Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Rehber Kitaplar

Elinizdeki bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan olusan Hacivat ve Karagöz ile Degerler Egitimi seti ögretmenlerin bir yandan kendi derslerin islemeye devam ederken bir yandan da degerler egitimine katkida bulunmalarin saglayacak bir içerige sahiptir. Ürün Adı: Adalet / Hacivat ve Kar..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Ürün Adı: Öz Denetim / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Ürün Adı: Sabır / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Ürün Adı: Saygı / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Elinizdeki bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan olusan Hacivat ve Karagöz ile Degerler Egitimi seti ögretmenlerin bir yandan kendi derslerin islemeye devam ederken bir yandan da degerler egitimine katkida bulunmalarin saglayacak bir içerige sahiptir. Ürün Adı: Yardımseverlik / Haciva..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Hiperaktivite ve Dikkat Eksikligi problemi yasayan Boga Bogaç, Suda Sude ve Hiper Efe günün birinde Kirmizi Karinca ile karsilasirlar. Kirmizi Karincanin onlara yaptigi egitim koçlugu sayesinde dikkatlerini toplamaya odaklanmayi ve konsantre olabilmeyi ögrenirler. Ayni zamanda, beyinlerinin her iki ..
223,50TL
Vergiler Hariç:223,50TL
Ahlak Egitimi, Durkheim’in Sorbonne Üniversitesi’nde 1902–1903 ögretim yilinda verdigi dersleri bir araya getiren bir kitaptir. Durkheim, bu dersleri Bordeaux Üniversitesi’ndeki derslerinde de tekrarlamisti. Ahlak egitimi, Durkheim’in özellikle üzerinde durdugu bir konu olarak görünmektedir.Toplam o..
230,19TL
Vergiler Hariç:230,19TL
Ahmet Şerif İzgören’in yeni kitabı Masallarda Bir Peri Çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta Öğretmen raflardaki yerini aldı. Öğretmen, aile, öğrenci, sistem ve ülke kültürü başlıklarında eğitim sistemini irdeleyen İzgören, kitabında sistemin tüm paydaşlarına öneriler sunuyor. Ülke geleceğiyle ilgili en ön..
243,81TL
Vergiler Hariç:243,81TL
Alternatif Eğitim Dergisi’nin dosya konusu 2. Uluslararası Alternatif Eğitim Sempozyumu. Bu sayıda 2. Uluslararası Alternatif Eğitim Sempozyumu’nda öne çıkan tartışmaları sizinle paylaşmaya çalıştık.Ürün Adı: Alternatif Eğitim Dergisi 12 Alternatif Eğitim Sempozyumu..
368,55TL
Vergiler Hariç:368,55TL
Bundan neredeyse yüz elli sene önce bir tıp hekimi olan Montessori, mezun olur olmaz, çok genç yaşta zihinsel engelli çocuklarla çalışmaya başlar. Muazzam bir gözlem yeteneği olan bu genç hekim, zihinsel engelli çocuklara uyguladığı eğitim metoduyla onları, yaşıtları diğer çocuklarla öğrendikleri üz..
368,55TL
Vergiler Hariç:368,55TL
CLZ404 Öz Güven / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi
%54 İndirim STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Öz Güven / Hacivat ve Karagöz ile Değerler EğitimiÜrün Kodu: 9786055168674Yazar: Elif AkardaşBasım Yılı: 2015Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 16Kağıt Cinsi: 1. Hm. KağıtÇevirmen:..
36,04TL 78,12TL
Vergiler Hariç:36,04TL
CLZ404 Sorumluluk / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi
%54 İndirim STOK TÜKENDİ
Elinizdeki bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan olusan Hacivat ve Karagöz ile Degerler Egitimi seti ögretmenlerin bir yandan kendi derslerin islemeye devam ederken bir yandan da degerler egitimine katkida bulunmalarin saglayacak bir içerige sahiptir. Ürün Adı: Sorumluluk / Hacivat ve..
36,04TL 78,12TL
Vergiler Hariç:36,04TL
CLZ404 Sosyal Hizmet ve Maneviyat
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Manevî sosyal hizmet, hizmetten yararlananların ruhî ve bedenî, maddî ve manevî bir bütünlük arz ettikleri hakikatini rehber edinir. Bu bakımdan sosyal hizmet, bireylerin mensup olduğu toplumun inancına, dinine, gelenek ve göreneklerine, kısacası bu unsurları ihtiva eden kültürüne duyarlı olmak duru..
74,84TL 194,52TL
Vergiler Hariç:74,84TL
CLZ404 Dostluk / Hacivat ve Karagöz ile Değerler Eğitimi
STOK TÜKENDİ
Elinizdeki bulunan bu kitapla birlikte toplam sekiz kitaptan olusan Hacivat ve Karagöz ile Degerler Egitimi seti ögretmenlerin bir yandan kendi derslerin islemeye devam ederken bir yandan da degerler egitimine katkida bulunmalarin saglayacak bir içerige sahiptir. Ürün Adı: Dostluk / Hacivat ve Ka..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
CLZ404 Okulda Akran İstismarı
STOK TÜKENDİ
Ögrenciler arasinda yasanan akran istismari yeni bir sorun degildir. Ne yazik ki bu sorun ülkemizde henüz tam olarak tanimlanabilmis dahi degildir. Bu kitabi derlemekteki amacimiz ögretmenleri, okul rehberlik servislerini, velileri, ögrencileri, çocuk ve ergen ruh sagligi çalisanlarini bu sorunlu da..
105,54TL
Vergiler Hariç:105,54TL
CLZ404 Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 6 - Dostluk
STOK TÜKENDİ
Degerler egitimi ögretmenden idari personele, anne babadan servis sürücüsüne uzanan, ögrenciyle muhatap olan her bireye çesitli düzeylerde sorumluluk yükleyen bir çalismadir. Bu anlayisla, Karakter Okulu Programi kapsaminda aileler için, ögretmenler için ve ögrenciler için çesitli ürünler hazirlanmi..
263,67TL
Vergiler Hariç:263,67TL
CLZ404 Perese Değerler Eğitimi Öğretmen Kitabı 8 - Sabır
STOK TÜKENDİ
Degerler egitimi ögretmenden idari personele, anne babadan servis sürücüsüne uzanan, ögrenciyle muhatap olan her bireye çesitli düzeylerde sorumluluk yükleyen bir çalismadir. Bu anlayisla, Karakter Okulu® Programi kapsaminda aileler için, ögretmenler için ve ögrenciler için çesitli ürünler hazirlanm..
263,67TL
Vergiler Hariç:263,67TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)