Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Diğer

Çalışma hayatı insanın gelişme, değişim ve dönüşüm evrelerinin önemli bir bölümünde etkin rol oynar. İnsanın, hayatının büyük bir kısmını çalışma ortamında geçirdiğini düşündüğümüzde düşünce dünyasından tutun da kişiliğine varıncaya dek kendisini şekillendirenin bulunduğu çalışma koşulları olduğunu ..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
Bitcoin’den Ethereum’a 100 Sirketin HikayesiBu kitabın temel taşı olan blok zincir teknolojisinin oluşumu yıllar boyunca farklı kişilerin bu alanda yaptıkları çalışmalar ve üstüne eklemeler sonucu gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Blok zincir teknolojisi sanılanın aksine, kripto para teknoloji..
173,58TL
Vergiler Hariç:173,58TL
Bütün insanlığın birlikte inşa ettiği insanlık medeniyetinin temelleri sarsılıyor.Küreselleşme, beraberinde muazzam bir tüketim getirdi. Sokağımızdaki pazar artık küresel tedarik zincirine ve onun dinamiklerine bağımlı hâle geldi.Şehirler, ülkeler, kıtalar arasında baş döndürücü bir hareketlilik var..
184,29TL
Vergiler Hariç:184,29TL
Regülasyon İktisadı piyasa ekonomisinde etkinliğin sağlanmasına yönelik devlet müdahalelerini ya da kamusal düzenlemeleri (regülasyonları) çeşitli boyutlarıyla ele alan bir araştırma programıdır.Piyasa ekonomisinin kendinden beklenen ideal sonuçları ortaya çıkarabilmesi için mutlaka bazı düzenleyici..
219,24TL
Vergiler Hariç:219,24TL
Vergi devleti, vergi otoritesinin iradi, takdiri ve ihtiyari kararlar alarak vergileme yetkisini keyfî olarak kullanması ve bunun neticesinde ağır, haksız ve adaletsiz vergiler koymak suretiyle sömürüsü yapmasıdır.Çoğunluk iktidarını ele geçirip parlamentodan yasalar çıkarmak vergileme yetkisine asl..
228,39TL
Vergiler Hariç:228,39TL
20. Yüzyılın ortalarından önce iktisatçılar bir sosyal bilim dalı olan iktisadı deneysel olmayan bilim dalları kategorisine koymaktaydılar.Ancak geçtiğimiz son 20-30 yıl içerisinde deneysel iktisat belki de iktisat metodolojisi alanında adeta bir devrimi gerçekleştirmiş ve iktisada laboratuvar çalış..
255,78TL
Vergiler Hariç:255,78TL
Yeterince veriniz var mı? Evet mi? Harika!Peki nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?Büyük Veri İş Başında kitabıyla verinin iş dünyasındaki uygulamalarını gözler önüne seren Bernard Marr, bu kez hayati bir konuyu, veriyi en iyi şekilde kullanmak için nasıl stratejiler geliştirilmesi gerektiğini ele..
261,96TL
Vergiler Hariç:261,96TL
“Hiçbir psikoloğun araştırmaları, ‘iknanın kitabını yazan’ Robert Cialdini’ninki kadar fazla kullanılmadı. Bir kez daha bir Cialdini klasiğiyle karşı karşıyayız.Kendisi yine alanına hakim, özgün ve hayatı kolaylaştıracak denli pratik.”- Richard H. ThalerRobert Cialdini, 3 milyondan fazla satan, 30’u..
297,69TL
Vergiler Hariç:297,69TL
Netflix'in bir fikirden şirkete dönüşmesinin inanılmaz hikâyesi, şirketin ilk CEO’su ve kurucularından Marc Randolph tarafından gün ışığına çıkarılıyor. Bir zamanlar video kiralama mağazaları hüküm sürmekteydi. Hepsinde gecikme ücreti vardı. Video yayın akışı henüz duyulmamıştı ve DVD'lerin yaygın o..
323,19TL
Vergiler Hariç:323,19TL
Global Köy, Marshall McLuhan’ın ilk olarak önemli kitabı Understanding Media’da (Medyayı Anlamak) ortaya koyduğu, bugünün dünya çapındaki entegre elektronik şebekesine ilişkin görsel çalışmasını, son yirmi yılın teknolojik gelişmelerinin anlaşılmasını sağlayacak biçimde, ayrıntılı bir kavramsallık ç..
466,83TL
Vergiler Hariç:466,83TL
Çalışmanın ana konusunu meydana getiren iktisadi psikoloji disiplinlerarası bir kavramdır. Kavramın birinci kısmını oluşturan “iktisat” kıt kaynakların insan ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde kullanılması ve çeşitli faaliyetlerin ve bunların sonuçlarının parasal açıdan ele alınması ile ilgil..
593,79TL
Vergiler Hariç:593,79TL
CLZ404 Nezaketle Yönetme Sanatı
%61 İndirim STOK TÜKENDİ
Akademik çalışmaları ile 50 yılı aşkın zamandır iş hayatında kullanılan pek çok kavramı literatüre kazandıran Edgar H. Schein, kolay okunur bir dille yazdığı Nezaketle Yönetme Sanatı kitabında olumlu ilişkiler kurarak işletmeleri etkili kılmanın püf noktalarını paylaşıyor.Gittikçe daha karmaşık, çok..
64,68TL 164,04TL
Vergiler Hariç:64,68TL
CLZ404 Türk Girişimciler Rusya'da
%61 İndirim STOK TÜKENDİ
Sovyetler Birligi’nin dagilmasi dünyayi ekonomik, siyasi ve kültürel alanda yeniden sekillendirdi. 73 yil süren iki kutuplulugun yerini özel sermayenin ön planda oldugu, giderek globallesen bir dünya aldi.Sovyetlerin dagilmasi belki de en çok Türk özel sektörüne yaradi. Adriyatik’ten Çin’e siyasi ve..
66,86TL 170,58TL
Vergiler Hariç:66,86TL
CLZ404 Kamu Maliyesi
%61 İndirim STOK TÜKENDİ
Ilgililer için temel bir basvuru kaynagi... Iktisat (ekonomi), isletme, hukuk, uluslararasi iliskiler, siyaset bilimi, kamu yönetimi, çalisma ekonomisi ve ekonometri bölümlerinde okuyan ögrencilerin ve konuyla ilgilenenlerin maliyeyle ilgili temel bilgilere ihtiyaçlari oluyor Bu bilgiler, ekonomide ..
71,85TL 185,55TL
Vergiler Hariç:71,85TL
CLZ404 Liberteryenizm ve Anarko-Kapitalizm
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Liberteryenizm ve anarko-kapitalizm, liberalizm ve anarşizm öğretilerinden beslenen siyasi ideolojilerdir. Liberalizm, bireysel özgürlüklerin korunması ve güvence altına alınması üzerine inşa edilmiş bir öğretidir. Anarşizm ise her türlü otorite, tahakküm ve hiyerarşiye karşı olan bir felsefedir. He..
83,08TL 219,24TL
Vergiler Hariç:83,08TL
CLZ404 Dijital Kültür - 2. Baskıdan Çeviri
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Banka hesaplarımızdan süpermarketlere yapılan ödemelere, izlediğimiz filmlere kadar, birler ve sıfırların oluşturduğu diziler dünyamızı boğuyor. Dijital teknoloji, modern toplumu çeşitli biçimlerde tanımlamıştır ve şimdi ortaya çıkan canlı dijital kültür, Charlie Gere’in ilgi çekici çalışmasının kon..
92,22TL 246,66TL
Vergiler Hariç:92,22TL
CLZ404 Mikro Ekonomi
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Mahfi Eğilmez güncel örneklerle yaşayan ekonomiye mercek tutuyor.Mikroekonomi, insanın günlük yaşam içinde üretim, tüketim, bölüşüm, yatırım, tasarruf gibi alanlardaki davranışlarını anlamaya ve analiz etmeye yönelik bir bilim dalıdır. Ancak, oldukça karmaşık olan bu konuyu ele almak için kullanılan..
99,51TL 268,53TL
Vergiler Hariç:99,51TL
CLZ404 Dönüşüm Yolculuğu
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Yapı Kredi Genel Müdürlüğü görevine, çok farklı kültürlerden etkilenerek geldim.Yapı Kredi, benim açımdan birikimimi, içinde yaşadığım toplumla paylaşmak için büyük bir fırsat oldu...En büyük şansım, Yapı Kredi’de vizyonumu ve değerlerimi paylaşacak insanların var olmasıydı. Birlikte sadece Yapı Kre..
107,65TL 292,95TL
Vergiler Hariç:107,65TL
CLZ404 Etkili Liderlik ve Yönetim Becerileri
STOK TÜKENDİ
Geleceğin Eğitimi Yeni Nesil Dersler ilk okul birinci sınıftan başlayarak sekizinci sınıfa kadar çocuklarımızı geleceğe hazırlayacak becerileri kazandırmak için planlanmıştır. Etkili Liderlik ve Yönetim Becerileri, Geleceğin Eğitimi Yeni Nesil Derslerin son halkasını oluşturmaktadır. Bir gün bir yer..
114,66TL
Vergiler Hariç:114,66TL
CLZ404 Karmaşıklık Ekonomisi
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
“Günümüzde kaostan düzene geçişin belirimi olarak giderek bir dal olarak yerleşmekte olan karmaşıklık biliminin iktisada uygulanışını bütünsel bir yaklaşımla ele alan bu kitap akademik dünyadan, bilim meraklısı her kuşak okuyucuya kadar hitap edecek bir içerik sunmaktadır.Ülkemiz yayın dünyasında be..
123,72TL 341,16TL
Vergiler Hariç:123,72TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 44 (3 Sayfa)