Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Psikoloji

Traves Korku imparatoru çocuğunuzun algı düzeyine uygun olarak, profesyonelce yazılmış bir kitap olup, korku duygusunu çocuğunuza normal dozda öğretmiş olacak, korkarak oluşacak travmaları korkutmadan profesyonelce öğrenip,okuyarak eğlenmesine yardımcı olacaksınız.Böylece ilk çocukluk travmalarını d..
26,94TL
Vergiler Hariç:26,94TL
İnsan,her şeye bir hayali olduğunda inanır.Sever , sevilir , güler ve ağlar demeyeceğim.Çünkü aslında hayat, sevip sevilmekten gülüp ağlamaktan ibaret değildir.Mesela yürümeyi ilk öğrendiğinde hep düşersin.Hayata ilk gözünü açtığuında ağlarsın. Sonra büyürsün.İlk çevreyi, sonra da kendini öğrenirsin..
28,74TL
Vergiler Hariç:28,74TL
İnsan doğası gereği özgürdür. İnsan için en önemli duygu özgürlüktür. Zaman içinde herkes özgürlüğünü kaybediyor. Kimisi paranın, kimisi makamın, kimisi eğlencenin, kimisi egonun kölesi oluyor. Gerçek kendiliği yakalayan insan gerçek özgürlüğü, mutluluğu elde edebilir. Sizleri varoluş denizinde, far..
33,27TL
Vergiler Hariç:33,27TL
Varoluşun sonsuzluğunda yüzerken 'sen kimsin, sen necisin, senin özün nedir? sorularına cevaplar aradığımız bu kitapta sizleri 5 bin yıllık mistisizim, tasavvuf bahçesinde ağırlamak istedik. Özlü hikayeleri okurken kendinize kah Himalaya dağlarının eteklerinde, kah Zen bahçesinde yeni açan erik ağaç..
36,57TL
Vergiler Hariç:36,57TL
Sen zaten mutlusun. Çünkü her çocuk mutlu doğar. Ama zamanla mutluluğa giden yollara barikatlar kurarsın. Zamanla mutsuzluk kabus gibi hayatına yapışır. Mistizmin, sufizmin yumuşak, sevimli, tatlı ikliminde kendini arama yolculuğuna hazır mısın? Mutluluğun önündeki engelleri kaldırmak istiyor musun?..
39,51TL
Vergiler Hariç:39,51TL
Güç, antidepresan ve kaygı giderici bir ilaçtır. Çünkü güç, liderlerin beyinlerinde testosteronu artırır; testosteron beyindeki kimyasal haberci dopamini artırarak iyimserliğe, stratejik düşünmeye ve ‘önseziye’ yol açar. Ancak denetlenmemişse veya süresi çok uzunsa, neredeyse kaçınılmaz olarak beyin..
40,95TL
Vergiler Hariç:40,95TL
Ürün Adı: Hiçbir Tesadüf Başarı Değildir..
44,88TL
Vergiler Hariç:44,88TL
Eskinin simyacilarinin metalleri imbikten geçirmek suretiyle aritip damitmaya ve böylelikle bütün metallerin olmak için çabaladiklari seye olus süreçlerini kisaltmaya çalisirken ince bir sanat ve yüksek bir maharetle sürdürdükleri ugras aslinda insanin olgunlasma ve gerçeklesme sürecine de isik tuta..
61,44TL
Vergiler Hariç:61,44TL
Einstein’ın 72. Yaş gününde fotoğrafçılara dil çıkararak verdiği poz işte tam da bunu yansıtıyor. Bu resmin vermiş olduğu mesaja göre Einstein problemlerini çözerken çocuk gibi düşünür, yetişkin gibi karar verirdi. Bir çocuk gibi tüm algılarını evrene açar, hayaller kurar, düşlerden gerçekler tasarl..
69,30TL
Vergiler Hariç:69,30TL
Dört makaleden oluşan Aşkın Psikolojisi'nin ilk makalesinde Freud çocuğun cinselliğin ne olduğunu tam anlamasa da içinde bazı duyguların, özellikle erotik kökenli duyguların etkisini hissetmeye başladığını, özellikle erkek çocuğun annesine karşı olan aşırı sevgisi ve bağlılığının zaman içinde özelli..
69,42TL
Vergiler Hariç:69,42TL
Çocuklar sürekli bir gelisim ve degisim içindedirler. Biz egitimciler ve anne babalar, okul ve ev ortamlarinda onlarin çok degisik alanlardaki kisisel, sosyal, duygusal ve akademik gelisimlerini desteklemek için birincil role sahip kisileriz. Çocuklarla etkilesimleri en yogun olan kisiler olarak, on..
72,45TL
Vergiler Hariç:72,45TL
Çocuklar sürekli bir gelisim ve degisim içindedirler. Biz egitimciler ve anne babalar, okul ve ev ortamlarinda onlarin çok degisik alanlardaki kisisel, sosyal, duygusal ve akademik gelisimlerini desteklemek için birincil role sahip kisileriz. Çocuklarla etkilesimleri en yogun olan kisiler olarak, on..
72,45TL
Vergiler Hariç:72,45TL
Psikanalizin kurucusu, nörolog, psikolog ve yazar Sigmund Freud’un (6 Mayıs 1856 – 23 Eylül 1939), yapısal kuramını geliştirmiş olduğu Ego ve İd’de, ebeveynlerin sosyal ve ahlaki değerlerinin çocuğun ruhsal yaşamına erken dönemlerden itibaren etki ettiğine ilişkin görüşleri yer alıyor.Freud’un Ego v..
73,86TL
Vergiler Hariç:73,86TL
Kitaplarının naziler tarafından yakılması üzerine Londra’ya gitmek için Viyana’yı terk eden Moravya doğumlu nörolog Freud, kişiliğin beş farklı dönemden geçerek gliştiğini öne süren Psikanalitik Kuram’ın kurucusudur…Ürün Adı: Kitle Psikolojisi ve Ego Analizi..
73,86TL
Vergiler Hariç:73,86TL
Sigmund Freud, Birinci Dünya Savaşı patlak verdikten altı ay sonra, 1915’te kaleme aldığı “Savaşın Hayal Kırıklığı” ve “Ölümle İlişkimiz” başlıklı iki denemeden oluşan bu çalışmasında insan doğasına ve topluma yönelik hoşnutsuzluğunu ve hayal kırıklığını ele alıyor. İlk denemede savaş öncesinde Avru..
76,62TL
Vergiler Hariç:76,62TL
Insan türünün kaderiyle iliskili su soruyu sormanin zamani: Uygarligin gelisimi, birlikte yasamanin getirdigi saldirganlik ve kendini yok etme içgüdüsünün sebep oldugu huzursuzlugun üstesinden tamamen ya da en azindan kismen gelebilecek mi? Bu noktada, bugünkü çag belki özel bir dikkat istiyor.Bugün..
89,52TL
Vergiler Hariç:89,52TL
Freud 20. yüzyıldaki büyük savaşları yaşadı, çekilen acılara yakından tanık oldu. Bilim insanı kimliğine yaraşır biçimde, savaşların ardından hem savaşan insanın ruhsal durumunu inceledi, hem de yeni savaşların önlenmesi için çareler aradı. Niçin Savaş? kitabını oluşturan yazılar ağırlıklı olarak Fr..
91,35TL
Vergiler Hariç:91,35TL
Günümüz çocuklarinin en sik etklendigi günümüze ait psikososyal tesirler incelenmektedir.Türkiye'de istatistiklere göre her 100 evliligin %5-7 kadari bosanma ile sonuçlanmaktadir.Kadinlarin artan ekonomik özgürlükleri nedeni ile bosanma sayisinda gün geçtikçe artis olmaktadir.Ürün Adı: Günümüz Çocuk..
95,28TL
Vergiler Hariç:95,28TL
Travma bir bireyi olağan bilinçli yaşamdan koparır, psikolojisini dağıtır, duygularını ya da öfkesini bilinçaltına gönderir, aklını kullanamaz duruma getirir. Çocukluğunda büyük bir travma geçirmiş insanın bu sarsıntısı kalıcı olur. Travma geçirmiş insan, artık bir değer olmaktan çıkmış, toplumun dı..
98,67TL
Vergiler Hariç:98,67TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 264 (14 Sayfa)