Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Şiir

Civil civil çocuklar / Senlendi okul yolu / Hepsinin gözleri / Umut ve sevgi dolu Ey sevgili okulum! / Senden uzak kalamam / Her seyden vazgeçerim / Ama sensiz olamam Ürün Adı: Ünite Şiirleri..
8,19TL
Vergiler Hariç:8,19TL
Yazarımız Aysel Canbolat, edebiyatın en sevilen türlerinden biri olan şiiri çocuklarla buluşturuyor. İngilizce dilinde kaleme aldığı, tadı damakta kalacak eğlenceli dizelerde doğadan sayılara, günlük yaşamımızdan taşıtlara kadar pek çok farklı konuya değiniyor. Çocuklar, kafiyeli sözcüklerin kulağa ..
73,71TL
Vergiler Hariç:73,71TL
“Bu kitap, sen doğmadan çok önce yazılmaya başlandı. Sana benzeyen çocuklar için. Onların sevinç ve üzüntülerini hep yüreğinde taşıyan biri yazdı… Bu kitap, senin çocuk olduğunu bilen bir kitap. Çocukların önemli olduğuna inanan bir kitap. Ve çocuklara verilen kitapların, çocuklar için yazılmadığını..
78,12TL
Vergiler Hariç:78,12TL
Bos bos baktigimi sanmaBulutlara yaptim resmini.Göremezsin.Önce bak gözlerimeDokun ellerimeSöyleme kimseye.Cahit Kaya’dan tüm çocuklara ve kalbinde çocuk bahçesi saklayan yetiskinlere siirler... Ürün Adı: Yağmur ve Çocuk..
92,13TL
Vergiler Hariç:92,13TL
Memet Fuat’tan çocuklara seçme şiirlerMemet Fuat’ın 1968’de hazırladığı, yıllardır çocuklara çağdaş şiirimizi sevdiren antolojilerden biri olan Türk Yazınından Seçilmiş - Çocuklar İçin Şiirler Yapı Kredi Yayınları’ndan çıktı.Antolojide, şiirimizin büyük ustaları Nâzım Hikmet, Asaf Hâlet Çelebi, Cahi..
97,65TL
Vergiler Hariç:97,65TL
…Ayım, güneşim, yıldızlarım Evimdeyim, evimde.Sen, ben, oBiz, siz, onlarEl ele dönsün dünyalar.Evimizdeyiz, evimizde.Evimiz kocaman bir evren. Kuşlar, gökyüzü, yeryüzü, oyunlar, hayaller... Bahar Ulukan’ın şiirleri bizi, evimizde bir yolculuğa çıkarıyor. Çocukluğu ve duygularını zengin bir ifade güc..
107,43TL
Vergiler Hariç:107,43TL
Millî Egitim Bakanliginca Türk ve dünya edebiyatinda 100 Temel Eser’in önce ortaögretimde ardindan ilkögretimde belirlenmis olmasini, ülkemizdeki okuma oranini artirmaya yönelik bir çaba olarak görüyoruz. Bir baslangiç olarak ilkögretimde 100 Temel Eser ümit vericidir; ilkögretim seviyesindeki çocuk..
116,94TL
Vergiler Hariç:116,94TL
Bu kitap, Orhan Veli Kanık şiirlerinden sizler için hazırlanan özel bir seçkidir.Sizler için seçtiğimiz ve severek okuyacağınıza inandığımız bu şiirlerin Seviye MERİH tarafından gerçekleştirilen seslendirmeleri kitaptaki QR kodlar aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Orhan Veli tüm çağlara tüm yaşlara hi..
126,63TL
Vergiler Hariç:126,63TL
Mutluluk ne geçmiştedir ne de gelecekte. Mutluluk şimdi sizinledir... Şiirsel bir dil ve etkileyici illüstrasyonlarla hazırlanan bu kitap çocuğunuzla huzurlu bir farkındalık yolculuğuna çıkmanızı sağlayacak. Endişe, kaygı, korku gibi olumsuz duygularla baş edebilmesi için çocuklara rehberlik edecek...
126,96TL
Vergiler Hariç:126,96TL
Bu kitapta neşeli duygularla, düşüncelerle örülü şiirler okuyacaksınız. Sürahinin Göbeği, Lego, Renklerin Dili ve kalpten gelen tüm hislerle büyüyen bir Şiir Bisikleti…Üstelik kapak resminde ve iç sayfalardaki işaretli resimlerde okurlar için birer macera gizli! Akademisyen yazar Ilgım Veryeri Alaca..
126,96TL
Vergiler Hariç:126,96TL
Yazinimizin üretken kalemleri Mavisel Yener ile Aytül Akal, ziplayan dizeleri Türkçeye armagan ediyor. Bir tutam sevinç, çokça umut olsun, çocuklar siir açsin diye…“Siirime kuslar konduDizeler cikcikle dolduDilimin en duru sözcükleriYüregime çiçekten taç oldu”Ürün Adı: Zıplayan Şiirler..
147,42TL
Vergiler Hariç:147,42TL
Hayata sevgiyle bakan mutlu olur, her seyi sever. Bugün en çok ihtiyaç hissedilen seydir sevgi. Kelimelerle örmeye çalistigimiz bir dünyanin sinir tanimaz tek kelimesidir, sevgi. Bunun için sevginin kaynagi olabilecek her bir sey, sevgi harciyla yogrulup sunulmali.Özellikle sevgiyi hayatinin merkezi..
153,72TL
Vergiler Hariç:153,72TL
“Yalvaç Ural; çarpik siir anlayisini yikiyor. Çocuklarin düs evreniyle beslenen, zenginlesen; dil ve duygu örüntüsü diri ürünler ortaya koyuyor. Çocugun kendisinden, yakin çevresinden, kafasina takilan sorulardan yola çikiyor.” Emin Özdemir“Yalvaç Ural, benim büyümeyen çocuklugumun sairidir.“Aziz Ne..
184,29TL
Vergiler Hariç:184,29TL
Çocuklarla siir arasinda yeni bir köprü! Necdet Neydim’den çocuklugun duru sesini tasiyan yeni siirler!Sen Islik Çalmayi Bilir misin?’den sonra yine siirleriyle okurlarina sürpriz yapan Necdet Neydim, çocuklugun neseli sesini, merakli gözlerini, kaygili sorularini, hatta korku dolu bakislarini yansi..
225,24TL
Vergiler Hariç:225,24TL
Behçet Aysan ve Orhan Murat Arıburnu gibi önemli şiir ödüllerinin sahibi şair, eğitim yöneticisi Cahit Ökmen, bu kez çocukların dilinden, onların duygularından sesleniyor. Çocukluğun neşeli sesini, hınzır gülüşlerini, meraklı gözlerini, hatta kaygılı düşüncelerini duru ve etkili bir dille dizelerine..
225,24TL
Vergiler Hariç:225,24TL
"Çocuklar siirden ve asktan anlamaz derler... Bunu diyenler, kesinlikle çocuklari tanimayanlardir. Onlar her ikisinden de anlarlar, ama onlarin anladigini herkes anlayamaz... Bunlari neye dayanarak mi söylüyorum? Gözlerimle gördüm, kulaklarimla duydum... En iyisi siz okuyun, ben size islik çalayim...
225,24TL
Vergiler Hariç:225,24TL
Bestami Yazgan, hem çocuklari hem de siiri çok seviyor. Siir çocuklarin ve çocuk siirlerin artmasi için gayret ediyor.BENEKLI KELIMELERFidanlar çiçek çiçekHeceliyor bahari.Çocuklar siir okur,Siirse çocuklari.Benekli kelimelerUçari mi uçari,Çocuklar siir sever,Siirse çocuklari.Misralara dizilmisSözcü..
230,58TL
Vergiler Hariç:230,58TL
Merhaba, tanışalım mı? Gördüğün gibi ben bir kediyim, bu yüzden de bana Kedi diyebilirsin. Son zamanlarda dünyamızın sorunlarını epey dert ediyorum. Hangi sorunlar mı? (Ciddi olamazsın!) Açlık, yoksulluk, sağlık, iklim ve çevre gibi sorunları kastediyorum. Belki duymuşsundur Birleşmiş Milletler adın..
284,46TL
Vergiler Hariç:284,46TL
CLZ404 Kalbimdeki Yara Bandı
STOK TÜKENDİ
Sevgiliye yazilmis, çogu gönül oksayici dizeler. Akliniza yatani bir kagida yazip sevdiceginize verebilir ya da kulagina fisildayabilirsiniz, benden size izin. Ama dikkatli olmanizda yarar var. çünkü bu kitabi o da okumus olabilir Ürün Adı: Kalbimdeki Yara BandıÜrün Kodu: 9786053560951Yazar: Nure..
18,03TL
Vergiler Hariç:18,03TL
CLZ404 Çocuk Şiirleri Antolojisi
%36 İndirim STOK TÜKENDİ
Insanin (çocugun) sosyal hayatla uyumunu saglayan siirler, egitimin önemli bir parçasidir.Siir, kimi zaman sevgimizi, kimi zaman acilarimizi dile getirmede basvurdugumuz bir anlatim biçimidir. Ayni zamanda bir sanat dalidir.Hazirladigimiz bu seçkide, çocuk siirlerini konularina ayirmadan sizlere sun..
20,92TL 32,76TL
Vergiler Hariç:20,92TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)