Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Antoloji-Derleme

Her suç az ya da çok bir cesaretin ürünüdür. Bu cesaret bazen öfkeden, bazen çaresizlikten, bazen de arzulardan kaynaklanıyor olsa da; bedeli çoğunlukla ağır ödenir. Suç ile normal yaşam arasında çok ince bir perde vardır ve o perdenin kaldırılması her zaman an meselesidir...İzzet DURAK Ürün Adı: ..
33,27TL
Vergiler Hariç:33,27TL
Kırk Katır mı Kırk Satır mı?" adlı bu kitap, Ali Avcunun daha evvel yazılı ve dijital medyada yayınlanmış makalelerinden derlenmiştir. Avcu kitabında, tarihe ve topluma karşı işlenen suçlardan, kente ve doğaya karşı girişilen talana kadar bir gazetecinin sessiz kalmaması gereken pek çok olay hakkınd..
120,30TL
Vergiler Hariç:120,30TL
Sanatçi Öyküler, bu on sanat dali üzerine Türk ve dünya edebiyatindan seçkin birer öyküyle, sanatin macera dolu hayatindan seçkiler sunuyor.Resimlere benzer bazi öyküler; turuncu, erguvan, beyaz. Bir firça sürükler hepsini. Müzige benzer bazi öyküler; gönüllerde yildiz yildiz açilir, meyve olur, aga..
141,75TL
Vergiler Hariç:141,75TL
Suç-ceza, adalet, gerilim, macera Hepsi bir arada! Polisiye denince akla gelen ilk isimlerin yanı sıra bu türün taze kalemlerine de yer verdiğimiz bu seçkide göreceksiniz ki, öyküler bir kenara, denemeler ve bir de şiir mevcut. Her birini merak içinde okuyacak, adeta kitabı elinizden düşüremeyeceksi..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
“Kahraman” uysal, iyi yetişmiş ve görev aşkıyla dolup taşan vatandaş değildir. Yalnızca “kendi anlamı”nı, kaderine karşı kendi soylu, doğal dik başlılığını yaratmış birey kahramanca olabilir. Onun “dik kafalılığı” her ot sapının yalnızca kendi gelişimine yönelmiş derin, görkemli, Tanrı vergisi dik k..
214,83TL
Vergiler Hariç:214,83TL
Seyh Galib (1757-1799): Sadece 23 yasinda “tertib ettigi“ Dîvan’inin (1780) yani sira iki yil sonra yazdigi Hüsn ü Ask (Iyilik ve Ask) adli mesnevisiyle de Dîvan Edebiyati’nin son büyük ustasi olarak adlandirilan 18. yüzyil sairidir. Galib’in, yaklasimiyla Dîvan Edebiyati’nin daralan ufkunu açtigi k..
234,36TL
Vergiler Hariç:234,36TL
Yazar kendi sesini nasıl bulur?Modern edebiyatın en tartışmalı isimlerinden Henry Miller, eserlerinden bölümler, notlarından derlemeler ve mektuplarından kesitlerle oluşan Yazmak Üzerine’de bu defa kendi yazı macerasıyla karşımızda. Henry Miller, yazı işlerini yaşama uğraşıyla eş görüyor ve en yüce ..
299,88TL
Vergiler Hariç:299,88TL
Uzun yillardan beri okullarda kaynak kitap olarak okutulan Ilkgençlik Çagina Öyküler adli bu derleme, usta yazar Selim Ileri’nin tüm edebiyat severler için hazirladigi essiz bir hazine..Samipasazâde Sezai, Hüseyin Rahmi Gürpinar, Halit Ziya Usakligil, Ahmet Hikmet Müftüoglu, Halide Edib Adivar, Memd..
330,75TL
Vergiler Hariç:330,75TL
Necati Cumali, Yusuf Atilgan, Vüs'at O. Bener, Zeyyat Selimoglu, Oktay Akbal, Yasar Kemal, Muzaffer Hacihasanoglu, Nezihe Meriç, Mehmet Basaran, Kâmuran Sipal, Talip Apaydin, Adalet Agaoglu, Erhan Bener, Fakir Baykurt, Bilge Karasu, Leyla Efbil, Sevim Burak, Tarik Dursun K., Ayhan Bozfirat, Bekir Yi..
330,75TL
Vergiler Hariç:330,75TL
Yunus Emre: Hayatin ve halkin dili ile gür bir lirizmi kaynastirarak, tasavvuf siirinin kurucularindan biri olan unutulmaz bir ozandir.Elinizdeki kitapta, Yunus Emre'nin 1307-8 yillarinda yazdigi bilinen küçük mesnevîsi Risâletü'n-Nushiyye'nin (Ögüt Kitabi) yani sira, Gölpinarli'nin 1930'lardan 1981..
351,54TL
Vergiler Hariç:351,54TL
CLZ404 Altın Işık
%55 İndirim STOK TÜKENDİ
Osmanlı’nın son dönemlerinde fikirleriyle dikkat çeken, sosyoloji alanının ilk temsilcilerinden olan Ziya Gökalp, toplumsal ve siyasal görüşlerini anlattığı sayısız makale yazmıştır. Yazdığı makalelerle hem döneminin aydınlarını hem de kendinden sonra gelen kuşakları etkilemiştir. Makalelerinin yanı..
39,35TL 88,05TL
Vergiler Hariç:39,35TL
CLZ404 Ünlü Şairlerin En Güzel Aşk Şiirleri 2. Kitap
%56 İndirim STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Ünlü Şairlerin En Güzel Aşk Şiirleri 2. KitapÜrün Kodu: 9789758257782Yazar: DerlemeBasım Yılı: Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 240Kağıt Cinsi: 2. HamurÇevirmen:..
39,95TL 89,85TL
Vergiler Hariç:39,95TL
CLZ404 Dark Antoloji Birinci Kitap
STOK TÜKENDİ
“Karanlığın gölgesi İstanbul semalarında”“Dark İstanbul’un fantastik, korku, gizem, polisiye ve psikolojik gerilim dünyasındasınız!” Adem’le Havva’dan beri süregelen cinsler arası amansız ve kadim çatışmanın ortasındasınız. Kara kanatlı düşmüş melekler, katledilen kadınların kanlarıyla büyüyen ölüm ..
54,81TL
Vergiler Hariç:54,81TL
CLZ404 Memleket Şiirleri Antolojisi / Dünya Klasikleri İlk Gençlik Dizisi
STOK TÜKENDİ
Siir; duygularin, düsüncelerin, özlemlerin ve sevdalarin dizeler boyunca sekil aldigi, sanatli ve manali sözlerdir. Bekir Biçer ve Hüseyin Say'in derledikleri "Memleket Siirleri Antolojisi", genç okurlarin siirle sicak bir bag kurmasini saglayacak; Türk dilini sevmenin, güzel konusma ve yazmanin kap..
66,15TL
Vergiler Hariç:66,15TL
CLZ404 Rubailer
STOK TÜKENDİ
Ovada her kizil lalenin teni Bir padisahin kaniyla beslendi. Yerden biten su mor menekse yok mu? Bir güzelin yanagindaki bendi. Mal mülk düsündükleri rahat yüzü görmezler, Bin derede düser, canlarindan bezerler. Öyleyken, ne tuhaftir, yinede dövünür, Onlar gibi olmayana adam demezler. Için tem..
73,08TL
Vergiler Hariç:73,08TL
CLZ404 Bir Kitap Dolusu (27 Yazar-27 Pencere)
STOK TÜKENDİ
Bir Kitap Dolusu27 Yazar/27 PencereYükü yaşından ağır çocukların, hayallerini her sabah doğurmasıyla başlar umut. Bir hastane odasında, pencere kenarında, çiçek avuntusunda düşüncelerden uzak kalarak küllerinden alevlenir. Çünkü umut kanserden daha hızlı yayılır, daha çabuk nüfuz eder ve bir doktord..
92,13TL
Vergiler Hariç:92,13TL
CLZ404 Dark Antoloji İkinci Kitap
STOK TÜKENDİ
“Karanlığın istilası İstanbul’un can damarlarında!”Kendinize yarattığınız cehenneminizden kaçamayacaksınız. Kız Kulesi’nden yükselen kanlı ayin çığlıkları, geçmişten alacaklı lanetli ruh, iblislere meydan okuyan Medusa, yarı insan yarı ucubelerin çağrıları, antika semaverin laneti, katil hayaletler,..
109,62TL
Vergiler Hariç:109,62TL
CLZ404 Bilgelik Öyküleri
STOK TÜKENDİ
Öykü okumak kitap kurtlarinin vazgeçilmezidir. Onlar için hava kadar, su kadar elzem bir seydir. Tam da bu ihtiyaca cevap verecek yepyeni bir dizi: Hava, Su, Toprak, Öykü!Bu dizideki öyküler yüzyillarin imbiginden geçerek günümüze kadar ulasmis; dilden dile, ülkeden ülkeye gezmis durmus. Kimi zaman ..
132,30TL
Vergiler Hariç:132,30TL
CLZ404 Yeşil Siyaset Toplu Yazılar - 2021
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Küresel ısınma ve iklim değişikliğinin krize dönüştüğü günümüzde, kapitalizmin yaşadığı küresel bunalımın etkileri ile bütün dünyada çözüm bekleyen önemli sosyal ve ekonomik sorunlar var. Yeni paylaşım hevesleri ile yapılan jeopolitik hesapların içinde iklim krizine bağlı gelecek planlarının olduğun..
143,77TL 401,31TL
Vergiler Hariç:143,77TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)