Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Diğer

Bu kitabımızda hafız olmak isteyen bir gencin hayatını anlatıyoruz. Gencin belki zekası o kadar çok çalışmıyor, fakat hafızlığın güzel bir şey olduğunu yaz kuran kursunda çok sevdiği hocasından işitmiştir. Mutlaka hafız olmalıyım diye karar vermiştir. Hafızlığa başlar fakat ezber yapamadığını fark e..
83,49TL
Vergiler Hariç:83,49TL
“Kalp bir kale gibidir. Şeytan onu ele geçirmek için her an fırsat kollamaktadır. Onun oraya girmesini engellemek için her an uyanık bulunmak, onun giriş yerlerini kapatmak veya oralarda nöbetçi bulundurmak gerekir. Kaleyi iyi tanımayanlar bu işi yapamaz. Bu görev her Müslüman için farzdır. Şeytanın..
113,40TL
Vergiler Hariç:113,40TL
Sevgi, Allah’ın en büyük hediyesidir. Sevginin bize katacağı çok sayıda özellikler vardır. Gerçek bir sevgi sayesinde gerçek mutluluğu yakalarız. Gerçek anlamda bir mutluluğu yakalamanın tek yolu gerçek sevgiyi, yani Allah sevgisini anlayarak yaşamaktan geçer. Bir insanın içinde gerçek bir yaratıcı ..
215,46TL
Vergiler Hariç:215,46TL
Hava karardıkça bende bir sen başlar, susamayacak kadar dolu konuşamayacak kadar yorgun gönlünü hissederim mesafelere aldanmadan.Acını anlatamazsın ama “acıyla” anlatabilirsin heybenden dökülenleri.Daha konuşmaya başlamadan ne diyeceğini bilen Rabbine açarsın avuç avuç azabını.Gaflet kalkar, şerrin ..
255,78TL
Vergiler Hariç:255,78TL
Dünyada nereye bakarsan bak her yer kalabalık...Tek bir yer hariç!Hastaneler tıklım tıklım. Sanki herkes hastalanmış ve doktora gelmiş gibi...Mağazalar insan kaynıyor. Sanki tüm insanlar aynı anda alışverişe çıkmış gibi...Caddelerde adım atacak yer yok. Dünya sokağa dökülmüş gibi...Bir de camiye gid..
302,40TL
Vergiler Hariç:302,40TL
Kötülüğün kaynağı nedir? Ve dünyada neden bunca kötülük vardır? Basitçe, hisseden varlıklara acı verme olarak tanımlanabilecek kötülük, insanlığın en eski ve en ciddi sorunlarından biridir. Hayata ve yaşananlara anlam kazandırma arayışı, insanı daima bu dünyada karşılaştığı acıların kaynağını sorgul..
319,74TL
Vergiler Hariç:319,74TL
“Mübarek hayatı en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alınan… Getirdiği nur ile milyarların gönlüne Sevgili, akıllarına Muallim ve ruhlarına Sultan olan Hz. Muhammed’in(sav) hayatını, Dünya Siyer ödülüne sahip Salih Suruç’un kaleminden, bir roman akıcılığı tadında, duygu ve coşku yüklü bir üslupla,..
472,50TL
Vergiler Hariç:472,50TL
CLZ404 Süryani Kadim Metropolit Hanna Dolapönü
%49 İndirim STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Süryani Kadim Metropolit Hanna DolapönüÜrün Kodu: 9786055378929Yazar: Nihat DurakBasım Yılı: 2014Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 75Kağıt Cinsi: Kitap KağıdıÇevirmen:..
28,90TL 56,70TL
Vergiler Hariç:28,90TL
CLZ404 Ölüm Yokluk mudur?
STOK TÜKENDİ
"Ölüm bir varlık olunca, ölenlerin yokluğa gitmesi mümkün değildir. Ölüm hal değiştirmektir. Mesela biz daha evvel iki defa ölüp dirildik: Ruhlar âleminde ölüp annemizin vücudunda dirildik, annemizin vücudunda öldük, dünyada dirildik ve dünyada da öleceğiz, kabir kapısından geçip ahirette dirileceği..
51,18TL
Vergiler Hariç:51,18TL
CLZ404 Türkler Arasında Şiilik Cereyanları
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Daha Hz. Muhammed’in vefatının üzerinden otuz yıl geçmeden Müslümanlar üç parçaya bölünmüşlerdi. Zaman içerisinde Sünn?lik, Şi?lik ve Haric?lik olarak adlandırılacak olan bu parçalar birbirleriyle kıyasıya mücadele ederek günümüze kadar varlıklarını devam ettirdiler. Başlangıçta mücadeleden ..
74,84TL 194,52TL
Vergiler Hariç:74,84TL
CLZ404 İslam'da Bilgi ve Bilim
STOK TÜKENDİ
İnsanı önemli kılan, Allah' ın ona yarattıkları içinde üstün bazı özellikler vermiş olmasıdır. Bu özelliklerin başında öğrenme ve düşünme yeteneği gelmektedir. İlk dönemde Müslümanlar kendilerini ve içinde yaşadıkları yaşadıkları tabiatı anlamaya yönelmişlerdir. Bilim ve felsefeyle uğraşmalarının te..
107,43TL
Vergiler Hariç:107,43TL
CLZ404 Kötülüğün Tarihi 3 - Lucifer - Ortaçağ’da Şeytan
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Şeytan’ın en büyük zaferi herhalde var olmadığına dair modern dünyayı ikna etmiş olma-sıdır. Oysaki şeytaniliğin elle tutulur, gözle görülür somut kanıtlarını savaşlarda, işkencelerde gözlemleyebiliyoruz. Çağımızda yaşanan dehşetler, kötülüğün insan doğasında özsel olarak bulunduğuna inanmamıza nede..
116,58TL 319,74TL
Vergiler Hariç:116,58TL
CLZ404 Kur’ân’ın Hârikulâde Kelimeleri
STOK TÜKENDİ
Kitabımızın adını "Kur'ân’ın Hârikulâde Kelimeleri" koyduk. Bu isimde yer alan üç kelime de Arapçadır. Hârikulâde kelimesi iki kelimeden oluşmuş, mürekkep yâni birleşik bir kelimedir. İlki hârika kelimesidir. Hârika; Arapçada yırtıcı, delici demektir. Bu kelime bu mânâsıyla Türkçede kullanılmamaktad..
167,16TL
Vergiler Hariç:167,16TL
CLZ404 Arayış Soruları
STOK TÜKENDİ
Günümüzde gençlerin zihinlerini karıştıran onlarca soru dolaşıyor:* Ben kimim, niçin yaşıyorum?* Bu âlem kendiliğinden mi oluştu, yoksa bir yaratıcısı var mı?* “Allah Var!” diyorlar. Peki, Allah varsa nerede, nasıl yaşıyor?* Kaderimizi Allah önceden yazarmış. Öyleyse bizim suçumuz ne?* Bilim çağında..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
CLZ404 Yetişkinlik Dönemi Din Eğitimi
STOK TÜKENDİ
Simdiye kadar yetiskinlerin din egitimi ihmal mi edilmistir, din egitimi onlara çesitli sekillerde verilmiyor muydu? Elbette onlara da din egitimi veriliyordu. Ancak buradaki ikilem su olmustur. Nasil ki insanoglu daha kendisini tanimadan uzayi, denizleri, okyanuslari ve diger canlilari ve cansiz al..
170,10TL
Vergiler Hariç:170,10TL
CLZ404 Şiirin Ufku - Hz.Peygamber'i Şiirle Sevmek
STOK TÜKENDİ
Tarih boyunca Peygamber edebiyatı, Mu¨slu¨man edebiyatların en bereketli, en canlı tema damarlarından birisini teşkil etmiştir. Bu edebiyatın mecrasını takip etmek, Mu¨slu¨man hassasiyetinin çağlar içerisindeki çağlayışına da muttali olmak demektir. Geçmişte ve bugu¨n...Şiirin Ufku - Hz. Peygamberi ..
172,65TL
Vergiler Hariç:172,65TL
CLZ404 Örgütlerin Doğuşu
STOK TÜKENDİ
Dünyada savaşların bitmediği bir coğrafya, birçok örgütün doğuş yeri,medeniyetlereev sahipliği yapmış, en fazla kaos görmüş ve hâlâ görmekte olan ORTA DOĞU…-Bu kitapta okuyacaklarınız size sadece örgütler hakkında bilgi sağlamayacak, aynızamanda Orta Doğu hakkında bilgi sahibi olmanızı, bu örgütleri..
183,66TL
Vergiler Hariç:183,66TL
CLZ404 Antik Mısır Hikayeleri
STOK TÜKENDİ
Mısır! Bugün büyülü kelimeyi duyunca zihnimizde ne muazzam görüntüler canlanıyor. Görkemli tapınaklar, gösterişli piramitler, ışıltılı saraylar, güçlü firavunlar, kudretli tanrılar… Oysa Mısır’ın antik dönemleri, uzun yıllar boyunca bir sır olarak kalmıştı. Günümüze yakın sayılabilecek bir tarihte R..
189,45TL
Vergiler Hariç:189,45TL
CLZ404 Gençlerle Namaz
STOK TÜKENDİ
Allah namaz kılmamı emrediyor ama bir türlü başlayıp dikiş tutturamıyorumAnnem, babam, bazen öğretmenlerim ısrarcı olabiliyorlar ‘hadi hadi' diyeBazen arkadaşlarımdan utanıyorum, bazen işim oluyor, ders çalışmaktan vakit bulamıyorum, kimi zaman da sadece üşeniyorumAma namaz çok önemli, bunu biliyoru..
225,24TL
Vergiler Hariç:225,24TL
CLZ404 Vesvesen
STOK TÜKENDİ
Hisler, hayaller ve takıntılar...Düşünce sokağımızın fıtri ve kaçınılmaz misafirleri.Bu misafirleri seçemiyoruz, evet.Fakat sokaktaki herkesi de evimize almak zorunda değiliz.Sen istemediğin takdirde evine kimse giremez.Evinin penceresini ve kapısını kontrol etmen yeterli.O zaman pencerelerden seyre..
286,65TL
Vergiler Hariç:286,65TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)