Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Alternatif Tıp

CLZ404 Tiroidin mi Var Derdin Var
STOK TÜKENDİ
Pek çok kişinin nerede olduğunu bilmediği bir organdır tiroit bezi. Kelebek şeklinde küçücük cüssesine karşın vücuttaki tüm organlarla ilintilidir. Tiroit bezi dengeli çalışmazsa hiçbir organ tam olarak fonksiyonunu yerine getiremez. Özellikle kadınların en büyük sorunu olan kilo alma veya kilo vere..
209,49TL
Vergiler Hariç:209,49TL
CLZ404 Doktorların Bilmedikleri
STOK TÜKENDİ
Bir an için hastalıklar hakkında size bugüne kadar anlatılan hiçbir şeyin doğru olmadığını düşünün!Elinizdeki kitap hayatınızı değiştirebilir çünkü sağlık ve hastalık hakkında bize nesillerdir öğretilmiş olanları paramparça ediyor. • Kendinizi sağlıklı kılabilecek tek kişi sizsiniz! • Sağlığı an..
232,41TL
Vergiler Hariç:232,41TL
CLZ404 Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi
STOK TÜKENDİ
“Kimyasal ilaçlar, asilar ve kemoterapi bütün dünyada tartisiliyor artik. Kimi hastalara faydalari var, senelerdir uygulanmalarinin gerekçesi de bu. Peki ya yan etkileri? Bazen yan etki çok daha büyük olabiliyor, hasta faydadan çok zarar görebiliyor. Oysa tip biliminin düsturu neydi: Primum nihil no..
237,51TL
Vergiler Hariç:237,51TL
CLZ404 Kupa Terapi (Hacamat)
STOK TÜKENDİ
Modern tıp sadece hasta organ ile ilgilenirken, geleneksel tıp vücudu bir bütün olarak ele alır. Örneğin göz hastalıklarında gözü incelerken enerji aldığı böbrekleri de analiz eder. Vücut bir bütündür ve bu bütünlüğün içinde organlar asla tek başına çalışmaz; birbiri ile muazzam sistem içerisinde ça..
255,15TL
Vergiler Hariç:255,15TL
CLZ404 Reiki  İlahi Aydınlanma
STOK TÜKENDİ
“Zaman ve mekân üstü yolculuk” seviyesini geçip dünyada Usui Reiki ekolündeki sekiz kişiden biri olan İsmail Bülbül’den aydınlatıcı bir kaynak...• Reiki’nin faydaları nelerdir?• Reiki’yle ilahi öze nasıl kavuşuruz?• Reiki sembolleriyle meditasyon nasıl yapılır?• Reiki’yle çakralarımızı nasıl temizle..
275,64TL
Vergiler Hariç:275,64TL
CLZ404 Mutluluk Kürleri 2
STOK TÜKENDİ
"Bağışıklık sistemi güçlü olan mutlu olur! Mutluluğu vücudun kendisi üretir! Vücut, fiziki olarak dinç, enerjik ve hastalıklara karşı dirençli olduğunda, insan manen de huzurlu ve mutlu hisseder. Ben fiziki ve manevi dengenin doğru kurulmasını 'Sağlıklı Yaşam Sanatı' olarak adlandırıyorum ve bu sana..
319,74TL
Vergiler Hariç:319,74TL
CLZ404 Fonksiyonel Anatomi Ekstremiteler ve Sırt Bölgesi
STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Fonksiyonel Anatomi Ekstremiteler ve Sırt BölgesiÜrün Kodu: 9789757109020Yazar: Doğan TanerBasım Yılı: 2017Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 255Kağıt Cinsi: 1. HamurÇevirmen:..
430,92TL
Vergiler Hariç:430,92TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)