Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Küreselleşme

..İkinci bağlantı, kapitalizm ve çevresel felaket arasındadır. Yinebunlar, kapitalist bir politik ekonomi ve sonuçları arasındaki zorunlu bağlantılardır. Altta yatan neden, sürekli sermaye büyümesi ve genişleme ihtiyacıdır. Rekabet, bunu yönlendirir, birçok yönden bunu konuşacağız. Ne yazık ki, anca..
430,92TL
Vergiler Hariç:430,92TL
Bu yıl okuduğum en korkutucu kitaplardan biri. Ortaya çıkan tabla karanlık ancak kapsamlı ve tatmin edici.-Bloomberg Businessweek-Uluslararası iktisatta en yıkıcı ve korkulan sonuçlardan biri kur savaşlarıdır. En iyi koşullarda ticari ortaklarından büyüme çalan ülkelerin üzücü manzarasını sunabilir,..
520,71TL
Vergiler Hariç:520,71TL
CLZ404 Anadolu Manzaraları
%47 İndirim STOK TÜKENDİ
İlk kez 1957 yılında yayımlanan Anadolu Manzaraları kitabı Hikmet Birand’ın farklı zamanlarda kaleme aldığı yazılarından derlenmiştir. Yazılmalarının üzerinden geçen yarım yüzyılı aşkın zamana rağmen kitapta yer alan yazılar güncelliklerinden ve doğruluklarından hiçbir şey kaybetmemiştir. Küresel ik..
26,93TL 50,79TL
Vergiler Hariç:26,93TL
CLZ404 A'dan Z'ye Yeşil Kapitalizm
%61 İndirim STOK TÜKENDİ
Kapitalizm doğayı ve insanı sömürür. Ekolojik krize çözüm iddiası taşıyan yeşil kapitalizm ise bu sömürüye iyi niyetli kitleleri katarak meşrulaştırır, kapitalizme yeni rant ve sömürü alanları yaratır. Yeşil kapitalizm farkına varmadan hepimizi çemberine alan, sinsi ve sessiz bir kapitalizm türü. Bi..
70,06TL 180,18TL
Vergiler Hariç:70,06TL
CLZ404 Dünyanın Efendileri
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Dünyanın Efendileri, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) küresel ekonomiye hükmeden sekiz aile tarafından nasıl yönetildiğinin perde arkasındaki öyküsünü anlatıyor. Fed bugün ne ABD Kongresi’nin kontrol edebildiği ne de ABD başkanının müdahale edebildiği bir kurum. Çünkü dünyanın elit aileleri tarafından y..
96,78TL 260,34TL
Vergiler Hariç:96,78TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)