Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Dil Eğitimi

English Word Wheel (Kelime Çarki) ve Verb Wheel (Fiil Çarki) ikisi bir arada.Kolay,Pratik,Bir yüzünde; 90 tane Düzensiz Fiil’in Present, Past, Present Participle ve Past Participle halleri ve birlikte kullanildiklari zamanlarla Fiil ÇekimleriDiger Yüzünde; 81 tane Ingilizce Isim’in resmini Ingiliz..
36,54TL
Vergiler Hariç:36,54TL
Çalismamiz özel ve patentli bir açilima sahip olup, açildiginda iki tarafli kullanima sahiptir.Bir tarafinda; En sik kullanilan kelimeler ve temel bazi cümleler olup, diger tarafinda ise; Yine temel diyaloglarin bulundugu küçük bir hikaye bulunmaktadir.Boyut, içerik ve fiyat olarak son derece uygun,..
39,06TL
Vergiler Hariç:39,06TL
Ürün Adı: Just İdioms İn Context..
63,96TL
Vergiler Hariç:63,96TL
1000’ den fazla Phrasal Verbs, yalin Ingilizce tanimi ve örnek cümlesi ile verilmistir. Tasinmasi kolay bir basucu kitapçigidir.Ürün Adı: Just Phrasal Verbs..
63,96TL
Vergiler Hariç:63,96TL
Ingilizce’ deki tüm zamanlar, bu cep kitapçigi içinde özetlenmistir.Örnek ve alistirmalarla zenginlestirilmistir. Zamanlarla sorununuz kalmayana kadar cebinizden veya çantanizdan eksik etmeyiniz. Ingilizce’ de zamanlar, sizin için sorun olmaktan çikacaktir. Ürün Adı: Just Tenses in English..
63,96TL
Vergiler Hariç:63,96TL
1000’ den fazla Ingilizce kelime, Türkçe karsiliklari ve Ingilizce zit anlamlari ile verilmistir.Kelimeyi ögrenirken zit anlamlarini da ögrenmeniz Ingilizce kelime bilginizi de zenginlestirecektir. Ürün Adı: Opposites (Antonyms) / Zıt Anlamlı Kelimeler (Cep Boy)..
63,96TL
Vergiler Hariç:63,96TL
Ürün Adı: İfred The Liar Beginner Step 2..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
Ürün Adı: Jarud The Worm Beginner Step 2..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
LOOPSEES Loopsees are tiny creatures who make it snow with snowblowers. One day their snowblower breaks down. Three friends find out why the machine has broken down. LOOPSEE’LER Loopsee’ler kar makinalari ile kar yagdiran minik yaratiklardir fakat bu sevimli yaratiklarin kar makinasi bozulur. Makina..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
Ürün Adı: Naughty Dwarf Beginner Step 2..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
SELFISH GREEN Taur and Karji cannot decide on which color is the best. They set on a journey to solve the mystery of the green rainbow. They arrive at the land of colors after a tiring journey and meet green and selfish Kuful and his friends. BENCIL YESIL KUFUL Taur ve Karji hangi rengin daha güzel ..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
SPONGE HUNTER Arleen is a lonely girl who earns her life by hunting sponge. One day while she is hunting, she realizes some pirates kidnapping someone and decides to rescue that person. This decision she makes, drags her into an adventure and leads her to dragons and magical swords. SÜNGER AVCISI Ar..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
THE APPLE SHAKE Zeul and Budha drop an apple to the bottemless underground caves. They cannot decide on who is going to take the apple and cause worldwide earthquakes. They meet the giants there and teach them a lesson they will never forget. YERI SARSAN MEYVELER Zeul ve Budha’nin düsürdügü elma yer..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
THE BROKENHEARTED STAR What would you do if you found out one morning that the sun has disappeared? Gija and Sasan wake up to such a morning and set on a long journey to find the lost sun. They reach the place where the sun sets and try to convince the heart-broken sun to shine again. KALBI KIRIK YI..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
THE GLASSMAKER Aden takes the broken glasses to the store he bought them. The store owner does not take them back, but sends them back to the manufacturer. Aden sees how glasses are made and meets the lazy glass maker Lörp there. CAM YAPICISI Aden evdeki kirik bardaklari aldigi dükkana geri götürür...
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
Ürün Adı: Yogog The Thunder Ogre / Beginner Step 1..
71,82TL
Vergiler Hariç:71,82TL
Ürün Adı: Dil Kartlarıyla Kolay Osmanlıca..
83,16TL
Vergiler Hariç:83,16TL
Beginner 116 English WordsBeginner 116 English Words kartları, başlangıç seviyesinde İngilizce eğitim için gerekli 116 kelimeden ve 60 karttan oluşmaktadır. İsim, fiil, zamir gibi farklı türlerde kelimelerin yer aldığı kartlarda, kelimelerin anlamları ve telaffuzları da bulunmaktadır.Bu kartlar ile ..
102,39TL
Vergiler Hariç:102,39TL
Elementary 116 English WordsElementary 116 English Words kartları, temel seviyede İngilizce eğitim için gerekli 116 kelimeden ve 60 karttan oluşmaktadır. İsim, fiil, zamir gibi farklı türlerde kelimelerin yer aldığı kartlarda, kelimelerin anlamları ve telaffuzları da bulunmaktadır.Bu kartlar ile İng..
102,39TL
Vergiler Hariç:102,39TL
Ürün Adı: Arapça Yazı Defteri..
107,73TL
Vergiler Hariç:107,73TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 131 (7 Sayfa)