Colezium Kategoriler
Sepetiniz

İşletme

Dünyayla İş Yapanlar - Küreselleşme Sürecinde Türk Çokulusluları
%57 İndirim
Türk şirketlerinin uluslararasılaşma hızı son yıllarda baş döndürücü bir şekilde arttı. Küresel aktör olma yolunda milyarlarca dolarlık satın almalar yapan şirketler var artık. Buna rağmen henüz çalışılmamış bir alan olan Türk çokuluslularına odaklanan Dünyayla İş Yapanlar, bu şirketlerin dış yatırı..
Yeniden Yapılanma Stratejileri/Bireysel ve Kurumsal Değişimde
%57 İndirim
Degisim ve Yeniden Yapilanma Sürecini kavramak ve algilamak kolay ancak uygulamak zordur. Bu kitabin içeriginde bireysel ve kurumsal degisimin gerekliligini tam anlamiyla algilayacak ve yeniden yapilanma süreci uygulamalari konusunda gerekli bilgi ve yöntemlere ulasacaksiniz.Degisim ve Yeniden Yapil..
Reklam Teorileri 2
%59 İndirim
Reklam nasıl çalışır? Daha da önemlisi reklamda fark nasıl yaratılır? Bu iki soruya neredeyse yüz yıldır reklam ve ilgili dallardaki bilim insanları cevap arıyorlar. Reklam Teorileri 1 ve Reklam Teorileri 2 bu iki soruya cevap arayan, psikoloji, sosyoloji veya pazarlama gibi farklı disiplinlerden ge..
Genel ve Endüstriyel Yönetim
%60 İndirim
Fransiz maden mühendisi Heri Fayol, gerek endüstriyel isletmelerde, gerekse kamu yönetiminde, belli bir yönetim dahilinde "yönetim ilkelerini" gelistiren bir yönetim öncüsüdür. 19. yüzyilin sonlari ve 20. yüzyilin baslarinda bizzat mühendis ve idareci olarak çalistigi büyük madencilik isletmelerinde..
Satışın Kutsal Kitabı
%62 İndirim
“Satis ve müsteri sadakati için okulda ögrenilmeyen taktikler.’’30 yillik Satis tecrübesine sahip olan Jeffrey Gitomer, son on yillik dönemde yilda 120 seminer vermis ve Sertifikali Profesyonel Konusmaci olarak ödüllendirilmis. New York Times En Çok Satilan Kitaplar Listesi'nde yer alan 'Satisin Kut..
İşletme Bilimine Giriş
%63 İndirim
isletme bilimi toplumsal yasamamin vazgeçilmez kurumlarindan olan isletmelerin kurulusu,finasmani,üretim girdi ve araçlarinin saglanmasi,bunlarin üretim yapmak üzere rasyonel ve sistemli bir biçimde birlestirilmesi,üretilen mal ve hizmetlerin pazarlanmasi,parasal olaylarin izlenmesi ve nihayet islet..
Fiyatlandırma ve Gelir Optimizasyonu
%64 İndirim
Bu kitap fiyatlandirma ve gelir optimizasyonu ile ilgili uygulama, teori ve kavramlara anlasilir bir sekilde giris yapan ilk kaynaktir. Ilk olarak ticari havayollari endüstrisinde basarili olan “Hâsilat Yönetimi”nden, kalici indirim yönetimi ve dinamik fiyatlandirmanin daha güncel basarilarina degin..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)