Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Rusça

Rusça Telaffuz Rehberi 3000'den fazla örnek cümle Rusça-TürkçeTürkçe-Rusça 5000 Sözlük -Rusça Telaffuz Rehberi 3000'den fazla örnek cümle Rusça-Türkçe Türkçe-Rusça 5000 SözlükÜrün Adı: Pratik Rusça Konuşma Kılavuzu..
152,61TL
Vergiler Hariç:152,61TL
Ürün Adı: Rusça Mini Konuşma Kılavuzu Sözlük..
179,55TL
Vergiler Hariç:179,55TL
Bu kitap Rusça'yı hem yabancı dil olarak öğrenmek isteyenlerin tek başına yararlanabileceği bir eser ve hem de Rusça kurslarında kullanılabilecek bir ders kitabı olarak hazırlamıştır.Rusça öğrenilmesi zor dillerdendir ve Türkçe'den çok farklı bir dilbilgisi ve cümle yapısına sahiptir. Ana dili İngil..
443,22TL
Vergiler Hariç:443,22TL
Ürün Adı: Rusça Konuşma Kılavuzu Dilbilgisi - Sözlük..
448,89TL
Vergiler Hariç:448,89TL
Bu konusma kilavuzu hazirlanirken, tatil için Türkiye'ye gelen Rus turistlerin ve is adamlarinin yani sira, Türkiye'de yasayan ve burada ögrenci olan Rus vatandaslarimizin da en kolay sekilde Türkçe'yi ögrenmeleri hedeflenmistir. Konusma kilavuzu içerisinde telaffuzlari ile birlikte pratik kullanabi..
448,89TL
Vergiler Hariç:448,89TL
Herkes için pratik Rusça her yaştan ve her meslekten Rusça öğrenmek isteyenler için hazırlanmış eşsiz bir kaynaktır. Günümüzde uluslararası alanda adını iyice kabul ettirmiş olan Rus diline tamamen hakim olmak adına hazırlanan bu kitapta alıştırmalar ve seslendirmelerle ezber yerine yaşayarak öğretm..
538,65TL
Vergiler Hariç:538,65TL
Bu kitabı çalışırken bazı tavsiyelerimiz olacaktır. Tavsiyelerimiz sayesinde çalışma ortamına daha iyi adapte olacaksınız.Kiril alfabesi latin alfabesinden görüntü ve okunuş olarak farklı kurallarla oluştuğu için kitabın başındaki telaffuz kuralları bölümünü dikkatlice okuyup anlayınız. Bu bölüm say..
700,26TL
Vergiler Hariç:700,26TL
Dünya dillerinin vazgeçilmez kurallari arasinda bulunan fiiller farkli dillerde degiskenlige ugrarlar. Ana dili Türkçe olan bir ögrenici Rusça ögrenirken bazi zorluklarla karsüasir. Özellikle fiiller konusunda birçok Türkçe fiilin Rusça anlaminin anlasilmasi sirasinda karsilasilacak bu zorluklarin a..
807,99TL
Vergiler Hariç:807,99TL
Ürün Adı: Hızlı-Kolay Rusça Öğrenim Seti (2 Kitap+3 CD Pratik Öğrenim Kartları ile Birlikte)..
1.077,30TL
Vergiler Hariç:1.077,30TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)