Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Popüler Bilim

Güney Amerika ne zaman keşfedildi? Beyaz adam(Avnıpalılar) gelmeden önce bu topraklarda hangi medeniyet bulunuyordu? Güney Amerika'yı yeniden keşfetmeye, Portekiz ve İspanyol kâşiflerin yolculuklannı yeniden yaşamaya ne dersiniz? Bu kitap; Avrupa krallarını zengin etmek için Güney Amerika'ya yaptıkl..
44,88TL
Vergiler Hariç:44,88TL
Bu kitabın amacı Tanrı’nın varlığını kanıtlamak değil, bili-min Tanrı’nın olmadığını kanıtlayamayacağını anlatmaktır. Tanrı’nın ne olduğunu bilmediğimizden ve O’nunla ilişki-lendirilen sonsuz güç, sonsuz uzay, sonsuz zaman, son-suz bilgelik, sonsuz sevgi vb. Tanrı ile ilişkilendirebilece-ğimiz derin..
50,76TL
Vergiler Hariç:50,76TL
Bu Bilim Çok Film Kısa ÖzetBu kitapla bilgi koleksiyonunuza neler ekleyeceksiniz?Arşimet’in hamamdaki keşfini…Einstein’ın meşhur dil çıkaran fotoğrafının hikayesini…Süleymaniye Camii’nin avizelerindeki devekuşu yumurtalarının ne işe yaradığını…Hezarfen Ahmet Çelebi’nin Galata Kulesi’nden Üsküdar’a n..
53,88TL
Vergiler Hariç:53,88TL
Öteki hayvanların zihinlerinde neler olup bitmektedir? Bizler gibi düşünüp hissediyorlar mı? Hayvan davranışına ilişkin heyecan verici yeni bulgular, bazı türlerde daha ileri bilinç düzeyinin varlığına işaret ediyor. Yabani vervet maymunları, kendi gruplarında olası tehlikeleri haber verme konusunda..
75,12TL
Vergiler Hariç:75,12TL
İnsanoğlu; var oluşundan bu yana sürekli olarak bir arayış içerisinde olmuştur. Doğayı, evreni keşfetme yolculuğunda birçok araç geliştirmiş, yeni ve farklı gereçleri kullanmayı öğrenmiştir. Son iki yüz yılda ise bilim ve teknoloji adına insanlığın rahatı ve konforu adına birçok icatlar meydana geti..
110,88TL
Vergiler Hariç:110,88TL
Neredeyse yarim yüzyil önce Ankara’da, Dikmen sirtlarinda yalniz bir aliç agaciyla bilge ruhlu bir üniversite hocasi sohbet etmeye baslar. Önce birbirlerini tanir, sonra dereden tepeden konusurlar. Daha çok da aliç agaci anlatir. Atalarindan, geçmisinden, Anadolu’nun her yerine dagilmis akrabalarind..
146,49TL
Vergiler Hariç:146,49TL
Beynimiz, genetik olarak belirlenmiş, her şeyi değil bazı şeyleri öğrenebilen sabit bir yapı zannedilir. Bu yanlış anlayış bütün hayatımızı yönlendirerek kimilerini matematikten, kimilerini müzikten soğutur. Stanford Üniversitesi’nde eğitim profesörü olan ve onlarca yıl inançların ve önyargının eğit..
146,49TL
Vergiler Hariç:146,49TL
Kimi insanlar vardır ki yüzyıllar önce yaşamış oldukları hâlde gönüllere coşku vermeye devam ederler. İşte Mevlana onlardan biri Bu dünyadan ayrılmasının üzerinden yedi yüzyıl geçtiği hâlde o, milyonlarca insana pozitif enerji vermeye, insanların gönüllerini sevgi, neşe ve coşkuyla doldurmaya devam ..
147,27TL
Vergiler Hariç:147,27TL
1900’ların başlarında, Lord Kelvin fizikte artık keşfedilecek bir şey kalmadığını öne sürdü. Sadece birkaç yıl sonra, Einstein görelilik teorisiyle dünyamıza dair o güne kadar oluşmuş bilgiyi tersyüz etti. Ardından 1980’lerde Stephen Hawking kuramsal fiziğin sonuna geldiğimizi, her şeyi açıklayan te..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
Einstein meshur bulmacasini çocukken tasarlamisti. Bes komsu ve bir balik hakkindaki bu hain problem öyle akillicaydi ki Einstein bu soruyu her elli kisiden yalnizca birinin çözebilecegini öne sürmüstü. Ama bu sadece baslangiç...Bu kitapta, simdiye dek tasarlanmis en sasirtici zihin açicilarla karsi..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
Ünlü Einstein Bulmacasi için bu sadece baslangiç demistik. Artik bu akil oyununu bir üst seviyeye tasimanin vakti geldi. Su ana kadar 15 baski yapan EINSTEIN BULMACASI'nin devami olan bu kitaptaki mantik bulmacalari ve felsefi zekâ oyunlari sizi fena halde sasirtmak, algilariniza meydan okumak ve dü..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
Hepimiz kimyayı, beyaz önlük ve bir sürü teknolojik alet eşliğinde laboratuvarda yapılan ya da anlaşılan bir bilim zannederiz. Bu kimi zaman önyargılarımızdan, kimi zaman çevremizi yanlış yorumlamamızdan, kimi zaman da bilgi eksikliğimizden kaynaklanır. İşte Normal Şartlar Altında sizleri, kimyanın ..
180,63TL
Vergiler Hariç:180,63TL
İŞTE BUNLAR HEP BİLİM, kitap süsü verilmiş çılgın bir bilim panayırı. Dans eden kibritler, patates delen pipetler, bükülebilen ışık, sıcak buz ve daha onlarca öğrenmesi kolay, unutması ise neredeyse imkânsız bilim numarası.Bilimin sınıflarla kısıtlı kalamayacak kadar havalı bir mevzu olduğunu bilen ..
192,78TL
Vergiler Hariç:192,78TL
İşte Bunlar Hep Mitoloji’ye hoş geldin! Elindeki kitap, mitoloji dünyasına ve büyüleyici hikâyelere giriş biletin!Mısır’ın her şeye gücü yeten tanrılarıyla, Eski Yunan’ın kudretli Titanlarıyla ve birbirinden gizemli canavarlar, yaratıklar, vampirlerle tanış. Gizemli Atlantis adasını ziyaret et. Önc..
192,78TL
Vergiler Hariç:192,78TL
Hastalık söz konusu olduğunda, bazen son yalnızca başlangıçtır. İyileşme ve nekahet sözcükleri yaşamımızın çeperinde yer alır, ta ki biz onlarla gerçek anlamda yüzleşmek zorunda kalana kadar. İyileşme yolculuğuna çıktığımızda sağlığa ve mutluluğa dönüş yolunun çoğu zaman düşündüğümüzden daha uzun ve..
192,78TL
Vergiler Hariç:192,78TL
2016 yılının BBC Reith derslerinde Stephen Hawking, bütün bir ömür süren araştırmalarını on beş dakika içinde aktarma gibi gerçekten zorlu bir meydan okumayı kabul etti. Bu çok kısa süren derslerde Hawking, evrenin gizemlerini ortaya sererken, kara delikleri anladığımız takdirde uzayzamanın sırların..
196,26TL
Vergiler Hariç:196,26TL
Pandemi, dijital teknolojik değişimleri bir gecede hızlandırdı ve böylece NFT'ler gerçek ticaretin içinde meşru bir iş haline geldi. Peki bizler parasız ve bankasız bankacılık, kripto varlıklar, token, blokzincir, sanal piyasa kavramlarını ne kadar tanıyoruz?Nedir Bu NFT?, teknik bir arka plana ihti..
196,26TL
Vergiler Hariç:196,26TL
Andrés Gomberoff bilim hazzını ve tutkusunu her okuyucuya aşılayacak olan bu kitapla, bizi fizik ve matematiğin kötü birer okul anısı değil de son derece büyüleyici alanlar olduğunu keşfetmeye davet ediyor.Bilim insanlarının bilimi öğretme ve anlatma biçimleri sebebiyle bilimsel konulara önyargı gel..
219,06TL
Vergiler Hariç:219,06TL
“Dr. Nikki Stamp branşına öylesine âşık ki, şu muhteşem ama hâlâ gizem dolu organ: insan kalbi.”Dr. Michael Mosley“Hazırlanın! Kalbinizin nasıl attığını ve her bir atışın ne kadar paha biçilmez olduğunu göreceğiniz bir yolculuğa çıkıyoruz.”Oyuncu Debbie Reynolds, sevgili kızı Carrie Fisher’dan bir g..
225,24TL
Vergiler Hariç:225,24TL
Popüler bilim ustası Brian Clegg'in Ne Olduğunuzu Düşünüyorsunuz?’u, sizi siz yapan şeyin biliminde sizi eğlenceli bir tura çıkarıyor. Atom seviyesinden, yaşam ve enerjiye, genetikten kişiliğe kadar, sizi oluşturan milyarlarca parçacığın nasıl ortaya çıktığının peşine düşüyor.• Kesinlikle kraliyet s..
245,70TL
Vergiler Hariç:245,70TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 114 (6 Sayfa)