Colezium Kategoriler
Sepetiniz

Roman

Deltora - Dele Dönüş
%-29 İndirim
Canavarlar Ve Büyüler Ülkesi DeltoraDeltora Kemeri'nin yedi kayip mücevheri bulunmus, kemer eski gücüne kavusmustu. Simdi sira tahtin gerçek vârisini bulmaya gelmisti. Çünkü Gölgelerin Efendisi'ni yok etmeleri için Deltora Kemeri'ne ihtiyaçlari vardi. Kemeri tek kullanabilecek kisi de tahtin gerçek ..
29,69TL 23,07TL
Vergiler Hariç:29,69TL
Tilda -2 / Bay Kayınk - Dünya Ağacı
%-29 İndirim
Göklerin efendisi ülgen, denizlerin tanriçasi akana ve Yer altinin hükümdari erlik arasindaki savas devam ediyor!!!...Tilda nefes nefese kalkti. Bir an nerede oldugunu anlayamadi. Etrafina bakindi. Evet, camlari gazeteyle kapatilmis köhne bir evin tek odasinda, yataktaydi. Çok terlemisti. Bir süredi..
29,69TL 23,07TL
Vergiler Hariç:29,69TL
Sisli Göl
%9 İndirim
Türk Dünyası Ömer Seyfettin Öykü Yarışması Mansiyon ÖdülüGöçmen kuşlar her ilkbaharda göle geldiler, yuva yaptılar ve sonbahar gelince göç etmek zorunda kaldılar. Ancak bazı kuşlar kışa dayanıklı oluşlarından mıdır, yoksa göle olan sevdalarından mıdır bilinmez, göçü hiç sevmediler.Bu kitapta doğdukl..
34,71TL 38,13TL
Vergiler Hariç:34,71TL
Kalgançı Çak - Kalacak Olan Çağ
%17 İndirim
Iyilik tanrisi ülgen, denizlerin hâkimi akana ve kötülük tanrisi erlik insanlari kazanmak için savasiyor!!!...Oguz, Tilda'nin tekerlekli sandalyesini kumda güç bela ileri dogru itti.-Umarim yakinda görüsürüz. Iyi yolculuklar Tilda.Koca bir dalga geldi. Tilda gitmeden önce arkasina bakti. Oguz ona el..
36,73TL 44,19TL
Vergiler Hariç:36,73TL
Hayaller Diyarında - Süperkız
%18 İndirim
Merhaba, benim adım Susi! Ama herkes bana Süperkız diyor çünkü hem okulda çok başarılı bir öğrenciyim hem de süper hayal gücüm sayesinde beni üzen ya da sinirlendiren her şeyden kaçabiliyorum. Süperkız olmak çok güzel ama Süperkızların da hayalleri yıkılabilir. Babamla birlikte geçireceğim kısa tati..
37,12TL 45,36TL
Vergiler Hariç:37,12TL
Mutluluğun Peşinde - Süperkız
%18 İndirim
Merhaba, benim adım Susi! Ama herkes bana Süperkız diyor çünkü hem okulda çok başarılı bir öğrenciyim hem de süper hayal gücüm sayesinde beni üzen ya da sinirlendiren her şeyden kaçabiliyorum.Süperkız olmak çok güzel ama Süperkızların da hayatında bir şeyler ters gidebilir. Aniden taşınmamız gerekme..
37,12TL 45,36TL
Vergiler Hariç:37,12TL
Sigge'nin Z'si (Ciltli)
%27 İndirim
Sigge 5 yaşında. Bir de küçük kardeşi var ama çok gürültücü bir çocuk. Ailesi Masthugget'te oturuyor. Evlerinin yakınında Saray Ormanı, Ödle Barajı, gözlem evi ve gizli Kovboy Dağı var. Sigge Ödle Barajı'na gitmeyi çok seviyor, o sudan korkmuyor. Ama bazı korkuları var tabii: Yükseklik korkusu, diş ..
40,57TL 55,71TL
Vergiler Hariç:40,57TL
Mutlu Prens
%28 İndirim
Eskiden ben de bir insandım. dedi heykel. Hiçbir üzüntünün ve kederin giremediği Sans-Souci Sarayında yaşardım. Bu yüzden gözyaşlarının ne anlama geldiğini bir türlü öğrenemedim. Sabahları bahçede arkadaşlarım ile oyun oynardım. Akşamları da büyük salonda dans ederdim. Saray görevlileri bana Mutlu P..
40,90TL 56,70TL
Vergiler Hariç:40,90TL
David Copperfield (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
David Copperfield doğar doğmaz çok zor koşullarla karşılaşan ve korkunç bir çocukluğun ardından kendine bir yaşam kurmayı başaran genç bir adamın maceralarını anlatır. Pek çok edebiyatçı, yazarın David Copperfield‘da kendi yaşam öyküsünden esinlendiğini düşünmektedir. Dickens da her zaman David Copp..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Dünya’nın Merkezine Yolculuk (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Profesör Lidenbrock'a acayip, garip, şaşkın, deli ya da üşütük demek biraz haksızlık olurdu. Şahsına münhasır tanımı bu ünlü bilim adamı için daha uygun gibiydi. Gerçi biraz çılgın ya da tuhaf olduğunu düşünenler de vardı, ama sonuçta bu şaşırtıcı adam döneminin en saygın bilimcilerinden biriydi. Do..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Moby Dick (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
”Balinadan düşmanımız gibi bahsedilmesi çok anlamsızdı. Beyaz Balina insan değildi, düşmanımız hiç değildi!”Beyaz Balina Moby Dick ile Kaptan Ahab’ın mücadelesi soluk soluğa okunan olağanüstü bir maceradır. Ancak tüm zamanların en önemli başyapıtları arasında yer alan Moby Dick’i sadece harika bir ..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Mutlu Prens ve Diğer Masallar - Kısaltılmış Metin
%29 İndirim
“Sırf o dinlemiyor diye onunla konuşmaktan vazgeçecek değilim. Konuşurken kendimi dinlemek hoşuma gider. Çoğu kez kendi kendimle uzun uzun sohbet ederim. O kadar akıllıyımdır ki, bazen kendi söylediklerimin tek kelimesini bile anlamam,” dedi havai fişek.Havai fişeklerin böyle çokbilmişlik yaptığı; b..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Pollyanna (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Annesini küçük yaşta kaybeden Pollyanna, birkaç yıl sonra babasının da ölmesi üzerine, teyzesinin yanına gönderilir. Teyzesi iyi bir kadın olmasına karşın, biraz katıdır. Küçük kıza bakmanın görevi olduğunu düşünür, ama çocuğun ihtiyacı olan ilgi ve sevgiyi veremez. Ancak Pollyanna'nın neşeli mizacı..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Sherlock Holmes'un Maceraları (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Somut delilleri bilimsel yöntemlerle değerlendirerek suçların nasıl işlendiğini bulmak ve suçluları yakalamak Sherlock Holmes'un icadıdır. Sherlock Holmes ve sadık arkadaşı Doktor Watson'ın açtığı yolda pek çok roman dedektifi ve polis teşkilatı ilerlemiş, akıl çağının etkileri günlük yaşama ve poli..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Söğütlükte Rüzgâr (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Bu kitabın kahramanları pek alışılmadık: Cömertliğiyle tanınan, yine de başını sürekli belaya sokan Kara Kurbağası; görgüsüzlüğüyle ün yapan, ama yardımseverliği elden bırakmayan Porsuk; huysuz ama duygusal Köstebek ve sevgili arkadaşları çokbilmiş Su Sıçanı. Bu ilginç kahramanların tam ortasına düş..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Tuhaf Bir Yılbaşı Öyküsü (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Ebenezer cimri, huysuz ve bencil bir adamdı. Kimseyle arkadaşlık etmez, eğlencelere katılmaz, işinden başka bir şey düşünmezdi. Çok parası olduğu halde, kimseye yardım etmezdi. Dünya üzerinde, iyi kalpli yeğeninden başka seveni yoktu ama Ebenezer bunu da dert etmezdi. Hiç kimseye ihtiyacı olmadığını..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Yalnız Efe (Kısaltılmış Metin)
%29 İndirim
Muhteşem ormanlarla kaplı Ege dağlarında birbirinden güzel kuşlar, haylaz sincaplar, akıllı tilkiler, tavşanlar, kaplumbağalar ve efsaneler yaşar. Yalnız Efe de bu efsaneler diyarının yiğit kahramanlarından biridir. Edebiyatımızın güçlü kaleminden etkileyici bir Anadolu romanı!..Ürün Adı: Yalnız Efe..
41,53TL 58,59TL
Vergiler Hariç:41,53TL
Kral Arthur ve rlak Masa Şövalyeleri
%32 İndirim
Logres Krallığında barış zamanıydı. Kral Arthur ve Kraliçe Guinevere, krallığın her zaman refah içinde kalmasını sağlıyordu. Bir sürü asil şövalye, Camelotu ziyaret etti ve Yuvarlak Masaya oturdu. Lancelot, Gawain, Tristram, Percivale ve Galahad adlı ünlü şövalyelerin hikayeleri, bütün yurtta konuşu..
43,26TL 63,78TL
Vergiler Hariç:43,26TL
Denizler Altında Yirmi Bin Fersah
%34 İndirim
1866 yılında tüm dünya, denizlerde dehşet saçan bir yaratığa dair haberlerle çalkalanmaktadır. Denizlerin güvenliğini tehdit eden bu gizemli yaratığı etkisiz hâle getirmek için bir sefer düzenlenir. Sefere katılan Profesör Aronnax, onun sadık hizmetkârı Conseil ve zıpkıncı Ned Land geçirdikleri deni..
44,79TL 68,37TL
Vergiler Hariç:44,79TL
Robin Hood
%34 İndirim
Sefere çıkan İngiltere Kralı Aslan Yürekli Richard’ın yokluğunda halk, kralın tahtına göz diken Prens John ve beraberindekilerin açgözlülüğü yüzünden gittikçe fakirleşmiştir. Kral Richard’a sadık kalan soylulardan biri olan Robin Hood, tüm serveti elinden alınarak Prens John tarafından sürgüne gönde..
44,79TL 68,37TL
Vergiler Hariç:44,79TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 1693 (85 Sayfa)