Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Yabancılar için Türkçe

This book is designed for English-speaking students of any age who set out to learn modern Turkish for social, business and casual purposes in adult environments. It aims to give you a solid foundation on which to build, so that you can recognize, understand and begin to use the basic patterns of mo..
323,19TL
Vergiler Hariç:323,19TL
Üniversite Öğrencileri Ve Yetişkinlerin +a1/a2 Seviyesinden İtibaren Konuşma Odaklı İş İngilizcesi Ve Genel İngilizce Eğitiminde, Ulusal Ve Uluslararası Akademik Sınavlara Hazırlık Aşamasında Profesyonel Yardım Alabilecekleri, Özgün İngilizce Dil Materyalleri İçeren Bir Çalışma Kitabıdır.Ürün Adı: G..
448,89TL
Vergiler Hariç:448,89TL
CLZ404 Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye (Arapça Kolay Siyer) Başlangıç Seviye
%47 İndirim STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye (Arapça Kolay Siyer) Başlangıç SeviyeÜrün Kodu: 9786057753007Yazar: Hassan Abdulkader Said YoussefBasım Yılı: 2019Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 48Kağıt Cinsi: 2. HamurÇevirmen:..
27,33TL 51,99TL
Vergiler Hariç:27,33TL
CLZ404 Accounting Engineering And Space Accounting
%63 İndirim STOK TÜKENDİ
Technological developments have continually reshaped occupations over the past two centuries, and they have done so since the lndustrial Revolution. However, the speed with which automation technologies are evolving today is unprecedented and disruptive to our world of work. The accounting professio..
96,78TL 260,34TL
Vergiler Hariç:96,78TL
CLZ404 Araplar İçin Türkçe Konuşma Kılavuzu
STOK TÜKENDİ
Bu kitap, turizm, ticaret ve egitim amaciyla Türkiye’ye gelen ve bir süre kalan Arap Misafirler için hazirlandi. Bu kitapla, herhangi bir Arap sahis, Türklerle karsilasmasinda, günlük hayatta zaruri ihtiyaçlarini tercüman veya turist rehberi olmadan karsilayabilir. Kitap, otele gitmek, otelde ikamet..
103,95TL
Vergiler Hariç:103,95TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)