Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Psikolojik Danışma

Ürün Adı: Hiçbir Tesadüf Başarı Değildir..
44,88TL
Vergiler Hariç:44,88TL
Ruhsal akıl; bilinmeyen, görünmeyen fakat algılanabilen bir kavramdır ve somut şeylere bakarak yaşamda bir yaratılış amacı olduğunu sezmemize yardımcı olur. Yaşamın doğumla başlayan, ölümle biten bir süreç olmadığını; öncesi ve sonrası olabileceğini; bedenden ayrıldığı zaman asıl varlık olan ‘öz’ün ..
168,21TL
Vergiler Hariç:168,21TL
İnsanız. Ne yaptığımızdan, neye sahip olduğumuzdan, kiminle birlikte olduğumuzdan ya da nasıl göründüğümüzden ibaret değiliz. Dünyada bir okyanus gibi geniş, güçlü, büyük, sürekli değişen bir gücüz; eski, köhne bir evin unutulmuş küçük bir odası değil. Kendimize ne kadar büyük olma izni verirsek, ke..
333,39TL
Vergiler Hariç:333,39TL
Ürün Adı: Öğretmenin Bilimsel Temelleri..
335,16TL
Vergiler Hariç:335,16TL
Kendinize Ve Dünyaya Bilgece Farkındalıkla Bakın…Bilgece Farkındalık” Mindfulness), Anlık Deneyimlerinize Ve Duygularınıza Dikkatli, Farkında Ve Kabul Edici Bir Şekilde Odaklanmanızı İfade Eden Çok Özel Bir Zihinsel Süreçtir. Bu Süreci Anlatan Bilgece Farkındalık El Kitabı” Da Yaşadığınız Her Anı Bi..
389,04TL
Vergiler Hariç:389,04TL
* Isinizle ilgili üzüntü ve endiselerinizden hemen kurtulabilirsiniz.* Maddi sorunlardan kaynaklanan üzüntülerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.* Elestirilerden yararlanmayi ögrenebilirsiniz.* Kendinizi fazlasiyla yormaktan kaçinip her zaman genç görünmeyi basarabilirsiniz.* Her gün uyanik geçirdigin..
393,60TL
Vergiler Hariç:393,60TL
Gözden geçirilmiş ve İlaç Kılavuzu eklenmiş yeni basım!İşte size iyi bir haber ! Kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük özgüven saygısı ve depresyonun diğer ‘dipsiz kuyularından’ ilaçsız kurtarabilirsiniz. İyi Hissetmek’te, psikiyatrist Dr. David D. Burns duygularınızı harekete geçi..
507,15TL
Vergiler Hariç:507,15TL
Konularında uzman dünya çapında bilim adamları tarafından hazırlanan bu kitap ilk defa İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayşe Ayçiçeği-Dinn tarafından Türkçeye kazandırılmıştır. Kitap bilişsel psikoloji alanında 16 bölümü içeren oldukça kapsamlı bir eserdir. Hem genel o..
716,64TL
Vergiler Hariç:716,64TL
“Çocugunuzda dikkat eksikligi hiperaktivite bozuklugu var!” Bu cümleyi bir uzmandan ilk kez duydugunuz andan itibaren aklinizdan pek çok soru geçmis olmali:• Acaba doktor dogru teshis koydu mu?• Belki de çocugumun bir sorunu yoktur, acaba sorun ben miyim?• Teshis dogruysa, bundan sonra neler olacak?..
716,64TL
Vergiler Hariç:716,64TL
CLZ404 Enneagram Kendini Bilme Sanatı
%55 İndirim STOK TÜKENDİ
Insanlik varoldugundan beri sorulan bu sorulara cevap bu kez çaglar ötesine uzanan Dogu bilgeliginden geliyor. Üstelik modern Bati psikiyatrisinin tam donanimli laboratuarlarinda islenip pratiklestirilerek...Enneagram... Insanin nasil düsündügü, neler hissettigi, nasil hareket ettigi üzerine 9 farkl..
60,10TL 132,30TL
Vergiler Hariç:60,10TL
CLZ404 Zihin Kontrolü
STOK TÜKENDİ
Etkili ikna teknikleri baska insanlara istediklerinizi yaptirmaniz için kullandigimiz en bilinen yöntem ama sonuçlari net ve her zaman istendigi gibi olmuyor. Bu da insanlari karanlik ve etik disi olsa da baska yöntemlere itiyor. iste zihin kontrolü tam da burada ortaya Çikiyor. Eger bir baskasinin,..
80,64TL
Vergiler Hariç:80,64TL
CLZ404 Danışma Becerileri Üzerine Alıştırmalar
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Psikolojik danismanlik ve klinik psikoloji alaninda temel kaynak kitap kabul edilen Psikolojik Danisma Becerileri’ni tamamlayici nitelikteki bu alistirma kitabi, psikolojik danisma alaninda uzmanlasmak isteyenlere, kisisel gelisim egzersizlerinin yani sira, iletisim becerilerini gelistirme firsati d..
98,20TL 264,60TL
Vergiler Hariç:98,20TL
CLZ404 Mutlu Evlilik Psikolojisi
%60 İndirim STOK TÜKENDİ
Evlilik, ömürlük bir yolculuktur. Bu uzun yolculukta, tahmin edilemeyecek kadar güzel anlar da yasanir, hesaba katilmayan sorunlar da bas gösterir. Önemli olan bir kere kanatlandiktan sonra hep havada kalmayi basarabilmektir. Duyguyla mantigi, askla arkadasligi dengede tutabilen kisiler, bu yolculuk..
98,90TL 245,70TL
Vergiler Hariç:98,90TL
CLZ404 İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Isinizi ne kadar severseniz sevin, hiçbir seyin yolunda gitmedigi günler mutlaka olacaktir. Dale Carnegie'nin bu kitapta yer verdigi, geçerliligi zaman içinde kanitlanmis ögütlerine kulak verirseniz;* Diger insanlarin kendilerini önemli hissetmelerini saglayabilir, üstelik bunu büyük bir içtenlikle ..
119,15TL 327,45TL
Vergiler Hariç:119,15TL
CLZ404 Ruh - İnsan Sanat Edebiyat
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Paracelsus, Sigmund Freud, Richard Wilhelm, Pablo Picasso, ve James Joyce'un şaheseri Ulysses üzerine yazılan denemeler… Jung, bu olağanüstü kişilikleri ve sanat yaratımının kökenlerini kendi psikoloji kuramları vasıtasıyla keşfediyor.Ürün Adı: Ruh - İnsan Sanat EdebiyatÜrün Kodu: 9786059460071Yazar..
119,20TL 327,60TL
Vergiler Hariç:119,20TL
CLZ404 Mutluluk Psikolojisi
STOK TÜKENDİ
Stres ve yönetiminde; duygu, düsünce ve davranis denetiminde beynimizi dogru kullanirsak, mutlu, basarili ve nitelikli yasayabiliriz.Bu yasanti bizim verebilecegimiz kararlara bagli olduguna göre, dünyayi degistirmek yerine kendimizi degistirmeye öncelik vermeliyiz.Bu kitabin amaci, yaygin hastalikl..
255,93TL
Vergiler Hariç:255,93TL
CLZ404 Öfke Dansı
STOK TÜKENDİ
Öfkenin nedenleri ve modelleri üzerinde duran bu kitap, önemli iliskilerde anlamli ve uzun vadeli degisimler gerçeklestirmeyi saglayacak özel stratejiler sunuyor. Kavga ve suçlamayla ya da sessizlik ve duygusal uzaklasmayla disari vurulan Öfkenin, mevcut iliski dinamiklerini neden ve nasil korudugun..
286,65TL
Vergiler Hariç:286,65TL
CLZ404 Ruh Hali
STOK TÜKENDİ
Bu kitap, ruh sagligi konusunda merak edebileceklerinizi derli toplu ve anlasilir bir biçimde sizlere ulastirmak amaciyla hazirlandi. Doç. Dr. Kemal Sayar, hem mutluluk, iyimserlik, hayatin anlami, öfke, kiskançlik, ask, evlilik, çocuk ebeveyn iliskileri gibi konulari; hem de depresyon, panik atak, ..
296,88TL
Vergiler Hariç:296,88TL
CLZ404 Mutlu Beyin
STOK TÜKENDİ
Hormonların hayatımızdaki yerinin farkında mıyız? Serotonin, dopamin, oksitosin ve endorfin hormonlarının her biri ne işe yarıyor? Bu mutluluk kimyasallarını doğal yöntemlerle nasıl salgılayabiliriz? Stres hormonu olarak bilinen kortizolü alt edebilir miyiz? Alışkanlıkları değiştirmek neden bu kadar..
310,59TL
Vergiler Hariç:310,59TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)