Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Karikatür

Ekonomist Adam Smith'in, 1776'da yazdığı "Ulusların Zenginliği" adlı kitabında piyasaları düzenlediğini belirttiği "Görünmeyen El," Memo Tembelçizer ve Hakan Karadeniz'in hazırladıkları "Kapitalizmin Görünmeyen Eli" kitabında, piyasaları düzenlerken çevirdiği dolapları anlatan karikatürleriyle, bu k..
94,50TL
Vergiler Hariç:94,50TL
Çocuklar ve diğer şeyler, Pıtırcık serisi ile tanınan Fransız karikatürist Jean-Jacques Sempé’nin çizdiği, her yaştan okuru, çocukların sınırsız evreninde keyifli bir gezintiye çıkaran muzip bir kitap. Desen Yayınları tarafından, özenli bir basımla, ilk kez Türkiye’deki okurların beğenisine sunulan ..
158,28TL
Vergiler Hariç:158,28TL
“Çizmeye değer” konulara temas eden incelikli karikatürler... Çalışmalarıyla yüzü aşkın ulusal ve uluslararası ödüle değer görülen Hicabi Demirci'nin Çizmeye Değer isimli albümünde, sekiz ana başlık altında toplam yüz karikatür yer alıyor.Sanatçı, bilimden iklim krizine, insan hakları ve savaştan eğ..
314,46TL
Vergiler Hariç:314,46TL
Kara delik nedir? Evdeki toz nereden gelir? Diyojen kimdir? Tardigrad nedir? Etobur bitkiler nasıl beslenir? Mikrodalga fırın yiyecekleri nasıl ısıtır? Nok-tacılık, Roswell olayı, homeopati, Lazarus taksonu, es-tivasyon, Rosetta taşı, plasebo etkisi nedir, nedir, nedir?"Tek bir şey hakkında her şeyi..
330,75TL
Vergiler Hariç:330,75TL
Karikatürcü, yazar Behiç Ak, 30 yillik karikatür birikimini taçlandiran özel bir albümle Günisigi Kitapligi’nda. Öncelikle çocuklar düsünülerek her yas için hazirlanan bu özel albümde yer alan 120 karikatür, sanatçinin 1982’den beri günlük gazetede yayimlanan binlerce bant karikatürü arasindan seçil..
389,04TL
Vergiler Hariç:389,04TL
CLZ404 Sahne Işıkları ve Diğer Şeyler
%60 İndirim STOK TÜKENDİ
Sahne tozu yutanların hayatı, bir daha asla eskisi gibi olamaz... Ünlü Fransız karikatürist Jean-Jacques Sempé’den, sanat, sanatçı ve toplum arasındaki derin ilişkiyi muzip bir üslupla ele alan özel bir koleksiyon kitap: Sahne Işıkları ve diğer şeyler Sempé’nin, sahne sanatlarını tümden kapsayan kar..
62,76TL 158,28TL
Vergiler Hariç:62,76TL
CLZ404 Dikkat Köpek Var
STOK TÜKENDİ
Sizinkiler ve Bizimcity’den sonra simdi de Salih Memecan’dan hayvanlar alemine farkli ve komik bir bakis…Köpek baligindan Papagan’a, Kurbaga’dan Penguen’e, bir çok hayvanin hem komik hem de eglenceli hallerini, bir de Salih Memecan’in espirileri ve çizimleri ile okumaya ne dersiniz… Hayvanlarin en k..
71,79TL
Vergiler Hariç:71,79TL
CLZ404 Ameliyat Arası
STOK TÜKENDİ
“Çok özel bir dünya!Sanırım bu çizgilerle kendi mesleki dünyasını, bu dünyada yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgi üzerinde, yaşama dair problemlere başka bir yerden bakmaya, anlamaya ve bize göstermeye çalışıyor.Sağlık sorunu olan ya da olmayan herkese sesleniyor.Metin Ertem'in bütün bu karikatürle..
171,99TL
Vergiler Hariç:171,99TL
CLZ404 Çizginin Çizgisi
STOK TÜKENDİ
Usta karikatürist Hicabi Demirci rehberliğinde, içinizdeki gizli karikatüristi uyandırmaya hazır mısınız?İyi bir karikatüre imza atabilmenin en önemli unsurları nelerdir? Türk karikatür tarihine yön veren isimler kimlerdir? Bir karikatürü “doğru” yorumlayabilmek için hangi ipuçlarına sahip olmak ger..
314,46TL
Vergiler Hariç:314,46TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)