Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Edebiyat

"Mesnevî, hakîkate ulasmak ve Allah'in sirlarina âgâh olmak isteyenler için bir yoldur. Mesnevî, temizlenmis kisiler için gönüllere sifâdir. Hüzünleri giderir. Kur'ân'i açikça anlamaya yardim eder. Huylari güzellestirir. diye buyrulmaktadir. Mevlâna, eserini etkili kilmak, fikirlerini, duygularini d..
3,00TL
Vergiler Hariç:3,00TL
De were dadeagirê mehsera evînêsad bîke dilê wêran ê qozaxên sîng sedefkeçên por xelekxatûnên enî deqkirîDe were baketariya sevên kanûnêstranên dengbêjên dengxwesawazê bilûrên kevnarepîremêrên bawîû dûmana qalûnêli odeyên bê dawî --De were dadeagirê mehsera evînêşad bîke dilê wêran ê qozaxên sîng..
16,62TL
Vergiler Hariç:16,62TL
21. yüzyılda insanlar artık birbirlerine savaş veya askerlik anılarını anlatmıyorlar, anlattıkları zaman da zaten dinleyen olmuyor.21. yüzyıl, insanların birbirlerine sivil toplum kuruluşları, projeler ve dünyanın farklı yerlerinden topladıkları hikâyeleri anlattıkları bir asır.En zengin olanlarımız..
20,58TL
Vergiler Hariç:20,58TL
Ürün Adı: Çocukluğumun Çalınmış Uykuları..
21,99TL
Vergiler Hariç:21,99TL
GİZEM, MACERA, DOSTLUK VE İHANET ÜZERİNE KURULU MERAK DOLU FANTASTİK BİR ROMANArmina’nın Maceralarını kitabını elinizden bırakmadan bir solukta okuyacaksınız. Kulluk bölgesinde gizemli ve güçlü bir güç hem insanları hem gözcü vampirleri öldürmektedir. Bu düşman insanlarla vampir arasındaki barışı ve..
22,20TL
Vergiler Hariç:22,20TL
Ürün Adı: Vampir Armina - Hades'in Dirilişi..
22,20TL
Vergiler Hariç:22,20TL
Dışarıdan bakıldığında taştan, kerpiçten yapılmış sıradan bir ev; ama mahallenin, sokağın en gizemli, ilginç ve sırlarla dolu görünümüne sahip. Görüntüsü sıradan olsa da içinde yaşayan aile hiçte sıradan değil. Yoksul ve fakirlikle sığındıkları (No:14) bu evde: umutla, azimle, inançla geleceğe attık..
25,17TL
Vergiler Hariç:25,17TL
Kalle hiçbir sey anlamamisti.Dün her sey olmasi gerektigi gibiydi.Bugünse her sey degismisti.Hep o sinifa yeni gelen kizin, Ellen’inyüzündendi. O kadar tatliydi ki!Kalle, bu güzel kizin gözüne girebilmek için her seyi yapabilir, herkesle boy ölçüsebilirdi.Küçük Kalle’nin sevdigi kizi etkilemek ugrun..
27,45TL
Vergiler Hariç:27,45TL
İnandığınız” ve ya “tekrar ettiğiniz” ve ya “sattığınız” kavramlar, önce “sizin” sorununuzu çözecek!Gücünü kimseye verme, onu sen kullan ve kesinlikle zihinsel engelli muamelesi yapılmasına izin verme, düşünsel olarak Ukala ol ve daima sorgula!Din adamlarının davranış modelini, özellikle neden hep “..
28,14TL
Vergiler Hariç:28,14TL
Grup ve cemaatler niçin kuruldu? Cemaat bilimsel olarak incelenebilir mi? Gülen Cemaati bir proje mi? Grubun hiyerarşik yapısı nasıl? Gülen’in eğitim felsefesi, soru çalmaya indirgenebilir mi? Devletleşme sürecinde ilk yazılı tüzük nedir? 28 Şubat, süreç olarak neleri değiştirdi? Gruptan ayrılmak ko..
28,26TL
Vergiler Hariç:28,26TL
Sevinç mutluluk ve üzüntülerimizin her anındaKendimizi buluruz Mani Değirmeni’nin yanı başındaBir mani okuyup seyrederken etrafı bir sokak taşındaRahatlayıverir yorgun bedenimiz akarsuyun akışında***Uç uç güzel uçurtmamBen seni hiç unutmamSelam söyle ninemeBir gül verdi kurutmamÜrün Adı: Mani Değirm..
29,61TL
Vergiler Hariç:29,61TL
Zaman geçtikçe Kuzey’in korkusu o oranda artıyordu. Sessizliğin ardında kulaklarına yansıyan garip sesler onu iyiden iyiye ürkütüyordu. Güçlükle doğruldu, sırtnı duvara vererek kapıyı bulmaya çalıştı. İki tur attıktan sonra kapının metal dokusunu hissedince biraz olsun korkusu yok olmuştu. Kapıyı te..
29,61TL
Vergiler Hariç:29,61TL
Evin hizmetçisiyle yaşadığı yasak bir ilişki nedeniyle, ailesi tarafından Amerikaya sürgüne gönderilen Karl Rossmanın öyküsüdür. Karl Rossman yaptığı gemi yolculuğu sırasında geminin ateşçisiyle tanışır. Onun yaşadığı zorlukları ve çektiği sıkıntıları öğrenince, ateşçiyi de ikna ederek kaptanla konu..
30,24TL
Vergiler Hariç:30,24TL
Ürün Adı: Kod Adı Ceyda - Fırtına..
31,08TL
Vergiler Hariç:31,08TL
Aslında bir uzun hikaye olan Karabibik, edebiyatımızın ilk realist köy romanı olarak kabul edilir. Ayrıca yer ve konu bakımından Istanbul dışına çıkan ilk eserdir. Realizmin etkisinde kalan yazar, köylülerin konuşmalarını olduğu gibi aktarmaya özen göstermiştir.Olay Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı bi..
31,20TL
Vergiler Hariç:31,20TL
“Artık bütün dünya çığırından çıkmıştı. Üstelik kimse bunu zerre kadar önemsemiyordu. Bir dolu uluslararası kongreler düzenledi ama hiçbiri bilimadamlarının egolarını tatmin ettiği toplantılardan öteye geçemedi.Devlet başkanları bir araya gelip alınabilecek önlemler konusunda görüşmeler yaptı ama he..
31,20TL
Vergiler Hariç:31,20TL
Ürün Adı: Ezop Masalları - Çocuk Klasikleri 17..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Kocanizin baska bir kadina âsik olmasinimi yoksa fiziksel birlikteliginimi, hangisini daha kolay affedebilirsiniz? Kocasi Jonathan'in son bir yildir bir kadinla iliskisi oldugunu ögrendiginde Eve, sekiz aylik hamiledir... Hamileligin duygu firtinasi içerisindeyken üstüne birde kendisini ihanete ugra..
33,27TL
Vergiler Hariç:33,27TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 13886 (695 Sayfa)