Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Öykü

Yaşasın! Çağlar abisi Fırat’la birlikte hafta sonunu büyükanne ve büyükbabasının evinde geçirecekti. Tren yolculuğunun ardından çiftliğe vardıklarında önce odalarına yerleştiler. Büyükbabanın atölyesinde küçük bir macera yaşadıktan sonra, büyükannenin lezzetli makarnasını aceleyle midelerine indirdi..
70,32TL
Vergiler Hariç:70,32TL
Ürün Adı: Sevimli Hayvan Öyküleri -Kanarya Henri..
102,39TL
Vergiler Hariç:102,39TL
Dünyamız her geçen gün biraz daha yaşanmaz hâle geliyor. Birilerinin bu gidişe dur demesi gerekli!Peki, kim? Tabii ki biz!Yani ben Mercan, köpeğim Gülücük ve dostlarım. Değişim Kalemizde kurduğumuz Küçük Mutluluklar Kulübü olarak yapacağımız küçük iyiliklerle dünyayı güzelleştirmeye söz verdik.Gizem..
130,41TL
Vergiler Hariç:130,41TL
Ülkemizin koskocaman bir çöl olduğunu, tarım alanlarının azaldığını, yağmurun neredeyse hiç yağmadığını düşün! Dünyadaki canlı çeşitliliğinin azaldığı, buzulların hızla eridiği, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinin artık yaşanmadığı bir dünya...Nil, gelecek nesillere iyi bir dünya bırakabilmek için ke..
133,08TL
Vergiler Hariç:133,08TL
Akıllı telefonlar, sosyal medya, paylaşımlar...Türk çocuk edebiyatının önemli ismi Aytül Akal öykülerinde modern hayatın alışkanlıklarını eğlenceli, düşündürücü, ironik bir dille ele alıyor.Dört öyküden oluşan kitap anlatım dili ve metnin akıcılığıyla dikkat çekiyor.Ürün Adı: İmdat! Bizimkiler Blogg..
142,89TL
Vergiler Hariç:142,89TL
Gizemli Yeraltı Kütüphanesi serisinin ilki olan bu büyüleyici hikaye, bir çocuk kitabında isteyebileceğiniz her şeyi içeriyor. Çözülmesi gereken bir hırsızlık suçu, zeki, hayalperest ve cesur bir kız kahraman, sadık bir evcil hayvan, kod kırma, bulmacalar, sihir, mizah ve en önemlisi kitaplar. Moder..
143,34TL
Vergiler Hariç:143,34TL
Okulun silik ve sönük genci Asım’ın yaptığı “Bakben” adlı bilgisayar karakteri bir anda herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştı. Ancak Şeker Holdingin hırslı patronu, Bakben uygulamasının üzerine konuverdi. Üstelik artık sanal değil, kanlı canlı ve yakışıklı bir Bakben vardı karşımızda…Asım, “Neler ol..
143,34TL
Vergiler Hariç:143,34TL
CLZ404 Kardan Arkadaş - Öykü Kitabı
%50 İndirim STOK TÜKENDİ
Kukuli ve arkadaşları, minik dostlarıyla bu kez güzel bir öykü kitabı ile buluşuyor.Kukuli, Tinky ve Minky, iki hafta önce yaptıkları kardan arkadaşlarıyla çok mutludur. Fakat bir sorun vardır; güneş sıcacık yüzünü gösterir ve kardan arkadaşları yavaş yavaş erimeye başlar.Arkadaşları erimesin diye b..
30,14TL 60,42TL
Vergiler Hariç:30,14TL
CLZ404 Zor Bulmaca - Kukuli Öykü Kitabı
%50 İndirim STOK TÜKENDİ
Kukuli ve arkadaşları, minik dostlarıyla bu kez güzel bir öykü kitabı ile buluşuyor.Sakin bir Pazar günü Minky, çözümü oldukça zor olan bir bulmacayı çözer. Hem de ödüllü bir bulmaca! Fakat bir sorun vardır; Çözdüğü bulmaca geçen haftanın dergisindedir.Tinky ve Kukuli, Minky’nin yeni dergideki bulma..
30,14TL 60,42TL
Vergiler Hariç:30,14TL
CLZ404 Lafla Peynir Gemisi Yürümez
%59 İndirim STOK TÜKENDİ
Akrobatik Öyküler Dizisi ip ustunde yuruyen bir laf cambazının kaleme aldığı oykulerden oluşuyor. Dort bir yandan kanat acan sozcuklerin arasında yurudu cambaz. Işıl ışıl duşler duştu yıldızlardan başına sozcuklerle yapacağı akrobasi aşkına! Aldanmayın büyüklüğüne ve parlaklığına. İçi boş, süslü laf..
54,98TL 134,94TL
Vergiler Hariç:54,98TL
CLZ404 Pasta Ustası - Kukuli Öykü Kitabı
STOK TÜKENDİ
Kukuli ve arkadaşları, minik dostlarıyla bu kez güzel bir öykü kitabı ile buluşuyor.Tinky ve Minky, bir gün birer muzlu pasta yaparlar. Bu pasta, Minky’nin yaptığı ilk pastadır. İki pastayı tadan herkes, hatta ünlü televizyon programcısı Pasta Gurmesi de aynı fikirdedir: Minky’nin pastası olağanüstü..
60,42TL
Vergiler Hariç:60,42TL
CLZ404 Nefes Almadan
%62 İndirim STOK TÜKENDİ
Joey ve arkadaşları sahada maç yaparken, tanımadıkları bir çocuk kenarda oturmuş, onları izlemektedir. Joey onu maça davet edince çocuğun adının Adil olduğunu, sahanın yakınındaki Sığınmacı Merkezi'nde yaşadığını öğrenirler. Çok geçmeden, Adil'in müthiş yetenekli olduğu ortaya çıkar. Fakat Joey'nin ..
75,18TL 195,54TL
Vergiler Hariç:75,18TL
CLZ404 Bale Okulu - Yaşasın, İkinci Sınıftayız!
STOK TÜKENDİ
Ürün Adı: Bale Okulu - Yaşasın, İkinci Sınıftayız!Ürün Kodu: 9786051883663Yazar: Aurora MarsottoBasım Yılı: 2018Kapak Türü: Karton KapakSayfa Sayısı: 126Kağıt Cinsi: 2. HamurÇevirmen: Demet Elkitap..
101,55TL
Vergiler Hariç:101,55TL
CLZ404 Kısa Kulaklı Tavşancık ile Küçük Fil
STOK TÜKENDİ
Bonbon’un sınıfına yeni bir öğrenci geldi.Öğretmeni Küçük Fil Şaşa’yı Bonbon’un yanına oturttu ve iki ufaklık hemen arkadaş oldu. Yalnız Küçük Fil tavşancığın peşinden hiç ayrılmıyordu. Bir süre sonra bu durum Bonbon’un biraz canını sıkmaya başladı ve Şaşa’yla bir oyun oynamaya karar verdi.Kısa Kula..
117,18TL
Vergiler Hariç:117,18TL
CLZ404 Fare İle Dağ
%64 İndirim STOK TÜKENDİ
Naif öyküsü, stilize resimleri ve farklı tasarımıyla dikkat çeken Fare ile Dağ, 20. yüzyılın en önemli entelektüellerinden Antonio Gramsci’nin, eşine yazdığı 1 Haziran 1931 tarihli mektuptan yola çıkılarak uyarlanmış özel bir kitap.Türkçedeki Komşu komşu! tekerlemesini andıran Fare ile Dağ, savaş ne..
142,96TL 398,88TL
Vergiler Hariç:142,96TL
CLZ404 Dünyanın En Şişmanı
STOK TÜKENDİ
Usta yazar Sevim Ak’ın özgün anlatımıyla, önüne çıkan harika bir fırsatın izini süren, çektiği fotoğraflarla kendi içinde ve yaşadığı mahallede yepyeni bir yolculuğa çıkan bir çocuğun umut dolu hikayesi…Karnesindeki düşük notları yüzünden yüzü bir türlü gülmeyen Berk, köşeye sıkışmış durumda! Ailesi..
144,51TL
Vergiler Hariç:144,51TL
CLZ404 Ada Korkunca
STOK TÜKENDİ
Hepimiz gibi bazen Ada’nın da karanlıktan korktuğu geceler oluyor. Ama Ada ne yapacağını biliyor!Ne zaman korksa onu koruyup kollayan arkadaşlarını çağırıyor yanına. Koca dev, şövalyeler, herkesi mutlu eden bir kediyle, şırıl şırıl akan şelale hemen koşuyor Ada’nın yardımına.Kitapları ilgiyle takip ..
156,24TL
Vergiler Hariç:156,24TL
CLZ404 Virgül Nerdesin? - Alfabe Bulutu 3
STOK TÜKENDİ
Çok uzun zaman önce, insanlar yazmaya ihtiyaç duyduklarını anladılar. Ancak bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı. Tam o sırada, dünyaya en yakın bulut olan Alfabe Bulutu’nda yaşamlarını süren harfler, insanlarla iletişime geçip onlara yazıyı öğrettiler. Alfabe Bulutu’nun düzenli ziyaretçilerinden ..
165,30TL
Vergiler Hariç:165,30TL
CLZ404 1. Sınıf DEÖ Değerler Eğitimi Öyküleri - (10 Kitap Takım)
STOK TÜKENDİ
DEÖ Değerler Eğitimi Öyküleri, cıvıl cıvıl resimlemesi ve akıcı anlatımıyla çocuklarımızın severek okuyacağı 10 kitaptan oluşan bir hikâye serisidir.Farklılıklara saygı, çalışkanlık, sorumluluk, öz denetim, dürüstlük, düzenli olma, öz şefkat, öz saygı, paylaşma, duyarlılık gibi değer başlıklarının t..
173,25TL
Vergiler Hariç:173,25TL
CLZ404 Sıkıldım, İki Hafta Yokum
STOK TÜKENDİ
Yakınlaşmak için, bazen uzaklaşmak gerekir...Pelin Güneş'in kaleme aldığı Sıkıldım, İki Hafta Yokum, kitaplardaki kurmaca ile gerçek dünya arasında sıkışıp kalmış 14 yaşındaki Tuana'nın benlik arayışlarına ışık tutan, sürükleyici bir ilkgençlik romanı.Kanıksanmış bazı tutumlar nedeniyle ebeveyn-çocu..
187,83TL
Vergiler Hariç:187,83TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)