Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Diğer

Kendisini dünyaya getiren doktorun unvanını alan Doktor Marriged, baba mesleği olan seyyar satıcılığı devam ettirmekte; karısı ve küçük kızları Sophy ile birlikte yoksul bir hayat sürdürmektedir. Annesinden sürekli dayak yiyen Sophy’nin; gördüğü şiddet, reddedilme duygusu ve sevgi eksikliği; küçük k..
37,80TL
Vergiler Hariç:37,80TL
Esasen en güzeli 2014 ve 2015'i hiç hatirlamamak, mümkünse yasanmamis saymak ama illa hatirlamak isteyenler için elde bulunan en iyi malzeme bu degerli okurlar. Maalesef durum böyle. Daha iyisi varsa getirin biz de alalim...-Zaytung Pazarlama Departmani-"Hepsi yalan, Zaytung gerçek. O olmayaydi düny..
51,03TL
Vergiler Hariç:51,03TL
Müjde kardeş, müjde! Bu hoyrat erkeklerin ellerinden artık kurtuluyoruz.-Hayrola hanım ne olmuş?-Ne olacak? Hukukça erkeklerden üstün oluyoruz. Bundan sonra kocalarımız ile sen, sen; ben, ben ah neydi o çektiklerimiz. İllallah efendim.-Kim söyledi? Yanlış bir şey olmasın?-Artık bunun yanlışı manlışı..
55,44TL
Vergiler Hariç:55,44TL
1855 yılında ilk kez Musee des familles dergisinde yayımlanan Buzullar Arasında Bir Kış, okuru Dunkerque’ten dondurucu Grönland’a uzanan, aşk ve dostluk uğruna girişilen heyecan ve gerilim dolu bir maceraya davet ediyor. Bu kısa ama çarpıcı öyküde, büyük macera romanlarının barındırabileceği bütün u..
62,49TL
Vergiler Hariç:62,49TL
Süleyman Çelebi (1351-1422): Bursa’da kültürlü bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur, taşıdığı “çelebi” unvanı da eğitim görmüş bir kişi olduğuna işaret eder. Yaşamı hakkındaki bilgiler yetersiz ve çelişiktir. Doğum tarihi en meşhur eseri Vesîletü’n-Necât’ı yazdığı 1409 yılında altmış yaşında olduğunu..
62,49TL
Vergiler Hariç:62,49TL
Dünya yasami, bir iradeye göre gerçeklesmektedir. Birisi, dünyanin ve bizim hayatimiz araciligiyla kendine özgü bir eser yapiyor. Bu iradenin anlamim kavramak gibi bir ümit beslemek istiyorsak, her seyden önce onun gereklerini yerine getirmek ve bizden istenenleri yapmak zorundayiz. Eger, benden bek..
63,51TL
Vergiler Hariç:63,51TL
XII.yüzyilda, Akitanya'dayiz... Soylu bir ozan, Jaufre Rudel, zevk ve eglenceye doymus, böylesi bir yasam sürmekten bikmis; uzak, ari ve sonsuz bir aski düslüyor... Kusursuz, düssel bir kadini anlatiyor dizelerinde. Ve günün birinde, denizler ötesinden gelen Gezgin, bu imgenin gerçekten yasadigini h..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Çünkü ben, sahici deniz sancılarıyla doğmuş bir dağım. Bu yüzden kuş gibi sevemiyorum, konduğum dal çatırdıyor. Bir dağın kanat çırpması zor, ağlaması da. Bazen, burnuma havuç takıyor bir çocuk, gözlerime kömür; işte o zaman ağlıyorum. İnsanlara bakılırsa gülmem gerek.Habersiz Dağ, geçmişle, ayak ba..
115,29TL
Vergiler Hariç:115,29TL
Konfeksiyoncu kızı Aysel, Neşet Ertaş¸, kışkırtıcı sloganlar, indirilen tabelalar, hutbeye şiirsiz başlayamayan imamlar, Karadeniz ve Led Zeppelin, kurulan ve kapatılan teşkilatlar, kapatılan teşkilatlar, kapatılan teşkilatlar...Gezegenin Tamahkâr Çocukları, ac¸ karnına köy köy gezen gençleri, sanay..
122,85TL
Vergiler Hariç:122,85TL
Hikâye ve roman yazarı, şair, fikir ve siyaset adamı, asker, öğretmen… yönüyle Tanzimat’tan sonraki Türk edebiyat ve düşünce dünyasının önemli şahsiyetleri arasında gelir Ömer Seyfettin. 36 yıl gibi kısacık bir ömre birçok eser sığdırabilmiş bu üretken yazar her şeyden önce Türk hikâyeciliğinin kilo..
124,74TL
Vergiler Hariç:124,74TL
Yalnızlıktan mustarip bir hayalperestin St. Petersburg sokaklarında genç¸ bir kadınla geçirdiği dört eşsiz gece... Beyaz Geceler, Dostoyevski’nin yazınsal izleğindeki önemli duraklardan biri.Ürün Adı: Beyaz Geceler..
133,08TL
Vergiler Hariç:133,08TL
Jack London, Kuzey topraklarını konu alan eserlerinde okurlarını buzla sarmalanmış bir diyarda adım adım gezdirir. Biri 1902’de, öbürü 1908’de yayımlanan ve “Ateş Yakmak” başlığını paylaşsalar da birbirlerinden olay örgüsü yönünden ayrılan iki hikâyeyle, “Yaşama Azmi” adlı üçüncü bir hikâyenin bir a..
136,71TL
Vergiler Hariç:136,71TL
Edgar Allan Poe, edebiyat tarihine yazdıklarıyla olduğu kadar yaşam öyküsüyle de damgasını vurmuştur. Yoklukla, kayıplarla, hastalıklarla, alkolle ve sanrılarla cebelleşmesine rağmen, belki de tam bu yüzden hem dünya edebiyatı hem de Batı kültürü üzerinde derin bir etki bırakan olağanüstü öyküler ve..
141,12TL
Vergiler Hariç:141,12TL
“Çalışmam esnasında tüm vaktimi köy köy gezerek, tafsilat toplamakla geçirirken bir ara topladığım bütün bilgi ve vesikaları kaybetmiştim. Çok emek harcayarak yaptığım çalışmalar bir anda yok olmuştu. Açıkçası bu durum çok moralimi bozmuştu.Tam da bu halet-i ruhiye içinde katliamlar hakkında malumat..
153,72TL
Vergiler Hariç:153,72TL
Dayanabilen yüreklere.... Her gün okuyucularımdan onlarca mektup ve mesaj alıyorum. Bu da onlardan birisiydi. Ama öylesine ibretli, öylesine yakıcıydı ki, ilk okuyuşta, kelimenin tam anlamıyla şaşırıp, kalmıştım. Hiç düşünmeden "bu mutlaka kitap olmalı" diye geçirdim içinden... Yazıyı gönderen okuyu..
160,65TL
Vergiler Hariç:160,65TL
Mevsimlik sevdaların unutulmuş kızları, tasaları gizli cam güzelikızlar, Sansaryan Han’da sorgulananlar, kullanılmış yüzleriniaynalara bırakan muhbirler, derinlemesine yalnız tutuklular,mağlup sarhoşlar, parmak uçlarından yıldızlar damlayan adamlar...Attilâ İlhan birbirinden sahici insanlarıyla kent..
167,97TL
Vergiler Hariç:167,97TL
Bu eser “Filistin için ben ne yapabilirim ki” sorusuna “Filistin için ben ne yapamam ki” cevabını veren bir avuç kadının “Aksa murabıtalığına” öykünmesinin meyvesidir. Yıllar evvel Aksa’dan yükselen seslerin pek cılız biçimde ulaştığı bu topraklarda, hayatlarının serencamında yüzbinlerin “Aksa” se..
180,63TL
Vergiler Hariç:180,63TL
Londralı beyefendi Phileas Fogg, üyesi olduğu Reform-Kulüp’te gazetesini okurken seksen günde dünyayı dolaşmanın mümkün olduğunu öğrenir. Bu olağanüstü yolculuk 19. yüzyılda sanayi devrimiyle gelen tren ve buharlı gemi gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra 1869 yılında açılan Süveyş Kanalı sayesin..
205,08TL
Vergiler Hariç:205,08TL
“Kim dünyanın sonunu düşünürse ondan sakınır. Kim yolun uzun olduğunu idrak ederse yolculuk için hazırlık yapar. Bunları bilip de unutan kişinin hâli ne tuhaftır! Bunun zararını görüp de üzerini örten ne ilginçtir!”***İbnu’l Cevzî, yaşadığı dönemin en çok dinlenen, bilgisine başvurulan âlimiydi. Onu..
214,83TL
Vergiler Hariç:214,83TL
Sesinde bir tuhaflık var.Vırrr-rak! Vırrr-rak! dedi Yılan. Boğazımda bir kurbağa var! diye fısıldadı.Kertenkele, Yaa, şimdi icabına bakarım ben, deyip yılanın sırtına kuvvetli bir şaplak indirdi.Kurbağa Yılan’ın ağzından fırlayıverdi. Otların üzerine atladığı gibi zıplayarak uzaklaştı.Öğle yemeğim! ..
220,68TL
Vergiler Hariç:220,68TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 93 (5 Sayfa)