayı sıkıntı duyarız. Bebek ve Çocukların Uyku So..
91,90TL 245,70TL
Vergiler Hariç:91,90TL
CLZ404 Sigarayı Gülerek Bırakın
STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Sigarayı Gülerek BırakınÜrün Kodu: 9789944350013Yazar: Kemal GüdekBasım Yılı: 2007Kapak Türü: Sayfa Sayısı: 0Kağıt Cinsi: Çevirmen:..
117,81TL
Vergiler Hariç:117,81TL
CLZ404 Zorlayan ve Zorlanan Çocuklar
STOK TÜKENDİ
İçinde bulunduğumuz çağ hızlı bir tempoda gelişiyor. Buna bağlı olarak, her şeyde olduğu gibi, çocuklara yaklaşımın da hızla değiştiğini görüyoruz. Bir yandan, anne-babalarımızın bizde uygulamış oldukları yöntemleri sürdürme eğilimi gösterirken, diğer yandan karşımıza çıkan yeni ve çağdaş yöntemleri..
185,55TL
Vergiler Hariç:185,55TL
CLZ404 Hastalıkların Duygusal Sebepleri Mental Tedavi
STOK TÜKENDİ
Bazen canınız sandığınız bir yakınınıza veya daha uzak bir tanıdığınıza kızdıktan sonra kalbiniz rahatsızlanır. Bazen bir tartışmadan sonra aniden sıradan bir hastalık olarak düşündüğünüz gribe yakalanırsınız. Bazen olaylara isyan ettikten sonra, hayat sevincinizin sıfıra indiğinin farkında olmazsın..
217,35TL
Vergiler Hariç:217,35TL
CLZ404 Son Kullanma Tarihi
STOK TÜKENDİ
Elli yıl önce, bugün sahip olduğumuz insan nüfusunun yarısına sahiptik.Bu büyüme döneminde tüm bu insanları beslemeyi nasıl başardık?İleriye baktığımızda, geleceğin genişleyen nüfusunu nasıl besleyeceğiz?Bu kadar çeşitli bir nüfusa sürdürülebilir bir şekilde güvenli, yüksek kaliteli, sağlıklı gıdala..
291,00TL
Vergiler Hariç:291,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)