Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Borsa

BORSA UYGULAMALARINI ANLATAN GELMİŞ GEÇMİŞ İLK KİTAP!Bu kitap yazıldığında hisse senedi satışı ve spekülasyonunun geçmişi henüz bir yüzyılı bile bulmamıştı. 1688’de yazıldı ancak içeriği hala herhangi bir finansal piyasa için oldukça güncel. Bunedenle de şüphesiz borsanın en büyük klasiklerinden bir..
359,10TL
Vergiler Hariç:359,10TL
“Doç.Dr. Aysel Gündoğdu, ekonomi ve finans alanında yazdığı değerli kitaplara bir yenisini eklemiş bulunuyor. Bu kitap analiz yapmak yerine çoğunlukla ezberlemeyi öğrenerek yetişen insanlarımıza, ekonomi ve finans alanında gerekli analizlerin nasıl yapılması gerektiğini öğretmeyi hedefliyor. Dünya v..
403,98TL
Vergiler Hariç:403,98TL
Bu kitap sizlere hiçbir uzmanlık gerektirmeden Bitcoin’ler ve blokzincirlerin temeline ilişkin kapsamlı bir eğitim verecek!Paranın doğasını tanımlayarak ve anlayarak başlıyoruz.Sonrasında dijital paraya ve değerin dünyada nasıl transfer edildiğine geçiyoruz.Daha sonra da kriptoparalar konusuna gelme..
520,71TL
Vergiler Hariç:520,71TL
“İddialı ve sürükleyici... Bernstein bizlere, insanlığı batıl inançların ve kaderciliğin boğucu hakimiyetinden kurtaran, gerçek hümanistler olarak gördüğü, kendilerini olasılık hesaplarına adamış bilim insanlarıyla muazzam bir buluşma ayarlamış.”– New York Times“Olağanüstü sürükleyici ve bilgilendir..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
Küreselleşmiş bir dünyada yaşıyoruz.Bir ülkede yaşanan sorun veya finansal kriz dünyanın başka yerlerindeki ülkeleri ve orada yaşayanları derinden etkileyebiliyor.Küresel dünyanın büyük oyuncuları olan çokuluslu şirketlerin davranışları ve uluslararası finansal piyasalardaki gelişmeler ülkelerin eko..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
Yüzyılımızda insanlık, bugüne kadar varlığının hiç karşılaşmamış olduğu ağır sorunlarla yüz yüzedir.Dünyamız bir uçurumun başındadır.Şimdiye kadar bir sınırı olabileceği akla getirilmemiş olan dünya doğal kaynakları ve yaşanabilirlik şartlarının sonuna gelmiş durumdayız.Bilimsel veriler, “medeniyet ..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
Geleceğini emeklilik fonlarına, ev ve arsaya ya da diğer yatırım türlerine bağlayan hiç kimsenin bu kitabı okumamak gibi bir lüksü olamaz.Bizleri zamanında hem emlak balonu hem de borsadaki teknoloji hisseleri konusunda uyarmış olan Nobel Ödüllü ekonomist Robert Shiller, ilk yayımlandığından bu yana..
603,60TL
Vergiler Hariç:603,60TL
CLZ404 Warren Buffett ve Finansal Tabloların Yorumlanması
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Buffett ve Clark, Warren Buffett'ın stratejilerinin ana hatlarını hem yeni başlayanlara hem de tecrübeli Buffett Öğretisi uzmanlarına çekici gelecek şekilde ve açık bir biçimde ortaya koyuyorlar. Buffett'ın akıl hocası, Benjamin Graham'ın ufuk açıcı (Finansal Tabloların Yorumlanması, 1937) çalışması..
138,68TL 386,04TL
Vergiler Hariç:138,68TL
CLZ404 Bilinmeyen Borsa Sihirbazları
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Dünyanın en iyi işlemcilerinden bazılarının; piyasalar hakkında nasıl düşündüğünü, işlemcilik hakkında ne bildiğini; nasıl geliştiğini; hangi hatalardan kaçınmayı öğrendiğini; diğer işlemciler için ne tür tavsiyeleri olduğunu öğrenmek istiyorsanız, burada öğretici olan çok şey bulacaksınız2 bin 500 ..
147,66TL 412,98TL
Vergiler Hariç:147,66TL
CLZ404 Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de - 03. Kitap
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Ali Persembe, uluslararasi finans piyasalarinda ilk pozisyonunu aldigi 1980 yilindan bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarindan opsiyonlara kadar genis bir yatirim araçlari yelpazesinde yogrulan yirmi yili askin birikimiyle 23 ülkede Hadi Canim Sen de!'yi anlatti.Daha önce i..
156,63TL 439,89TL
Vergiler Hariç:156,63TL
CLZ404 Borsa Sihirbazları Zirvedekilerle Röportajlar
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
"Borsa Sihirbazları bugüne kadar Wall StrceL üzerine yazılan en büyüleyici kitaplardan biri. Bu "sihirbazlardan'' birkaç benim de arkadanım. Jack Schwager onlann çalışma yöntemlerini çok iyi yakalamış.""İşe yarayacak bir yöntem geliştirmek oldukla zordur. Sonrasında ise yönteminizden faydalanmak içi..
157,65TL 421,95TL
Vergiler Hariç:157,65TL
CLZ404 Büyük Para
STOK TÜKENDİ
Türkiye’de gayrimenkul uzun bir süre için her koşulda kazandıran yatırım olma statüsünü korudu. Bizlerin gayrimenkule bakışıysa tereddütsüz pozitifti.Peki hızla değişen dünyada gayrimenkul yatırımı kazandırmaya devam ediyor mu? Özgür Tandoğan kitabında, bu piyasada değişenleri, dikkat edilmesi gerek..
251,37TL
Vergiler Hariç:251,37TL
CLZ404 Borsa 101
STOK TÜKENDİ
Elinizdeki kitap borsada bilinçli bir yatırımcı olmanızı sağlayacak ilk adımdır. Bu kitabın amacı; borsaya me­raklı ancak bilgisi yetersiz küçük yatırımcıya en temel tüm bilgileri basit ve eğlenceli bir dil ile öğretmektir. Ya­tırımcılar her meslekten, her eğitim seviyesinden olabi­leceğinden teknik..
341,16TL
Vergiler Hariç:341,16TL
CLZ404 Jim Simons Piyasaların Şifresini Çözen Adam
STOK TÜKENDİ
Gregory Zuckerman, Wall Street Journal’ın finans haberleri yazarıdır. Finans şirketleri, piyasalar, hedge fonlar hakkındaki haber ve yazılarıyla tanınan Zuckerman, CNBC ve Fox Business gibi televizyon kanallarında ve diğer yayın platformlarında düzenli olarak yer alır. Şirket haberleri dalındaki en ..
430,92TL
Vergiler Hariç:430,92TL
CLZ404 Borsayı Yenmek
STOK TÜKENDİ
Sirketlerin gelecegi bilançolardan okunsaydi, matematikçiler ve muhasebeciler dünyanin en zengin insanlari olurdu...-Peter Lynch-Yakinda sizin de anlayacaginiz gibi, hisse senedi seçmenin herhangi bir kurali yada formülü yoktur. Dogru hisse senedini seçip seçmediginizden de hiçbir zaman emin olamazs..
439,89TL
Vergiler Hariç:439,89TL
CLZ404 Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de - 04. Kitap
STOK TÜKENDİ
Ali Persembe, uluslararasi finans piyasalarinda ilk pozisyonunu aldigi 1980 yilindan bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarindan opsiyonlara kadar genis bir yatirim araçlari yelpazesinde yogrulan 22 yili askin birikimiyle 23 ülkede Hadi Canim sen de'yi anlatti. Daha önce üç c..
439,89TL
Vergiler Hariç:439,89TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)