Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

İnceleme-Araştırma

Şunu çok net bir biçimde ifade edebilirim kibiz köprüyü geçtik.EVET!Türkiye Cumhuriyeti olarak biz artık köprüyü geçtik.Çok da uzun bir süre kalmadı;2030 yılını dahi bulmadan ekonomik ve refah düzeyi olarakülke tarihinin en güçlü dönemine gireceğiz...Kişi başı gelir, cari denge, istihdam ve üretim a..
133,08TL
Vergiler Hariç:133,08TL
Friksiyon nedir?Fizikte, "bir yüzeyin ya da bir nesnenin, bir noktadan diğerine hareket ettiği sırada karşılaştığı direnç, sürtünme" anlamına gelen friksiyonu, hareket etmemizi zorlaştıran, engelleyen, erteleyen kuvvet olarak da tanımlayabiliriz.Kullanıcı deneyimi ve dijital pazarlama uzmanı Mehmet ..
208,38TL
Vergiler Hariç:208,38TL
İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Oyunun kurallarını değiştirecek alt kategoriler bulun ve onlardan en iyi şekilde yararlanın.“Markalamanın babası” David Aaker, çok nadir istisnalar hariç, işinizi büyütmenin sadece birkaç yolu vardır diyor: Oyunun kurallarını değiştiren alt kategoriyi tanımlayan yen..
297,69TL
Vergiler Hariç:297,69TL
Dünyayı Ele Geçirme İstegi Hep Var Oldu Ve Bunun Yolu Savaşlar Olarak Görüldü Ama Kazananın Hepsini Aldıgı Asıl Savaş Ekonomi Alanında Yaşandl. Dünya Çapında Yaşanan 1908 Ve 1929 Ekonomik Krizleri Dahil Tüm Büyük Ekonomi Operasyonlarının Örtülü Amacı, Her Şeyi Ele Geçirmekti. Kinci Dünya Savaşı Sonr..
448,89TL
Vergiler Hariç:448,89TL
ABD Tarihindeki En Kötü EkonomikKrizi Tahmin Eden Jim Rickards’ınİkinci Tahmini Geliyor:Küresel Ekonomimizin ÇöküşüTedarik zinciri krizi doruk noktasına ulaşıyor. Bugün en sevdiğiniz ürünler okyanusta bir yerde tedarik zinciri belirsizliğineyakalandı ve mağaza rafları boş. Peki, bu tedarik zinciri s..
448,89TL
Vergiler Hariç:448,89TL
Elinizdeki kitap bu zamana dek anlatılmayanı anlatmak, gösterilmeyeni göstermek ve hiç yapılmamış bir tartışmanın kapısını aralamak içindir. Gelin finansal terimlerin karmaşık teorikifadelerini bir kenara bırakıp, Türev piyasaları bir “gözlük”, fiyat oluşumunu bir “kalem”, opsiyonları ise yabancı bi..
484,80TL
Vergiler Hariç:484,80TL
Ülkemizde ilk vadeli işlem denemeleri 2005 yılında İzmir’de kurulan VOB Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası ile başladı. İlk işlem hacimlerinin yarattığı hayal kırıklığının ardından daha sonra 2012 yılında Borsa İstanbul çatısı altında kurulan VİOP Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ile bugünkü noktasına ..
484,80TL
Vergiler Hariç:484,80TL
Yönetim Yapmaktan Yönetim Satmaya dizisinin elinizdeki bu ilkkitabı olan Kurumsal Olgunluk Eğrisi insanın yaşam eğrisi ile kurumların yaşam eğrisi arasındaki geometrik benzerliği işleyerek bubenzerliği özgün bir kuramsal bütünlüğe taşımaktadır. Bu kuramıyla, yazar, insanlar için yaşamlarının bir evr..
502,74TL
Vergiler Hariç:502,74TL
Aswath Damodaran, esasen bireysel yatırımcıları düşünerek hazırladığı bu rehberde, güçlü teori ve iyi uygulamaları, yeni başlayanların bile kolayca anlayıp uygulayabileceği yalın bir dille anlatıyor. Örnek vaka analizleri ve modellerle de hakikaten kıymetli bir değerleme anlayışı sunuyor.Erhan Topaç..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
"Alex Tapscott bizi; dijital varlıkların parayı dönüştürdüğü, finansal piyasaları yeniden tasarladığı ve merkez bankaları dâhil önde gelen kurumları bozduğu finansın sınırlarına götürüyor. Dijital Varlık Devrimi, finans ve iş dünyasının tüm liderleri için bir uyandırma alarmı konumunda." —Hon. J. Ch..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
Orta çağda mülk sahiplerinin en büyük kaygılarından biri de herhangi bir nedenle, kralın mallarına el koymasıdır. Krallar bazen, ihanetle suçlayarak, bazen de tükenen hazineye kaynak elde etmek için soyluların ve derebeylerin mallarını el­ lerinden almaktaydılar. Bu nedenle, birçok soylunun malını m..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
CLZ404 Avrupa’nın Demokratikleştirilmesi için Bir Antlaşma Teklifi
%50 İndirim STOK TÜKENDİ
Türkiye’nin Avrupa Birliği yolculuğu, karşılıklı nedenlerden ötürü bir süredir ilk hızını yitirmiş gibi görünüyor. Avrupa’da ise yükselen popülist siyasal dalga ve İngiltere’deki Brexit referandumu dağılma endişesini gündemin önemli bir maddesi haline getirmiş durumda.Benoit Hamon tarafından bir ara..
29,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:29,53TL
CLZ404 Finans Piyasalarında (Saklı) Düzen Risk, Çöküş ve Kazanç
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
“Wall Street Journal’ın Avrupa baskısının yönetici editörü iken 1997’de Mandelbrot ile tanıştım. Bizi piyasaların nasıl işlediği konusunu tekrar gözden geçirmeye ikna etmek amacıyla Brüksel’deki ofisimize gelmişti. Uçuşan beyaz saçları, objektif ve kuvvetli inandırıcılığı, tartışmayı sevmesi ve konu..
85,08TL 225,24TL
Vergiler Hariç:85,08TL
CLZ404 Stiglitz Raporu Küresel Kriz Parasal ve Mali Reform Önerileri
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Stiglitz Raporu Küresel Kriz Parasal ve Mali Reform Önerileri2008 yılında başlayan ekonomik krizin hemen ardından, uluslararası para sistemi uzmanı yirmi ünlü iktisatçıdan oluşan bir çalışma komisyonu Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Başkanı’nın önderliğinde toplandı. Başkanlığını Nobel ödüllü iktis..
91,90TL 245,70TL
Vergiler Hariç:91,90TL
CLZ404 Ekonomide Analiz Örnek Olaylar ve Çözümleri
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Dr. Mahfi Eğilmez, ekonomiyi anladığı halde ekonomik analiz yapamamaktan şikâyet edenler için rehber niteliğinde bir kitap hazırladı.Bu kitabın bir benzeri yok. Okudukça birçok çözümü niçin kendi başınıza düşünemediğinize şaşıracaksınız.En gizlenmiş şey gözümüzün önünde duran şeydir. Genellikle gizl..
99,51TL 268,53TL
Vergiler Hariç:99,51TL
CLZ404 Kalkınmada Başarısızlığın Kökenleri Yeni Küresel Ekonomik Düzensizlik
STOK TÜKENDİ
Ekonomi otuz yildan beri süregelen iktisadi küresellesmenin ve neoliberallerin dogmatik yaklasiminin yarattigi tartismalarin güçlü ideolojik, ontolojik ve hatta tasavvufi içerigiyle tuzaga düsüyor. Eldeki veriler, küresellesmenin tüm dünyada genellestirdigi ipini koparmis tüketici modelinin ne yazik..
122,85TL
Vergiler Hariç:122,85TL
CLZ404 Para Üzerine Bir İnceleme - Hasan Ali Yücel Klasikleri
STOK TÜKENDİ
John Maynard Keynes (1883-1946): Klasik iktisatta çığır açan Britanyalı iktisatçı. En önemli eserlerinden olan ve halen bir başvuru kaynağı olarak kabul edilen Genel Teori’siyle dünya iktisat tarihinde önemli bir yer işgal eder. En önemli eserlerinden biri olan Para Üzerine Bir İnceleme’de para kura..
136,71TL
Vergiler Hariç:136,71TL
CLZ404 Kalkınmada Yeni Yaklaşımlar
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Kalkinma bugün sosyal bilimler içinde çok canli bir alan ve Türkiye'yi anlamak isteyenler için çok temel bir kavram.Iktisadi büyümeden kurumlara, toplumsal cinsiyete ve çevreye kadar pek çok boyutu içine aliyor.Bu degerli derleme kalkinma alaninda son otuz yilda ortaya çikan yeni açilimlari ve canli..
156,27TL 438,81TL
Vergiler Hariç:156,27TL
CLZ404 Atlama Taşları
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Muharrem Karslı, Türkiye'de menkul kıymet borsacılığının güçlü bir büyüme dönemine adım atmasını sağlayan ivmenin öncülüğünü yaptı. İstanbul'da ilk borsa, modern borsacılığın ilk örnekleri olan Londra Borsası (1801) ve New York Borsası'nın (1817) faaliyete başladığı 19. yüzyılda, Abidin Paşa tarafın..
159,63TL 448,89TL
Vergiler Hariç:159,63TL
CLZ404 Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader’lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. Vadeli piyasalarda çabaların çok defa yetersiz kaldığı ve işlemlerin kolayca, ciddi kayıplara yol açtığı bilinir.Zira ..
166,63TL 448,89TL
Vergiler Hariç:166,63TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)