Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Divan Edebiyatı

Sevgili Peygamberimizin âşıkları, O'nun güzel ahlakını asırlar boyunca saf, temiz hislerle kaleme aldıkları; mana içinde mana yüklü beyitlerle, kıtalarla anlattılar. Eskiden olduğu gibi bugün de, yarın da bu aşk, bu muhabbet hiç bitmeyecek.Edebiyatımızın ilk öncülerinden günümüze kadar gelmiş, geçmi..
127,89TL
Vergiler Hariç:127,89TL
Ürün Adı: Şemsiyye Risalesi (Er-Risaletü'ş-Şemsiyye)..
137,04TL
Vergiler Hariç:137,04TL
Bir bütün idim ben Leylâ ile. Sense Leylâ’yim diyorsun. Sen Leylâ isen eger; beni yakmaya hayalin yeter, takatim yok sana kavusmaya. Varligi olmayan bir zerreye aynadan ne fayda? Canim gideli hayli zamandir, cismindeki bir baska candir; bir özge candir. Sensin beni benden ayiran, uzaklastiran. Ben y..
143,34TL
Vergiler Hariç:143,34TL
Osmanlıda at, pek çok diyarda olduğu gibi yüksek statülü hayvandır. Buna karşılık eşek, tıpkı amcazâdesi katır, alçakgönüllü bir statüyü temsil ediyordu. Çilekeş, dayanıklı hizmetkâr. Anırması sevilmemiş, tepmesinden çekinilmiş, inatçılığından yakınılmış, ola ki bu ayrıksılıkları nedeniyle durmadan ..
143,34TL
Vergiler Hariç:143,34TL
İçinde bulunduğumuz modern çağda öyle bunaldık, modern kültür adıyla savrulduğumuz kültürsüzlük içinde öyle daraldık ki âsûde zaman ve mekânlardan bir teselli arar olduk. Hayhuy içinde hayatın manasını da lezzetini de yitirip yarış atı gibi sadece koşuyoruz.Edebiyatımızın gelmiş, geçmiş söz ustaları..
164,43TL
Vergiler Hariç:164,43TL
Ürün Adı: Kelam İlmine Yönelik Eleştiriler..
338,01TL
Vergiler Hariç:338,01TL
MEVLANÂ’NIN EN GÜZEL SÖZLERİNDEN OLUŞAN KART SETİNİ SEVDİKLERİNİZE ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ.Hz. MevlânaBüyük veli, şair, mutasavvıf, aşk ve gönül ehli. Eseri kadar hayatıyla yüzyılları aydınlatan manevi önderlerimizden biri.Şiirleri hikmetleriyle ruh ve gönül köklerine seslenmeye ve umudu her daim yaşa..
870,99TL
Vergiler Hariç:870,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)