Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Bilimkurgu-Fantastik

Şeref Bey’in oluşturduğu, sıradan görünen fakat çok zeki insanlar...Kâinatın en büyük gücü olan Zarkon Sistemi’nin, gezegenimizi fethetmek için gelen büyük ordusunu durdurmak amacıyla Dünya’yı savunma görevini üstlendiler.Ülkemizde bir ilk olan, kendine özgü evreni, kendine ait kahramanları ve siste..
37,80TL
Vergiler Hariç:37,80TL
Beni öldürdüler. Beni iyilestirdiler. Beni dönüstürdüler.Dogru tabii, bir yüksek lisans ögrencisinin hayati tam anlamiyla göz kamastirici olamazdi ama sonuçta o benim hayatimdi iste. Ve Chicago vampirleri dünyaya varliklarini açiklayana, ardindan serseri bir vampir bana saldirana kadar gayet de iyi ..
41,73TL
Vergiler Hariç:41,73TL
Victoria döneminde yaşayan bir bilimci icat ettiği zaman makinesine biner ve kendini bir anda 802.701 yılında bulur. Başlangıçta dünyanın bütün dertlerinin sona erdiğini, cefanın yerini güzelliğe, refaha ve barışa bıraktığını zannetse de yanıldığını anlaması çok uzun sürmez. Zaman yolcusu önce Eloi ..
96,09TL
Vergiler Hariç:96,09TL
“Modern tarihin karanlık tarafı üzerine yazılmış en önemli hiciv.” –Malcolm BradburyRetro Hugo En İyi Novella Ödülü / Prometheus Şeref Kürsüsü Ödülü“TÜM HAYVANLAR EŞİTTİR. AMA BAZI HAYVANLAR DAHA EŞİTTİR.”George Orwell yazdığı kitaplar ve denemelerin yanı sıra kişiliği, ideolojisi ve yaptıklarıyla d..
103,41TL
Vergiler Hariç:103,41TL
“Asıl korkutucu olan, iyi ve güzel olan her şey gitmişken tek başına hayatta kalmaktı.”Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes’un yaratıcısı İskoç yazar Arthur Conan Doyle’un çok bilinmeyen başarılı bilim kurgu serisinin kahramanı Profesör Challenger; zekâsı ve huysuzluğuyla tanınan, bilim dünyasının ..
105,93TL
Vergiler Hariç:105,93TL
Zaman Makinesi ve Dünyalar Savaşı gibi eserleriyle bilinen, dünyaca ünlü İngiliz bilimkurgu yazarı H. G. Wells’in öğrencilik yıllarında yaşadıklarından esinlenerek kaleme aldığı Görünmez Adam, ilk defa 1897’de bir dergide yayımlanmaya başlamıştır. Aynı yıl kitap halinde basılan bu bilimkurgu başyapı..
115,29TL
Vergiler Hariç:115,29TL
Ondokuzuncu yüzyılın sonlarında İngiltere'de bir bilim adamı akşam yemeğine çağırdığı konuklarına zaman makinesi olduğunu iddia ettiği bir aygıtı gösterir. Saygıdeğer konukları ona inanmayı rededer, ancak bir hafta sonra tekrar evinde toplandıklarında onu bitkin, sefil ve perişan bir halde bulurlar...
116,07TL
Vergiler Hariç:116,07TL
Geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan Lara, peşindeki adamlardan kaçarken kendini bir anda Gece Yarısı Şehri’nde bulur ve çok geçmeden, şehrin hiddeti ve acımasızlığıyla tanınan hâkimi Merih Ferec’e sığınmaktan başka çaresi olmadığını fark eder.Kehribar rengi gözleri ölüm vaat eden adam ile ruhunda..
116,70TL
Vergiler Hariç:116,70TL
“Gerçek daha tuhaftır çünkü.”Dört bir yandan gelen görüntülerde dünyayı tanıyamadığımız gibi, yüzümüzdeki maskeler yüzünden birbirimizi de tanıyamadık bir süre. Hatta yüz yüze gel(e)medik. Tam pandemiyle aramıza –sosyal– mesafe koymayı başardık galiba diye düşünürken, bambaşka “gerçeklikler” çarptı ..
128,73TL
Vergiler Hariç:128,73TL
Atlantis efsanesi, Don Kişot’un serüvenleri, Robinson’un Issız Adası, (kitabın yazılmasından çok sonra da olsa) Titanik’in batışı bir öyküde nasıl bir araya gelir? Yazar Max Adeler, gerçek adıyla Charles Heber Clark, 19. Yüzyıl sonunda bilimkurguya ana temasını veriyor: Zaman yolculuğu. Böylece fizi..
132,81TL
Vergiler Hariç:132,81TL
...Insanlara bakiyorum ve dehsete düsüyorum... Sanki içlerindeki hayvan sürekli dalgalanip kabariyormus gibi geliyor.Ürün Adı: Dr. Moreau'nun Adası..
137,19TL
Vergiler Hariç:137,19TL
Şarkı Söyleyen Tepeler’den keşiş Chih geçmişi eşelemeye ve hikâyeler toplamaya Kaplan Dağdan İnince kitabında devam ediyor. Chih bildiği, yazılagelmiş tarihi sorguluyor. İnsanların anlattığı öykülerle şekillenen tarih ne derece gerçek, ne derece kurgu?Keşiş Chih tehlikeli bir dağ sırasında üç kaplan..
137,19TL
Vergiler Hariç:137,19TL
“Ama zırhım Mars’ta bir işe yaramıyor. Dünya’da olsa haklısın. Dünya’da zırhın varsa, tehlikelerden korunabiliyorsun. Sen çirkinsin, ben güzel ve akıllıyım gibi sözler, didişmeler, yalan dünyalarında kavgalar hiç bitmez. Mars’a gelsinler de yaşam mücadelesini bu uzaylılarda göstersinler bakalım!”“Ha..
141,75TL
Vergiler Hariç:141,75TL
“Sınırlar bizim kendimiz için sağladığımız değerlere göre değişir. Kötülük bazen kazanıyor gibi görünebilir. Fakat iyilik eninde sonunda galip gelecektir. Ben hayattan bunu öğrendim.”Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes’un yaratıcısı İskoç yazar Arthur Conan Doyle’un çok bilinmeyen başarılı bilim k..
141,84TL
Vergiler Hariç:141,84TL
2019 AMERİKAN KÜTÜPHANE DERNEĞİ ALEX ÖDÜLÜAldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren yazarlardan P. Djèlí Clark, bizi 1800’lü yılların sonlarında alternatif bir New Orleans tarihiyle baş başa bırakırken, hikâyesini Haiti, Karayip ve Afrika efsaneleriyle süslüyor.Yıl 1884. New Orleans, artık dağılmış..
143,52TL
Vergiler Hariç:143,52TL
İki yeni Latemra adayı ayağa kalkıp yan yana geldiler. El ele tutuştuktan sonra diğer ellerini Gupura Pikiran’ın üzerine koydular.Ben bir latemra'yım!Elini tuttuğum can yoldaşım.Elimi koyduğum sırrımdır.Ürün Adı: Latemra - Okyanuslar Fatihi..
143,64TL
Vergiler Hariç:143,64TL
“Büyük bir yetenek.” –Stephen KingUsta korku yazarı Peter Straub’un “son on yılda korku edebiyatındaki en heyecan verici seslerden biri” diye nitelendirdiği Norman Partridge’in 2006’da yayımlanan ve Bram Stoker Ödülü’ne layık görülen kısa romanı Kara Hasat, Cadılar Bayramı’na dair kâbusları ilikleri..
156,18TL
Vergiler Hariç:156,18TL
Efga ya da Dünya’daki adıyla İğde, Divan tarafından Dünya’ya gönderilmiş bir elçidir ve görevi keşifte bulunmaktır. Dünyalı olup olmamak, kimliğini gizleyip buradaki yaşamına devam etmek ile kendi gezegenine dönmek konusunda kararsız olduğu gibi, sevgilisi Taner’le de ilişkisine ne şekilde devam etm..
158,28TL
Vergiler Hariç:158,28TL
Edebiyat tarihindeki popüler temalara yaptığı göndermelerle dolu eserleriyle tanınan K. J. Parker, bu sefer de meraklı okurların keşfederken keyif alacağı örtük atıflara sahip, hem karanlık hem eğlenceli bir maceraya davet ediyor bizi.Belirli bir ücret karşılığında iblisleri kovmak için Papa tarafın..
164,61TL
Vergiler Hariç:164,61TL
“O yılın bir sonbahar gününde Saburou birini öldürdü. Bir oyun arkadaşını Kototoi Köprüsü’nden Sumida Nehri’ne itti. Kişisel bir sebebi yoktu. Tabancayı kendi başına dayayıp ateş etmek isteyen birinin dürtüsüne tamamen benzer bir dürtü tarafından ele geçirilmişti.”Yirminci yüzyıl Japon edebiyatının ..
166,74TL
Vergiler Hariç:166,74TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 381 (20 Sayfa)