Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

İş Dünyası

İnsanoğlu gençliğinden gelen fikirleri sever ve bu fikirler zamanla alışkanlığa dönüşür. Alışkanlığa dönüşmesi, insanın doğruyu bulmasını ve değişimi yakalamasını engeller. Bu süreç kurumlar için de genellikle böyle devam eder. Organizasyonlar zaman içinde edindikleri alışkanlıklar nedeniyle gerçeği..
91,35TL
Vergiler Hariç:91,35TL
İş dünyasında sürdürülebilirlik çalışmalarına ve kurumların sürdürülebilirlik dönüşümünde ışık tutacak bir kaynak eser. Sürdürülebilirlik yolculuğunda Dr. İzel Levi Coşkun’un yaşam tecrübelerini samimi bir dilde aktardığı kitapta hepimiz için umut var.İnsanlık olarak kendi yaşam muhasebemizi tutarke..
91,35TL
Vergiler Hariç:91,35TL
Medya nedir? Bebekliğimizden beri televizyon, akıllı telefonlar, oyunlar, dergiler, radyo, internet siteleri, sosyal medya, romanlar, du¨nyayı go¨rme, algılama ve anlamlandırma şeklimizi etkileyen gu¨c¸lu¨ arac¸lar olmus¸lardır. Bunu yapmaya ha^la^ devam etmekteler. Etkili ic¸eriklere sahip olan bu..
115,20TL
Vergiler Hariç:115,20TL
Yönetim dünyası; liderlerin kişiliğini olumlu-olumsuz yönleriyle bir bütün olarak ele almak yerine, uzun süre liderliğin sadece olumlu, güçlü ve kabul gören kişilik özelliklerine yoğunlaştı. Dolayısıyla liderliğin, olumsuz, yetersiz ya da sorun yaratan kişilik özellikleri hep gölgede kaldı. Oysa kiş..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
Satışı psikolojiden, psikolojiyi bedenden, bedeni insandan, insanı tüketimden ayrı ele alan bir yaklaşım başarıya ulaşamaz. Dolayısıyla işletmeler, satışlarını artırmak için bütüncül bir yaklaşımı uygulamak durumundadır. Bütüncül yaklaşım, satış sürecinde aktif olan tüm faktörlerin karşılıklı ilişki..
130,41TL
Vergiler Hariç:130,41TL
Günümüzün En Büyük Trendleri Gelecektekilerle Nasıl Çatışacak Ve Bunları Nasıl Şekillendirecek?- Wall Street Journal Çoksatanı- Financial Times Nin En İyi Kitaplarından- Yahoo Finance Nin En İyi İş Kitabı- Porchlight Book Çoksatanı- Jp Morgan Nextlist 2021 Seçkisi Yaşantımızdaki Ve Çalışma Şeklimizd..
161,40TL
Vergiler Hariç:161,40TL
Tebrikler! Çok net baska bir sey söylemem mümkün degil. Sanirim hizli okuma rekoru kirmis olabilirim. Bu kadar duygu yüklü, bu kadar gerçekleri gözler önüne serebilen, hala umut olabilecegine dair bu kadar mesaj bir arada nasil verilir, gerçekten tebrikler. - Filiz Sahin- - Sizi temin ederim hayatim..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Benim mesleğe karşı iştahımı, hiçbir zaman sadece müşterinin bütçesi kabartmamıştı; benim mesleğe karşı iştahımı insanlara dokunabilme fırsatları kabartmıştı. İnsanları derinden anlamak, onların hayallerini, endişelerini, hayat tarzlarını anlamak, markanın hikâyesini anlatırken onların iç dünyaların..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Elma Yayınevi pazarlama, satış üzerine yazılmış, onlarca örnek ve hikâye ile zenginleştirilmiş yepyeni bir kitapla sizlerle…T.U.H.A.F. pazarlama aygıtını karmaşık ve anlaşılmaz tanımlardan, deyimlerden arındırıyor. Pazarlamayı, şirketleri daha kârlı daha başarılı hale getiren bir yönetim disiplini o..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
“Olağana aykırı olan, şaşırtıcı” diyor TDK, ACAYİP tanımı için; tam benim iş yapış şeklime benzeyen bir tanım olmuş. Başımıza ne geldiyse ola¬ğan olmaktan geldi. İnsanlar en çok şaşırdıkları anları hatırlar. Bazen bu bir söz olur bazen bir fıkra olur bazen bir insan ba¬zen de bir markanın ürünü olur..
187,11TL
Vergiler Hariç:187,11TL
“‘Finansi biliyoruz da davranissali nasil oluyor bu isin?’ demeyin lütfen. Öncelikle itiraf ediniz ki gerçekten finans ve ekonomiyi biliyorsaniz, nasil olur da her ayin sonunu getiremezsiniz? Nasil olur da sirf caniniz sikildigi için ya da sadece indirimde oldugu için bir çanta satin almis olabilirs..
187,11TL
Vergiler Hariç:187,11TL
Uluslararası piyasa göstergelerini takip etmenin etkin ve pratik yolu: Tekno Kitap!Başta ABD olmak üzere dünya ekonomisine yön veren diğer büyük oyuncuların önemli piyasa göstergelerini okuma, yorumlama ve takip etme yöntemlerini anlatan bu küçük ama donanımlı kitap, okuyucusunun başını döndürmeden ..
187,11TL
Vergiler Hariç:187,11TL
1922 yılında finans dünyasına dair kurgu eserleriyle tanınan ekonomi muhabiri Edwin Lefèvre’nin, Wall Street’in gelmiş geçmiş en büyük hisse senedi spekülatörlerinden biri Jesse Livermore’un unutulmaz hayat hikâyesinden yola çıkarak kaleme aldığı Bir Borsa Spekülatörünün Anıları başlıklı yazılar, ok..
206,82TL
Vergiler Hariç:206,82TL
Müşteriye sunulan deneyimi en çıplak haliyle nasıl görebiliriz? Bu deneyimin iş sonuçlarına etkisi nedir? Peki nasıl ve nereye kadar iyileştirilmesi gerekir? Bu kitap bu sorulara davranış bilimini baz alan pratik yanıtlar verirken, müşteri deneyimi tasarımı alanında strateji geliştirme, araştırma, u..
208,38TL
Vergiler Hariç:208,38TL
Cem Kozlu, Liderin Takım Çantası adlı kitabında, kendisine iş hayatında başarı getiren yönetim “alet”lerini gündeme getirmişti. Bu aletler, Kozlu’nun kendi deneyimleriyle geliştirdiği, pratik fayda ve verim artışı sağlayan, daha doğru karar vermeyi ve daha verimli sonuçlara ulaşmayı sağlayan araç ve..
214,83TL
Vergiler Hariç:214,83TL
Çogu pazarlama faaliyeti artik ise yaramiyor. Çogu reklam, tüketicilerin zihninde markalar için farkli bir konum yaratamiyor. Çogu marka adayi, çok geçmeden pazarlama tarihinin derin çukuruna atiliyor ve bir daha hatirlanmiyor. Peki suç kimde? Modern pazarlamanin kurucusu ve pazarlama literatürünün..
218,31TL
Vergiler Hariç:218,31TL
“Pazarlama konusunda yazilmis en iyi kitaplardan biri.”Bu yalnizca bizim degil pek çok pazarlama duayeninin ortak fikri. Pazarlamanin kurallari hiç bu kadar iyi özetlenmemisti. Dünyanin en çok taninan pazarlama danismanlari Ries ve Trout yapacaklarini yaptilar. Pazarlamanin kitabini yazdilar. Tüketi..
218,31TL
Vergiler Hariç:218,31TL
“Elinizde tuttuğunuz bu kitaba konu olan kadınlar büyük şirketlerin CEO’ları ya da müdürleri, yöneticileri değiller, büyük ciroları yönetmiyorlar. Onlar hayatlarında yeni kapılar açan, küçük adımlarla yola çıkan, yürünmeyen yollardan yürüyen, üretmekten ve kendilerini geliştirmekten vazgeçmeyen kadı..
219,24TL
Vergiler Hariç:219,24TL
1946 yılından bu yana sadece Türkiye'de 15'ten fazla kriz yaşandığını ve bu krizlerin etkilerinin ortalama beş yıl sürdüğünü biliyor muydunuz? Son yıllarda yaşanan en zor dönem olarak adlandırabileceğimiz pandemi süreci bitmeye yaklaşırken, olumsuz etkilerini halen hammadde, gıda ve tedarik zinciri ..
219,24TL
Vergiler Hariç:219,24TL
Bağımsızlığa, ilhama ve en önemlisi dengeye ulaşmak için freelance ekosistemi içinde nasıl yer alacağınıza dair güçlendirici bir rehber Kabul edelim, içinde yaşadığımız belirsizlik çağında, doğru yönü bulmak, doğru hamleleri yapmak ve organizasyonları ileriye taşımak yepyeni beceriler gerektiriyor...
232,17TL
Vergiler Hariç:232,17TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 206 (11 Sayfa)