Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Ekonomi

İnsanoğlu gençliğinden gelen fikirleri sever ve bu fikirler zamanla alışkanlığa dönüşür. Alışkanlığa dönüşmesi, insanın doğruyu bulmasını ve değişimi yakalamasını engeller. Bu süreç kurumlar için de genellikle böyle devam eder. Organizasyonlar zaman içinde edindikleri alışkanlıklar nedeniyle gerçeği..
91,35TL
Vergiler Hariç:91,35TL
İş dünyasında sürdürülebilirlik çalışmalarına ve kurumların sürdürülebilirlik dönüşümünde ışık tutacak bir kaynak eser. Sürdürülebilirlik yolculuğunda Dr. İzel Levi Coşkun’un yaşam tecrübelerini samimi bir dilde aktardığı kitapta hepimiz için umut var.İnsanlık olarak kendi yaşam muhasebemizi tutarke..
91,35TL
Vergiler Hariç:91,35TL
Medya nedir? Bebekliğimizden beri televizyon, akıllı telefonlar, oyunlar, dergiler, radyo, internet siteleri, sosyal medya, romanlar, du¨nyayı go¨rme, algılama ve anlamlandırma şeklimizi etkileyen gu¨c¸lu¨ arac¸lar olmus¸lardır. Bunu yapmaya ha^la^ devam etmekteler. Etkili ic¸eriklere sahip olan bu..
115,20TL
Vergiler Hariç:115,20TL
Çalışma hayatı insanın gelişme, değişim ve dönüşüm evrelerinin önemli bir bölümünde etkin rol oynar. İnsanın, hayatının büyük bir kısmını çalışma ortamında geçirdiğini düşündüğümüzde düşünce dünyasından tutun da kişiliğine varıncaya dek kendisini şekillendirenin bulunduğu çalışma koşulları olduğunu ..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
Yönetim dünyası; liderlerin kişiliğini olumlu-olumsuz yönleriyle bir bütün olarak ele almak yerine, uzun süre liderliğin sadece olumlu, güçlü ve kabul gören kişilik özelliklerine yoğunlaştı. Dolayısıyla liderliğin, olumsuz, yetersiz ya da sorun yaratan kişilik özellikleri hep gölgede kaldı. Oysa kiş..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
İş hayatı, ticaret baştan aşağı değişiyor. Zaman ve mekân kavramı ortadan kalkıyor. Zamandan bağımsız, 7/24 çalışan ülkelerden bağımsız bir ekonomi oluşuyor. Değişim bu hale gelmişken mevcut organizasyon yapıları, yönetim sistemleri, şirket yönetimleri aynı şekilde devam edebilir mi? Pazarlama kanun..
130,41TL
Vergiler Hariç:130,41TL
Satışı psikolojiden, psikolojiyi bedenden, bedeni insandan, insanı tüketimden ayrı ele alan bir yaklaşım başarıya ulaşamaz. Dolayısıyla işletmeler, satışlarını artırmak için bütüncül bir yaklaşımı uygulamak durumundadır. Bütüncül yaklaşım, satış sürecinde aktif olan tüm faktörlerin karşılıklı ilişki..
130,41TL
Vergiler Hariç:130,41TL
Şunu çok net bir biçimde ifade edebilirim kibiz köprüyü geçtik.EVET!Türkiye Cumhuriyeti olarak biz artık köprüyü geçtik.Çok da uzun bir süre kalmadı;2030 yılını dahi bulmadan ekonomik ve refah düzeyi olarakülke tarihinin en güçlü dönemine gireceğiz...Kişi başı gelir, cari denge, istihdam ve üretim a..
133,08TL
Vergiler Hariç:133,08TL
Her iş dalının ve her kariyer türünün kendine özgü sorunları ve stres kaynakları vardır. Her işin kendine özgü kısıtlamaları ve dönem dönem yüz yüze geleceğiniz kabusları vardır. Zaman zaman hepimizin pek çok tatsız konuyla karşı karşıya geliriz.Bu kitabı okuduğunuzda, daha az rahatsızlık hissedecek..
139,23TL
Vergiler Hariç:139,23TL
Aysel Gündoğdu, finans alanında bıkmadan, usanmadan yazıyor, anlatıyor. Son derecede üretken bir akademisyen. En önemli özelliği, karmaşık ve zor görünen konuları basitleştirerek, anlaşılması kolay bir dille yazması ve anlatması...Bu kitabında finansı herkesin anlayacağı, hatta sevebileceği bir şeki..
146,49TL
Vergiler Hariç:146,49TL
Hyman Minsky (1919-1994) Keynesyen geleneğin sıra dışı bir izleyicisi olmuştur. Finansal sistemin modern ekonomileri nasıl şekillendirdiğini fark eden ilk iktisatçılardan biri olarak, bu sistemin işleyişini Keynesyen teoriye entegre etme çabasına girmiştir. Bunu yaparken de ünlü neo-klasik para teor..
149,64TL
Vergiler Hariç:149,64TL
Günümüzün En Büyük Trendleri Gelecektekilerle Nasıl Çatışacak Ve Bunları Nasıl Şekillendirecek?- Wall Street Journal Çoksatanı- Financial Times Nin En İyi Kitaplarından- Yahoo Finance Nin En İyi İş Kitabı- Porchlight Book Çoksatanı- Jp Morgan Nextlist 2021 Seçkisi Yaşantımızdaki Ve Çalışma Şeklimizd..
161,40TL
Vergiler Hariç:161,40TL
Tebrikler! Çok net baska bir sey söylemem mümkün degil. Sanirim hizli okuma rekoru kirmis olabilirim. Bu kadar duygu yüklü, bu kadar gerçekleri gözler önüne serebilen, hala umut olabilecegine dair bu kadar mesaj bir arada nasil verilir, gerçekten tebrikler. - Filiz Sahin- - Sizi temin ederim hayatim..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Benim mesleğe karşı iştahımı, hiçbir zaman sadece müşterinin bütçesi kabartmamıştı; benim mesleğe karşı iştahımı insanlara dokunabilme fırsatları kabartmıştı. İnsanları derinden anlamak, onların hayallerini, endişelerini, hayat tarzlarını anlamak, markanın hikâyesini anlatırken onların iç dünyaların..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Kitabin ilk baskisi "Silkelenen Keriz Olmayin" adiyla yayimlanmistir.Bir piyasa terimi. Piyasanin büyük oyuncularinin parasal ve iliski güçlerini kullanip fiyatlari suni olarak yukari çekmeleri (gel-gel) ve ardindan oltaya takilarak (gaza gelerek) alima geçen küçük ve bilgisiz yatirimcilara yüksek f..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Elma Yayınevi pazarlama, satış üzerine yazılmış, onlarca örnek ve hikâye ile zenginleştirilmiş yepyeni bir kitapla sizlerle…T.U.H.A.F. pazarlama aygıtını karmaşık ve anlaşılmaz tanımlardan, deyimlerden arındırıyor. Pazarlamayı, şirketleri daha kârlı daha başarılı hale getiren bir yönetim disiplini o..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
Değer yatırımının babası Ben Graham’a göre, “Yatırımcının başlıca sorunu –ve hatta en büyük düşmanı– muhtemelen kendisidir.” Graham’ın sözleri bugün de geçerliliğini koruyor. Önyargılar, duygular ve aşırı güven, yatırımcıların para kaybetmesine veya daha düşük getiri elde etmesine neden olabilecek b..
168,84TL
Vergiler Hariç:168,84TL
Bitcoin’den Ethereum’a 100 Sirketin HikayesiBu kitabın temel taşı olan blok zincir teknolojisinin oluşumu yıllar boyunca farklı kişilerin bu alanda yaptıkları çalışmalar ve üstüne eklemeler sonucu gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Blok zincir teknolojisi sanılanın aksine, kripto para teknoloji..
173,58TL
Vergiler Hariç:173,58TL
Bütün insanlığın birlikte inşa ettiği insanlık medeniyetinin temelleri sarsılıyor.Küreselleşme, beraberinde muazzam bir tüketim getirdi. Sokağımızdaki pazar artık küresel tedarik zincirine ve onun dinamiklerine bağımlı hâle geldi.Şehirler, ülkeler, kıtalar arasında baş döndürücü bir hareketlilik var..
184,29TL
Vergiler Hariç:184,29TL
“Olağana aykırı olan, şaşırtıcı” diyor TDK, ACAYİP tanımı için; tam benim iş yapış şeklime benzeyen bir tanım olmuş. Başımıza ne geldiyse ola¬ğan olmaktan geldi. İnsanlar en çok şaşırdıkları anları hatırlar. Bazen bu bir söz olur bazen bir fıkra olur bazen bir insan ba¬zen de bir markanın ürünü olur..
187,11TL
Vergiler Hariç:187,11TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 435 (22 Sayfa)