Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Yöntem

Düsündügünüz her seyin, yasayacaginiz her seyin belirleyicisi oldugunu hiç düsündünüz mü?Louise Hay "Düsünce Gücüyle Tedavi" adi altinda kaleme aldigi kitabinda bu düsünceden yola çikarak yepyeni bir dünyanin kapilarini açiyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve ..
192,15TL
Vergiler Hariç:192,15TL
Sema Terapi Klinisyenin Rehberi; Sema Terapi, Grup Sema Terapi, veya her ikisinin yapilandirilmis ve uygun maliyetli bilesimini uygulamak isteyen psikoterapistler için tam bir klinik kaynak. Grup Sema Terapi’nin yaraticilari olmak üzere, alanda dünyada öncü olan isimler tarafindan yazilmis bu kitap ..
485,10TL
Vergiler Hariç:485,10TL
CLZ404 İnsanı Tanıma Sanatı
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Çağdaş psikolojinin üç büyük devinden biri ve bireysel psikoloji ekolünün kurucusu, Avusturyalı psikiyatr Alfred Adler, İnsanı Tanıma Sanatı’yla geniş bir okur kitlesine yöneliyor.Adler’in, bu yüzyılın başında, insanın ruhsal-fiziksel varlığına ve yaşamdaki sorunlarına ilişkin yaptığı saptamalar, ar..
112,38TL 307,14TL
Vergiler Hariç:112,38TL
CLZ404 Aile Terapisi - Kavramlar ve Yöntemler
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Bu alanda tartismasiz klasik kabul edilen elinizdeki kitapta aile terapisi sadece tarihsel arka plani ve dayandigi kuramlarla degil, özellikle klinik uygulamlara yapilan vurguyla bütün yönleriyle inceleniyor. En yeni terapi modelleri güncel tanimlamalariyla veriliyor, temel klinik uygulamalar genis ..
233,56TL 652,68TL
Vergiler Hariç:233,56TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)