Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Genel

Eften Püften Bilinen Aslında Mühim Şeyler 1
%41 İndirim
ÜRÜN AÇIKLAMASITürkiye'nin ilk dolmuşları; 1939 sonuna kadar Karaköy-Eminönü ve Kadıköy-Haydarpaşa arasındaki kayıklardı. Kayıkçılar. Dolmuşa biiiir! diye müşteri çağırırlardı. Bu dolmuşlar, taksicileri de özendirdi. Belediyeden istedikleri izin, uzun müzakerelerden sonra 27 Aralık 1939'da nihayet k..
Dikkat! İçeride Sınav Var
%54 İndirim
Itiraf etmeliyim ki bu kitabin yazari da dahil olmak üzere birçok kitabin editör kisminda ismim var ama en çok bu kitabi okurken eglendim. Samimiyetle yazilan, yazarin özel hayatindan da birbirinden çarpici, ilginç, komik ve hatta trajikomik olaylarin kaleme alindigi bu kitabin, okuyucuyu zaman zama..
Babayani
%54 İndirim
Usta çizer Ahmet Altay Babayani karikatürleri ile hayatimiza gülümseten dokunuslar yapiyor. Nasrettin Hocavari güldürürken düsündüren çizgileriyle hepimize bir seyler söylüyor. 7'den 77'ye herkesin okuyabilecegi Temiz Mizah anlayisinda aile karikatürleri yapan Ahmet Altay en zor meseleleri en kolay ..
Alıngan Şey
%56 İndirim
Bu kitabi havada yemyesil kar tanelerinin uçustugu bir yaz günü, gergedanlarla dans ederken yazdim. Saçma mi geldi? Inan bana hayatta çok daha saçma seyler var. Mesela uçan sincap atkilari… Alingan Sey, büyük ihtimalle hayatinda hiç görmedigin ve göremeyecegin bir hayvanin hikâyesi. Dünyanin en çirk..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)