Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Bilim İnsanları

Mikroskobun daha icat edilmedigi bir dönemde mikrobu kesfeden ve kanser hastaligini bulan Aksemsettin Hazretleri, ayni zamanda Konstantiniyye’nin manevi fatihidir. Asil ismi Muhammed bin Hamza, lakabi da Akseyh'tir. Evliyanin büyüklerinden Sihabüddin Sühreverdi'nin neslindendir. Soyu, Hz. Ebu Bekir’..
116,70TL
Vergiler Hariç:116,70TL
"Finansın hudutlarına yapılan bu olağanüstü yolculukta Tapscott'lar blokzincir olgusuna yeni bir ışık tutuyor ve bu teknolojinin gücünü ve potansiyelini neden her birimizin daha iyi anlaması gerektiğine dair ikna edici bir argüman ortaya koyuyorlar." Dave McKay, CEO ve Başkan, Kanada Kraliyet Bankas..
502,74TL
Vergiler Hariç:502,74TL
CLZ404 Seydi Ali Reis   Denizlerin Alimi Büyük Amiral
%58 İndirim STOK TÜKENDİ
16. yüzyilin büyük denizcilerinden biridir Seydi Ali Reis. Gerek babasi, gerek büyükbabasi bahriye müstesari olan bu denizci çocugu, kaynaklarda yer alan bilgilere göre 1498 yillarina dogru Istanbul'da dogdu. 1522 yilinda Rodos’un fethine deniz subayi olarak katildi. Kaptan-i Derya Barbaros Hayretti..
48,90TL 116,70TL
Vergiler Hariç:48,90TL
CLZ404 Einstein  Yaşamı ve Evreni
STOK TÜKENDİ
Bir dâhinin bilinmeyen yönleri 20. yüzyilin en önemli kuramsal fizikçisi Albert Einstein’in sira disi yasam öyküsü…CNN Yönetim Kurulu Baskani, Time Dergisi Yazi Isleri Müdürü ve Aspen Enstitüsü Baskani gibi önemli pozisyonlarda görev alan Kuzey Amerikali biyografi yazari Walter Isaacson tarafindan k..
631,05TL
Vergiler Hariç:631,05TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)