Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Diğer

Dik temel harflerle standart renkli Yazı Defteri Yeni1. Sınıf Müfredata uygun satır aralıklarına göre hazırlanmıştır.Ürün Adı: Dik Temel Harflerle Standart Renkli Kareli Yazı Defteri..
52,92TL
Vergiler Hariç:52,92TL
Ürün Adı: Renkli Standart Kare Çizgili Yazı Defteri A4 Ebat..
56,70TL
Vergiler Hariç:56,70TL
Ürün Adı: Karatay İlköğretim İlk Atlas..
62,85TL
Vergiler Hariç:62,85TL
Milletvekili, Milli Egitim Bakani, Tercüme Bürosu ve Türkiye Is Bankasi Kültür Yayinlari’nin kurucusu, Köy Enstitüleri’nin fikir babasi, tarihçi, musikisinas, edebiyatçi, egitimci ve gazeteci... Cumhuriyet tarihinin en önemli isimlerinden Hasan-Âli Yücel’in hemen siralanabilecek unvan ve özellikleri..
93,75TL
Vergiler Hariç:93,75TL
Tebrikler! 9 aylık heyecanlı bekleyişin sonuna geldiniz. Bebeğinizi artık kucağınıza almak üzeresiniz. Bu dönemde ebeveynlerin aklında pek çok soru olur. Doğum sonrasında neler yapmalıyız? Bebeğimizi büyütürken nelere dikkat etmeliyiz? Mutlu Bebek Uzmanı heyecanlı anne-babaların bu sorularına cevap ..
94,50TL
Vergiler Hariç:94,50TL
PAS Serisi 7+ Yaş STEMA Kitabım7+ Yaş STEMA Kitabım’da STEM-A eğitim sisteminin temalarına uygun olarak fen, teknoloji, mühendislik, matematik ve sanat alanlarında birbirinden eğlenceli bulmacalar yer almaktadır. Bu bulmacalar üretici düşünme, algoritmik düşünme, analitik düşünme becerileriyle zekâ ..
106,32TL
Vergiler Hariç:106,32TL
PAS Serisi 8+ Yaş STEMA Kitabım8+ Yaş STEMA Kitabım’da STEM-A eğitim sisteminin temalarına uygun olarak fen, teknoloji, mühendislik, matematik ve sanat alanlarında birbirinden eğlenceli bulmacalar yer almaktadır. Bu bulmacalar üretici düşünme, algoritmik düşünme, analitik düşünme becerileriyle zekâ ..
106,32TL
Vergiler Hariç:106,32TL
PAS Serisi 7+ Yaş Eğlenceli Soru AtölyesiEğlenceli Soru Atölyesi kitabında birbirinden eğlenceli ve öğretici 150 soru bulunmaktadır.Kitapta çocukların sosyal, duygusal, dil ve zihinsel gelişimini artıran; algılama, kavrama, odaklanma, konsantrasyon, hatırlama, anlama, anlamlandırma, muhakeme, hayal ..
126,00TL
Vergiler Hariç:126,00TL
PAS Serisi 7+ Yaş Mantık Bulmacaları ve AlgoritmaMantık Bulmacaları ve Algoritma kitabı, ilkokul dönemindeki çocuğunuzun bilişsel yeterlilikleri ve üst düzey düşünme becerilerini geliştirmek için ideal bir kaynaktır. Kitaptaki eğlenceli bulmacalar ile çocuğunuza okuduğunu anlama, anladığı problemi o..
126,00TL
Vergiler Hariç:126,00TL
Ürün Adı: Dünya Okulu - Eğitimi Yeniden Düşünmek..
156,24TL
Vergiler Hariç:156,24TL
Ürün Adı: Karatay Türkçe Resimli Sözlük..
161,61TL
Vergiler Hariç:161,61TL
Scratch JRAnaokulu ve ilkokul öğrencilerine temel algoritma ve kodlama becerilerini eğlenceli bir yol ile kazandırmak amacıyla hazırlanan bu kitap ebeveyn ve öğretmenlere rehber niteliğindedir. “Çocuklar için programlamaya nereden başlayabiliriz?” sorusunun cevabı bu kitaptır. Çocukların öğrenmeye v..
164,43TL
Vergiler Hariç:164,43TL
Okul Ajandası 2022-2023Meraklı çocuklar, gençler ve velilerin eğitim öğretim yılını planlarken yararlanmaları amacıyla alanlarında uzman, çocuklara ve gençlere ilham veren yazarlar ile hazırladığımız Okul Ajandası,1 Eylül 2022 tarihiyle başlar, bir sonraki senenin Eylül ayına kadar devam eder.Okul A..
196,92TL
Vergiler Hariç:196,92TL
Tuvalet İletişimiAnne Sütünün ÖnemiEmzirme EğitimiSağlıklı UykuDoğa, Sizi Ve Bebeğinizi Korumak İçin Tasarlandı.Ukraynalı biyolog Prema Sundari bu kitabında hamilelik, doğum ve doğum sonrası bebek bakımı hakkında ebeveynlere rehberlik ediyor. Geleneksel yöntemlerin unutulduğu, kimyasalların hayatımı..
215,46TL
Vergiler Hariç:215,46TL
4 ilâ 6 yaşlarındaki çocukların devam ettiği bir sınıfa hoca oldun. Heyecanlısın. Neler olacak sınıfta merak ediyorsun? Kaygılısın. Neyi ne kadar anlatacağını bilemiyorsun. Şaşkınsın. Hem çocukların merakları törpülenmesin istiyorsun hem sınırlarını iyi çizmek istiyorsun. Ümitlisin. Öğrencin oyuncağ..
222,90TL
Vergiler Hariç:222,90TL
Nöropsikiyatrist Daniel Siegel ve beyin temelli ebeveynlik uzmanı Tina Payne Bryson, Bütün-Beyinli Çocuk’tan yola çıkarak bütün-beyin ilkelerini uygulama konusunda yardımcı olacak bir uygulama rehberi hazırladı. Bütün-Beyinli Çocuk Uygulama Rehberi, okurların yalnızca kendi ebeveynlik yaklaşımlarını..
260,82TL
Vergiler Hariç:260,82TL
Zihin bedeni etkiler, bunu biliyoruz.Bir melodiyletüylerimizdiken diken olur,bir görüntü karşısındagözyaşıdökeriz ve bir temaskalp atışlarımızıdeğiştirir.Ama soruzihin bedeni iyileştirebilir miolduğunda, umut taciri yeni çağ guruları tarafından istila edilmiş, bırakın inanmayı, üstüne kafa yormanın ..
260,82TL
Vergiler Hariç:260,82TL
Ömer Adıgüzel, tarihsel süreç içinde yaratıcı dramanın öncülerinden ilk uygulayıcılarına, Türkiye'deki öncülerin deneyimlerinden ve kuramlarından kimi ülkelerde sürdürülen uygulamaların karşılaştırmalı örneklerine uzanıyor. Eğitimde yaratıcı drama alanında, kuram ve uygulamada karşılaşılan sorunları..
273,42TL
Vergiler Hariç:273,42TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 66 (4 Sayfa)