Colezium Kategoriler
Sepetiniz
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler!
ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel Fiyatları Colezium'da
& En Uygun Fiyatlı PazarYeri Entegrasyonu Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! ANAHTAR TESLİM & E-TİCARET SİSTEMLERİ
E-TİCARET & DANIŞMANLIĞI Toptan Alımlar ve Amazon Depo Alımlarında İndirimler! Dropshipping Bayi Özel FiyatlarıColezium'da

Dini Eğitim

Yüce Kitabımız Kur-an’ı Kerimi öğrenmede ilk adım olan "Boyamalı Elifba" kitabıyla, çocuğumuz boyama yaparken, Arapça harfleri tanıyacak ve kolayca öğrenecektir. Bu şekilde çocuğumuz hem eğlenecek hem de uygulama yaparak öğrendiklerini pekiştirecektir.Ürün Adı: Elifba (Boyamalı - Araştırmalı)..
26,94TL
Vergiler Hariç:26,94TL
1- Peltek, ince-kalın harfler, yuvarlak te, komşu harfle, lam-elif, okunmayan elif gibi Kur'an okumaya başlayınca zorlanabileceği konuların öğretilmesi ve bol örneklerle pekiştirilmesi,2- Kur'an-ı Kerim içerisinden seçilmiş bazı kısa ayetlerin büyük harflerle okutularak kademe kademe çocuğun daha uz..
39,06TL
Vergiler Hariç:39,06TL
Elinizdeki bu kitabin içinde yer aldigi Zorbul Zehra’nin Günlügü serisi ögrencilerimizin zevkle okuyacaklari diger egitimlerine katkida bulunacak güzel örneklerle karsilasacaklari bir içerige sahiptir. Ürün Adı: Sorumluluk / Zorbul Zehra'nın Günlüğü..
68,37TL
Vergiler Hariç:68,37TL
Merhabalar çocuklar, Allah Kimleri Sever serisi karşınızda.Hepimiz Rabbimizin bizi çok sevdiğini biliyoruz. Biz de Rabbimiz çok seviyoruz. Peki, bize bunca nimeti veren Allah, hangi kullarını daha çok sever, hiç düşündünüz mü?Gelin hepbirlikte öğrenelim.Hafsa ile Zeyd size bu konuda yardım edecekl..
81,90TL
Vergiler Hariç:81,90TL
Arkadaşlar selamün aleyküm. Benim adım Salih. Yeni şeyler öğrenmeye, bildiklerimi öğretmeye bayılırım. Sizlere; yaşadığım olayları, Kur’an-ı Kerim’den öğrendiğim ayetleri ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Aleyhisselam’ın kıymetli hayatına dair bildiklerimi anlatmaya çalışacağım. Öğrendiğim ayet ve..
86,46TL
Vergiler Hariç:86,46TL
Allah, en küçük zerreden en büyük yıldıza kadar her şeyi bir amaçla yaratandır.Melekleri, yarattı ve onlara görevler verdi.Kuşları, kelebekleri, balıkları; çiçekleri, ağaçları yarattı ve onlara da görevler verdi.Bütün bu canlılar gibi biz insanları da yarattı ve bize de çok önemli görevler verdi. İş..
94,50TL
Vergiler Hariç:94,50TL
Sevgili Arkadaşlar...Bazen Allah ile ilgili şu sorular sizin de aklınıza takılıyor mu?* Allah'ı neden göremiyoruz?* Her şeyi Allah yarattıysa; Allah’ı kim yarattı?* Allah ne kadar büyüktür?* Allah nerededir?*Allah neden bir tanedir?*Allah aynı anda bu kadar çok işi nasıl yapıyor?* Tabiat, doğa nedir..
122,85TL
Vergiler Hariç:122,85TL
Hazırlamış olduğumuz ürünümüz 18 yıllık tecrübenin ürünüdür..Anlatılanlar ve yapılanlar birebir uygulanmıştır.Kullandığımız şekil ve resimlerin seçimi,harf ve hareke öğretim teknikleriyle ilgilidir.Örnek:Esre anlatımında kitaptaki anlatıma paralel olarak gülen yüz resminin kullanılması.Seçilen kelim..
133,56TL
Vergiler Hariç:133,56TL
Sevgili Arkadaşım;Ben Macit…Henüz yedi yaşındayım. Sohbet etmeyi seven bir çocuğum.Allah’ı öğrenmeye nasıl başladığımı sana biraz anlatmak istedim. Ama sana ihtiyacım var.Rabbimizi anlama ve anlatma konusunda sen de bana yardım eder misin?Ürün Adı: Seni Seviyorum Allah'ım..
133,56TL
Vergiler Hariç:133,56TL
Ürün Adı: Tecvitli Alıştırmalı Boyamalı Kur'an Elifbası..
134,67TL
Vergiler Hariç:134,67TL
AŞIRI DERECE ZEKİ AMA BİR O KADAR DA YARAMAZ İDRİS TAKACI VE KANKASI TACETTİN TACİ, CİMCİME SINIF BAŞKANI SAFİNUR TAZENANE, HER YERE ALTIN KALPLİ PAPATYA RESİMLERİ ÇİZEN LEPİSKA SAÇLI MAHPEYKER ÇITIRAK, HAKSIZLIĞA HİÇ GELEMEYEN GÖZÜ KARA CEMİLE MÜRDÜM İLE SIRA ARKADAŞI NEFİSE GÜGÜM, İSMİ SORULDUĞUND..
146,49TL
Vergiler Hariç:146,49TL
Ürün Adı: Boyamalı Elifba (4 +Yaş)..
152,61TL
Vergiler Hariç:152,61TL
Genel olarak ortaögretim çagindaki ögrenciler için hazirladigimiz bu kitapta, siyer konulari, ana kaynaklardan istifade edilerek, sade bir üslupla sunulmus, ayrica tartismali olabilecek konularda akademik tartismalara yer verilmemistir. Gençlerimizin okuyabilmeleri için kitabin hacmi de mümkün oldug..
160,65TL
Vergiler Hariç:160,65TL
Meraklı, araştırmayı seven ve iyi bir gözlemci olan Hz. İbrahim Peygamber de bir zamanlar çocuktu elbette. Rabb’ini bulmak ve tanımak için çıktığı yolda gökyüzündeki ay ve yıldızlardan, kâinattaki tüm canlıların hayatına kadar her şey onun için bir pusulaydı.Tefekkürü Seven Peygamberim kitabında, Hz..
175,77TL
Vergiler Hariç:175,77TL
Güneydogu Anadolu’muzun sirin bir kasabasinda 1970’li yillardayiz... Aile, komsuluk ve akraba iliskilerinin yogun ve sicak yasandigi altin dönem... Orta halli bir ailenin afacan çocugu Kerem’in hayati, okuyucuyu farkli bir dünyanin gizemli yollarinda gezdirirken tadi yüksek heyecanlar da yasatiyor. ..
192,15TL
Vergiler Hariç:192,15TL
On bir ayin sultani,Kiymetlidir her ani,Süslersin su cihani,Hos geldin ya Ramazan!Ürün Adı: Ramazan Çocukları..
197,52TL
Vergiler Hariç:197,52TL
Peyami Zırtlak Ortaokulu öğrencileri Erol’un zorba davranışlarından artık bıkmıştı. Harçlığının zorla elinden alınması, çantanın çöpe atılması, defterinin kitabının yırtılması kimsenin hoşuna gitmezdi sonuçta! Herkes içten içe “Ne yapsak da bu zorba çocuktan kurtulsak?” diye soruyordu. Ama Ramazan f..
200,97TL
Vergiler Hariç:200,97TL
“Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap!”Aşırı derece zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya resimleri çizen lepiska saçlı Mahpeyker Çıtırak, haksızlığa hiç gelemeyen gözü kar..
214,83TL
Vergiler Hariç:214,83TL
Allah’in (cc) ‘yap’ dedigi her seyin seni sarip sarmalayan, iyilestiren ve güzellestiren sebepleri vardir. Sadece birer sorumluluk olarak baktigimizda içlerindeki güzellikleri iskalayacagimiz bu emirler bizi degerli ve kiymetli kilar.Iste bu kitap sana tesettürün bir kiyafet modasi olmadigini, seni ..
219,24TL
Vergiler Hariç:219,24TL
Yaşanmış öyküler, hayatımıza ışık tutar. Hele ki bu öyküler, mukaddes kitabımız Kur’an-ı Kerim’de yüce Rabbimiz tarafından bildirildiyse…Bu kitapta,· Hz. Âdem’in yaratılışından, Nuh Peygamber’in gemisine…· Rüzgâra emredip kuşlarla konuşan Süleyman Peygamber’den,· Bir balığın karnında taşıdığı Yunus ..
226,80TL
Vergiler Hariç:226,80TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 154 (8 Sayfa)