Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Teknoloji-Teknik Kitaplar

Çocuklar İçin Kodlama - Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 1
%57 İndirim
Çocuklar İçin Kodlama -Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 1Sevgili öğretmenler ve ebeveynler,Teknolojinin esiri olmayan ama onu etkin kullanan çocuklar yetiştirmek sizler için de önemliyse, elinizde tuttuğunuz bu kitap tam size göre.Teknolojik cihazları ve basit haliyle kullanımlarını kapsayan birço..
Çocuklar İçin Kodlama - Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 2
%57 İndirim
Çocuklar İçin Kodlama -Bilişim Teknolojileri Etkinlikleri 2Sevgili öğretmenler ve ebeveynler,Teknolojinin esiri olmayan ama onu etkin kullanan çocuklar yetiştirmek sizler için de önemliyse, elinizde tuttuğunuz bu kitap tam size göre.Teknolojik cihazları ve basit haliyle kullanımlarını kapsayan birço..
PR Teknoloji Veri ve İçgörüler
%57 İndirim
Teknoloji, veri ve içgörüler, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim işlevini sonsuza dek değiştirdi. Söz konusu değişikliğe uyum sağlayamamak ise yetersizlikten çok bir isteksizlik meselesi haline geldi.Artık teknoloji, veri ve içgörüler daha anlamlı hedefler oluşturulmasına ve performans değerlendi..
Süper Zekâ - Yapay Zekâ Uygulamaları, Tehlikeler Ve Stratejiler
%57 İndirim
Diğer hayvanların güçlü kasları ve pençeleri var, bizimse daha akıllı beyinlerimiz. Genel zekâ bakımından sahip olduğumuz mütevazı üstünlük sayesinde dil, teknoloji ve karmaşık bir toplumsal örgütlenme geliştirmeyi başardık. Bu üstünlük, her kuşağın öncekilerin başarılarına yenilerini eklemesiyle za..
Minecraft 2
%61 İndirim
minecraft ikinci çizgi romanıylahız kesmeden devam ediyor... Çetenin bir okyanus anıtına doğru son maceralarını planladıklarıSonsuzDiyar’a tekrar hoş geldiniz! Ancak büyük maceraları hem oyundaki hem de gerçek hayattaki zorbalar tarafından sekteye uğratılınca Evan, Tyler, Tobi, Candace ve Grace tekr..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)