Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Akımlar

CLZ404 Deliliğe Övgü
%56 İndirim STOK TÜKENDİ
Desiderius Erasmus (1469-1536) Rönesans’ın ateş gemisi ve hümanizmin düşünsel önderidir. Hepsinden önemlisi, güçlüye bağlanmayı reddeden özgür düşüncenin öncülerinden biridir. Barıştan yana kimliğiyle öne çıkan Erasmus, mezarına muli cedo (geri çekimek yok) yazdıracak kadar da onurlu bir adamdır. De..
40,45TL 91,35TL
Vergiler Hariç:40,45TL
CLZ404 Metafizik Nedir?
%59 İndirim STOK TÜKENDİ
Havf hiçliği ifşa eder. Havf içinde boşlukta yüzüyoruz. Daha açıkça: Varlık bütünlüğü ile kayıp eridiği için havf bizi boşlukta dolaştırıyor. Biz de birlikte kendimizden sıyrılıyoruz. Bu suretle bizzat biz -varolan insanlar- varolanın ortasında kendimizden geçip eriyoruz. Bunun içindir ki esas bakım..
54,10TL 132,30TL
Vergiler Hariç:54,10TL
CLZ404 Varoluş Felsefesi /Hareket Felsefesi
STOK TÜKENDİ
Asrimizda tesirlerini bütün felsefe âlemine hatta bütün düsünce dünyasina yayarak genisleten varolus felsefesinin dogusu geçen asrin baslarindandir. Hatta onun hazirliklarini Pascal'da bulmak kabil oluyor. II. Cihan Harbi'nden sonra pek acayip anlayislara yol açan bu felsefenin esasi sudur. Eski Yun..
121,29TL
Vergiler Hariç:121,29TL
CLZ404 Aptallığın Övgüsü (Bez Ciltli)
STOK TÜKENDİ
Rönesans Dönemi’yle ortaya çıkan hümanizm akımının en büyük temsilcilerinden biri olan Erasmus, bu kitabı yazarken neye niyetlenmişti? Kulaklarımızın uzun zamandır aşina olduğu gibi “Delilik” miydi (insania) yoksa “Aptallık” mıydı (stultitia) kastettiği?Aptallık yani saflık ve içtenlik, iyi niyet ve..
154,29TL
Vergiler Hariç:154,29TL
CLZ404 Candide ya da İyimserlik
STOK TÜKENDİ
Aydınlanma döneminin en etkin yazarı Voltaire, feslefeden şiire, oradan masala kadar çeşitli kültürel ürünler vermiş, insanlığın daha aydınlık bir yol almasında önemli bir rol oynamıştır. Onun tüm kavgası, dogmatik ve önyargılı inançların geri plana itilmesi, insan düşüncesinin öne çıkmasıdır. Candi..
171,75TL
Vergiler Hariç:171,75TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)