Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Çocuk Psikolojisi

CLZ404 Her Çocuk Özeldir
%59 İndirim STOK TÜKENDİ
Anne ve babanın dünyada sahip olabileceği en değerli varlığı çocuklarıdır. Tüm ebeveynlerin çabası, ilgisi ve merakı çocuklarını en iyi şekilde yetiştirebilmektir. Çocukluk demek, aynı zamanda şekillenme çağı demektir. Çocuk, ileride neredeyse kemikleşecek ve değişmesi pek de kolay olmayacak karakt..
52,32TL 126,96TL
Vergiler Hariç:52,32TL
CLZ404 Çocuk Terapisi
%61 İndirim STOK TÜKENDİ
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Bu kitap, tedavi masraflarını en aza indirmek için çocukların ruhsal ağrısını minimize etme modasını izlemez, bunun yerine en iyiyi başarmaları için klinisyenlere yardım eder.”John E. Schowalter E., M.D.Yale Üniversitesi Çocuk Psikiyatri ve Pediatrisi ..
68,01TL 174,03TL
Vergiler Hariç:68,01TL
CLZ404 Rahatla, Oyna, Büyü
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Dünyanın önde gelen çocuk gelişimi uzmanlarından birinin çalışmasına dayanan Rahatla, Oyna, Büyü; okul öncesi çağdaki her çocuğun anlaşılmayı beklediği konular hakkında gelişimsel bir yol haritası sunuyor.Onları anlamanın, dijitalleşen dünyada koruyabilmenin, olgunluk öncesi dönemlerinde suçlayıcı o..
84,87TL 224,61TL
Vergiler Hariç:84,87TL
CLZ404 Ergen Terapisi
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Psikoterapide Güncel Klinik Yaklaşımları Dizisi“Ergen Terapisi, ergenliğin biyopsikososyal biyopsisini vermektedir ve insan yaşamının bu en kafa karıştırıcı gelişim aşaması sırasında meydana gelen majör psikopatolojilerin tedavisindeki önemli konuları anlatan açık ve kapsamlı bir kitaptır.”Lawrence ..
88,49TL 235,47TL
Vergiler Hariç:88,49TL
CLZ404 Olmak İstediğim Ebeveyn Büyütmek İstediğim Çocuk
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
“Ebeveyn olmak bungee-jumping yapmak gibidir. Korkutucu ama eğlencelidir,” diyen Einat Nathan’dan, anne baba olmanın tüm zorluklarıyla birlikte esas olana odaklanmaya, çocuk ve ebeveyn arasındaki en temel şeyin “ilişki” olduğuna dair samimi, esprili ve empatik bir bakış.Yıllara dayanan ebeveyn danış..
108,96TL 296,88TL
Vergiler Hariç:108,96TL
CLZ404 Yaşasın! Kendim de Yapabiliyorum
STOK TÜKENDİ
Bırakın çocuğunuz bir şeyleri dokunarak, hareket ettirerek, doldurup boşaltarak, yuvarlayarak ve tadarak kendi başına öğrensin. El ile yapılan her türlü aktivite, Montessori metodunun temelini oluşturur. Çocuklar daha ilk aylarından öğrenme sürecine başlar ve çevredeki uyaranlar sayesinde dünyayı ta..
120,96TL
Vergiler Hariç:120,96TL
CLZ404 Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir
STOK TÜKENDİ
Nitelikli ve saglikli bireylerin yetistirilmesi için, egitime küçük yaslarda baslanilmasi gerekir.. Çocugun ögrenmesinin en güçlü oldugu dönem 0-6 yas dönemidir. Çocuk bu dönemde temel aliskanliklarini kazanir.Gelisimin hizli oldugu ilk yaslarin, egitimde önemi büyüktür. Insan bebeklik ve ilk çocukl..
129,93TL
Vergiler Hariç:129,93TL
CLZ404 Artık Korkmuyorum
STOK TÜKENDİ
Artık arkadaş edinmekten, karanlıktan, yatağın altındaki canavarlardan, yalnız kalmaktan, tek başına uyumaktan, kısacası hiçbir şeyden korkmak yok!Çocukluğun her türlü dertten uzak, saf neşeyle geçen bir dönem olduğunu düşünürüz. Öte yandan çeşitli korkularla veya yaygın anksiyete bozukluğuyla mücad..
173,82TL
Vergiler Hariç:173,82TL
CLZ404 Çocuklu Hayat
STOK TÜKENDİ
Hayatında çocuk olan herkes için yazılarBu kitapta çocuklu hayatın her an yenisini ürettiği sorulara, bilimsel verilere ve deneyime dayanarak cevap arayan ve sorular soran yazılar bulacaksınız. Çocuklar sınırlarını zorlayarak öğrenir. Peki ya anne babalar? Anne babalar hangi sınırları kahramanca sav..
181,44TL
Vergiler Hariç:181,44TL
CLZ404 Bağlanma Günlüğü
STOK TÜKENDİ
Hatice Kübra Tongar'dan Mutlu Ailelere!Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece’ daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı.Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece’ daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı. Evliliğimiz -Rabbimizin tarifinde ol..
182,70TL
Vergiler Hariç:182,70TL
CLZ404 Kapat! Çocukları Sanal Dünyada(n) Koruma Kılavuzu
STOK TÜKENDİ
Akıllı Telefon, Sosyal Medya, İnternet ve Oyun Bağımlılıkları... Türkiye'de ilk!Çocuğunu düşünen aileler için rehber kitap!Gereksizse kapat!Ailenle zaman geçiriyorken kapat! Ders çalışıyorken kapat! Yatarken kapat! Yemekte kapat! İyi güzel de "KAPAT" demekle olmuyor. Yasaklamakla olmuyor. Hepinizin..
182,70TL
Vergiler Hariç:182,70TL
CLZ404 Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri
STOK TÜKENDİ
Çocuk olmak hem harika hem de çok zor!Büyüklerin söylemekten vazgeçmedigi senin de duymak istemedigin ne kadar çok ezbere söz var... Bunlara üzülmek, kizmak, kirilmak yerine eglenmeye ne dersin?Ürün Adı: Büyüklerle Dalga Geçme Dersleri..
197,58TL
Vergiler Hariç:197,58TL
CLZ404 Gençleri Anlamak
STOK TÜKENDİ
Hiçbir kusak, ardindan gelen kusaklarin gelisiminden pek hosnutkalmamis, o kusakla ilgili olumlu duygu ve düsüncelere sahipolmamistir. Bunun bir nedeni, yetiskinlerin “ergenligin dogasi”nikavramakta yetersiz kalmalari ve kendi gençlik dönemleriniunutmalaridir. Bir baska nedeni ise yetiskinlerin, bug..
214,83TL
Vergiler Hariç:214,83TL
CLZ404 Çocuk Eğitimi El Kitabı
STOK TÜKENDİ
Çocuk Egitimi El Kitabi, Haluk Yavuzer'in "Çocuk ve gençlik psikolojisi" konusundaki otuz yillik mesleki birikiminin kisa bir özetidir. Kitabin temel amaci, çocuklariyla saglikli bir iletisim kurabilmeleri için, anne-babalara yol göstermektir. Bu amaçla, kitapta, anne-babalarin günlük hayatta karsil..
219,24TL
Vergiler Hariç:219,24TL
CLZ404 Olgunlaşmamış Ebeveynlerin Yetişkin Çocukları
STOK TÜKENDİ
Ebeveynleriniz zor muydu? Olgunlaşmamış veya duygusal olarak erişilebilir durumda değiller miydi?Eğer duygusal olarak olgun ve erişilebilir olmayan ya da bencil bir ebeveynle büyüdüyseniz; öfke, yalnızlık, ihanet ya da terk edilme gibi duyguları çok uzun süredir hissediyor olabilirsiniz.Çocukluğunuz..
236,16TL
Vergiler Hariç:236,16TL
CLZ404 Bağırmayan Anneler
STOK TÜKENDİ
Anneniz Size Bağırıp Döver Miydi?Benim küçüklüğümde çocukları dövmek, hakaret etmek, bağırmak ‘normal’ kabul edilen bir ebeveynlik davranışıydı. Aileler çocuklarına bu davranışlarda bulunduklarında, şimdinin annelerinin yaşadığı pişmanlık, vicdan azabı ya da hatayı telafi etmek gibi duygular yaşamaz..
237,51TL
Vergiler Hariç:237,51TL
CLZ404 Bağırmayan Çocuklar - Huzurlu ve Duyarlı Çocuklar Yetiştirme Rehberi
STOK TÜKENDİ
Merhaba anneciğim,Benim, yavrun. ‘Kim olduğunu zaten biliyorum’ deme. Çünkü bence henüz yakından tanışmadık seninle. Beni tanımak için yeterince çaba sarf etmedin bence. Eğer tanışmış olsaydık ağladığımda, inatlaştığımda, korktuğumda, tepki gösterip öfke duyduğumda sana bir şeyler anlatmaya çalıştığ..
237,51TL
Vergiler Hariç:237,51TL
CLZ404 Çocuklar için Yaratıcı Baş Etme Becerileri
STOK TÜKENDİ
Okuduğum günden bu yana çocuklarla yaptığım çalışmalarda özellikle öfke, kaygı ve yas vakalarında sık sık başvurduğum bu kitabı, çocukların yaşam kalitelerini artırmak isteyen meslektaşlarım, ebeveynler, öğretmenler ve çocuklar için çalışan tüm gönüllü ve profesyoneller için dilimize kazandırmaktan ..
243,66TL
Vergiler Hariç:243,66TL
CLZ404 Eyvah Annem Bir Psikolog
STOK TÜKENDİ
Sevgili anne ve babalar,Yeni nesil anne babalar olarak, ‘çocuk merkezli' aileler olmaya başladık, en iyisi olsun istedik. Gelişen teknolojiler, çeşit çeşit uzman görüşleri karşısında nasıl çocuk yetiştireceğimiz konusunda kafamız iyice karıştı. Ufak bir sıkıntı yaşasak psikologlara koşmaya başladık...
259,89TL
Vergiler Hariç:259,89TL
CLZ404 Evet-Beyinli Çocuk
STOK TÜKENDİ
Çocuğunuzun psikolojik olarak daha dayanıklı, yaratıcı ve cesaretli olması için beyin odaklı stratejilerEkran bağımlılığı, yemek seçme alışkanlığı, yatma vakti gibi can sıkıcı sorunlarla yüzleştiklerinde, çocuklar algılayıcı olmak yerine reaksiyon göstererek ya kendilerini kapatırlar ya da rol yapar..
260,82TL
Vergiler Hariç:260,82TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)