Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Sağlık-Tıp

Ürün Adı: Ehl-i Beyt'ten Sağlıklı Yaşam Tavsiyeleri..
25,38TL
Vergiler Hariç:25,38TL
Bir gün içerisinde altmişbin ila seksenbin düşünce aklımızdan geçiyor. Şimdi soruyorum size ! ..Düşüncelerin ne kadarı olumlu acaba ? Bu düşünceler nasıl bir gelecek oluşturuyor ? Nasıl bir enerji yayıyorsunuz etrafa ? Mahatma Gandi diyor ki! Düşüncelerinize dikkat edin ! Sözleriniz olurlar....
36,57TL
Vergiler Hariç:36,57TL
CLZ404 PKOS ve Beslenme
%57 İndirim
Türkiye obezitenin, insülin direncinin, diyabetin, kısırlığın ve polikistik over sendromunun en hızlı arttığı ülkelerden birisidir. Güncel bilgilere göre ülkemizde her 7 kadından 1’i PKOS’ludur.Polikistik over sendromu kadınlarda en sık görülen endokrin hastalıktır ve bireyin birçok hastalığa yatkın..
44,50TL 103,50TL
Vergiler Hariç:44,50TL
Salgın Hastalıklar ve KoronavirüsBulaşıcı bir hastalığın bir bölgede, bir ülkede veya dünyanın pek çok yerinde aniden ortaya çıkmasının ardından, süratle yayılarak çok sayıda kişi üzerinde ciddi şekilde etkili olması "salgın hastalık " olarak tanımlanır. Salgın hastalıkların geçmişi insanlık tarihi ..
62,85TL
Vergiler Hariç:62,85TL
“Sigara Önce Kafada Biter”Peki Ama Nasıl Biter?Ürün Adı: Kuantum İle Sigaraya Format At..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
Ürün Adı: Sigara İçmeli mi, İçmemeli mi?..
95,28TL
Vergiler Hariç:95,28TL
Önemli olan mucize diyetlerle kilo vermek değil, her zaman güçlü, sağlıklı ve mutlu hissetmektir. Squatgirl’ün ikinci kitabında sağlıksız tariflerin sağlıklı versiyonlarını bulabilir, en iyi dostun olan vücuduna neyin iyi geleceğini öğrenebilir, hem iş hem de özel hayatını güzelleştirme yollarını ke..
96,09TL
Vergiler Hariç:96,09TL
Şekeri hayatınızdan çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!Hoşgörülü çikolatalı keklerden, görünüşte masum meyve sularına kadar tatlı şeyler her yerdedir ve on lardan kaçınmak imkânsızdır. Ancak bu kitap, size şekerden bağımsız bir yaşam olduğunu ve tatlı ik ramların neden olabileceği gizli tehlikele..
109,14TL
Vergiler Hariç:109,14TL
İnsan Cinselliği Dergisi Komisyonu yazarları tarafından hazırlanan bu eserde;? Eşcinsel çekimin gelişimsel bir aşama olup olmadığı,? Davranışsal genetik ve eşcinsellik arasındaki ilişki,? Doğum öncesi hormonların insan cinselliğine etkisi,? Eşcinsel arzu ve dürtüler üzerinde nörofizyolojik gelişimin..
113,40TL
Vergiler Hariç:113,40TL
İnsan Cinselliği Dergisi Komisyonu tarafından hazırlanan bu eserde, eşcinsel ilişkiler ve eşcinselliğin aile içerisindeki nedenlerine ilişkin tartışmalar okuyucuya sunuluyor. Bu çalışmada;- gey ve lezbiyen çiftlerinin ilişkilerinin sürdürülebilirliği, - “eşcinsel geni” mitinin ve genlerin cinsel çek..
113,40TL
Vergiler Hariç:113,40TL
İnsan Cinselliği Dergisi Komisyonu tarafından hazırlanan bu eserde, cinsel yönelim, eşcinsel aktivizmi, eşcinselliğin tedavisinde yaşanan anlaşmazlıklar ve cinsel çekim hakkında terapistlerin görüşleri ele alınıyor. Bu çalışmada cinsel yönelim çalışmalarının ve aktivizmin, psikolojide ve sosyal yaşa..
113,40TL
Vergiler Hariç:113,40TL
Bugüne kadar dünya literatüründe yerini almis, defalarca alintilanmis birçok bilimsel yayinimin yaninda ganoderma lucidumun sagliga olan etkileri üzerine kitap yazmak bana ayri bir keyif, farkli bir heyecan verdi. Bunun iki nedeni vardi. Birincisi yaklasik bir yil öncesine kadar sadece adini duydugu..
114,66TL
Vergiler Hariç:114,66TL
Dünyayı kasıp kavuran ve insanlığı ölümün en acı yüzüyle karşı karşıya bırakan yeni tip COVID-19 salgını, çağın pandemisi olarak literatüre geçti.Tüm salgın hastalıklarda olduğu gibi bugün de virüslere karşı durmak için insanlığın elindeki en bilinen savunma kaynağı tıp bilimidir. Ancak yaşadığımız ..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
Pedagojideki temel görüş olan "Her çocuk kendine özgü bir birey ve yegane bir varlıktır. Farklı özellikler, yetenek ve potansiyellere sahiptirler." düşüncesi ile yola çıkıp çocuklanmızı olduğu gibi doğru ve yanlışlan ile kabul edip, sevgi ile yetiştirmenin önemini sizlere aktarmaya çalıştım. Çocuk k..
134,67TL
Vergiler Hariç:134,67TL
Ne kadar çabaladığınızı, bir gün diyete başlayıp ertesi gün tamamen vazgeçtiğinizi, umutsuz hissettiğinizi biliyorum. Birkaç hafta devam edip, hiç bozmadan, çok iradeli ve motive olmuş bir şekilde ilerlerken birden danışanımın da dediği gibi “Aç mıyım? Tok muyum?’’ diye sormadan yedikten sonra emek..
141,75TL
Vergiler Hariç:141,75TL
Şok Diyetler KitabıYiye yiye dibe vurdun.Seni artık ancak,Bir şok kurtarır.Duygusal olarak gerçekte neye aç olduğunu bulamazsan, kilonu versen bile bir süre sonra geri alırsın.Kilona odaklanırsan kilon artar.İç dünyanı dönüştür ki verdiğin kilo kalıcı olsun ve sevgi ile ver…Kilo, ruhun beden aracılı..
143,34TL
Vergiler Hariç:143,34TL
Miras'a bütünsel sağlığı anlatan, herkesin uygulayabileceği bir el kitabı diyebiliriz. Sağlıklı kalmak için verilen emek, hastalığın tedavisinden çok daha kolaydır.Miras için beklenen sonuç, birilerine iyiliğin dokunabilmesidir.İyilik bulaşıcıdır.Miras'ı en iyi anlatan bir okuyucu yorumu:"Beni büyük..
149,64TL
Vergiler Hariç:149,64TL
İnsan Cinselliği Dergisi Komisyonu tarafından hazırlanan bu eserde;- cinsel çekimin değişebilme imkanı üzerine yaşanan tartışmalardan,- cinsel yönelim değişimini destekleyen terapistlerin yaşadığı zorluklardan,- cinsel yönelim değişimine ilişkin etik ve terapötik ilkelerden,- eşcinsellikte travma ve..
151,20TL
Vergiler Hariç:151,20TL
Hayatimiz, doktorlar, ilaçlar, hastaneler, röntgenler, tahliller, ameliyatlarla doldu. Tipla adeta samimi olduk. Samimiyeti ilerlettikçe, bilgili, vakur, idealist sandigimiz tibbin zamana ayak uydurdugunu, ticarilestigini gördük. Gereksiz ameliyatlar yapan, ezbere egitimle ögrencilerin hevesini de b..
164,43TL
Vergiler Hariç:164,43TL
Hayvanlara gereksiz yere acı çektirilmesini veya bir hayvanın ortada hiçbir neden yokken öldürülmesini yanlış buluyor musunuz? Mesela biri durup dururken bir yavru kediyi gözünüzün önünde tekmelese ona müdahale eder miydiniz? Bunu sormak bile saçma, öyle değil mi? Çünkü sırf canımız öyle istedi diye..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 235 (12 Sayfa)